Skocz do zawartości
Mati.

Wakacyjna zbiórka.

Recommended Posts

Witajcie, chciałem ogłosić wakacyjną zbiórkę na reklamy naszych serwerów. Nasze serwery ostatnio przechodzą kryzys, ale sytuacja zaczyna się poprawiać. Chcielibyśmy, aby przez okres wakacyjny nasze serwery wyglądały tak jak nigdy jeszcze, żeby to osiągnąć musimy wykupić droższą reklamę. Chciałbym wszystkich użytkowników prosić o wspieranie Cs-Zn :)Oczywiście nikogo z was nie zmuszamy, jest to tylko dobrowolna chęć pomocy. Osoby którą wpłacą minimum 20zł dostaną dożywotnio rangę donatora na forum. Oczywiście możemy za wpłacone kwoty dawać usługi na serwerach na czas adekwatny do wpłaconej kwoty. Preferowane formy płatności to SMS/PSC/PAYPAL/PRZELEW TRADYCYJNY. Osoby chętne proszę o kontakt z @Mati. @Kyczu @Myszaty @Primo .

Ranking Darczyńców:

@ampriL 330zł

@Reblax 80zł

@Gibbon 20zł

@|K4|Bum 12,5zł

Odnośnik do posta

Jak bym mógł prosić dane co do płacenia formą " sms" na pw bądź steam, bo trochę mam na kącie xD  to też bym pomógł, ja rozumiem że z 50% czy tam trochę mniej idzie na sieć no ale zawsze to coś, może ok 20 zł bd :) Sory że nie mg wicyj. Ponieważ zbieram na nowy samochód , i sami wiecie jak jest, tak więc tyle co mg. to pomogę  ale zawsze to coś :)

Edytowane przez |K4|Bum

Odnośnik do posta
Just now, |K4|Bum napisał(-a):

Jak bym mógł prosić dane co do płacenia formą " sms" na pw bądź steam to też bym pomógł, ja rozumiem że z 50% czy tam trochę mniej idzie na sieć no ale zawsze to coś, może ok 20 zł bd :) Sory że nie mg wicyj. Ponieważ zbieram na nowy samochód , i sami wiecie jak jest, tak więc tyle co mg. to pomogę  ale zawsze to coś :)

WIDGET z cssetti na forum po prawej stronie :)

Odnośnik do posta
20 godzin temu, Reblax napisał(-a):

Dołożyłem jeszcze

Dziękujemy serdecznie, czekam na zaksięgowanie :) Chciałbym odświeżyć temat i prosić wszystkich o wsparcie, nie ukrywam że przechodzimy chwilowo mały kryzys, a więc każda złotówka jest ważna. Za każdą wpłatę minimum 15zł każdy otrzyma dożywotnio rangę donatora, dodatkowo każdy kto się zgłosi otrzyma ode mnie wybraną usługę na danym serwerze na okres adekwatny do wpłaconej kwoty. Wszystkim serdecznie dziękuje za wpłaty! Pozdrawiam :)

Odnośnik do posta