Skocz do zawartości
Myszaty

[ZAMKNIĘTY] Rangi za Posty.

Recommended Posts

Napisano (edytowane)

<--- o tu 

Jak można zauważyć, również zostały dodane rangi za posty . Drabinka ta posiada 66 poziomów, każdy poziom posiada inną nazwę oraz grafikę. Rangi można znaleźć w dwóch miejscach, jednym z nich jest nasz profil oraz obok każdego posta (nad avatarem). Działów, gdzie można zdobywać posty jest sporo, więc ostatnia ranga jest tylko dla wytrwałych spamerów! :D. Wasz postęp będzie również obserwowany i ewentualnie wymagania zostaną zmodyfikowane. Poniżej dodam grafikę w spoilerze, każdy będzie mógł widzieć jak ta drabinka wygląda. 

Spoiler

eiJwcjN.jpg

Edytowane przez Myszaty

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Wydaje mi się, że 30tysięcy to za dużo, dlatego, że według mnie jest to nie możliwe do zdobycia. @Myszaty Ty tutaj masz najwięcej postów prawie 2tysiące, a jesteś na form prawie 1,5roku. Licząc tym tempem to za jakieś ~20lat będziesz miał 30tysięcy :D

Nikt nie powiedział, że będzie łatwo :D, jak ktoś wbije 60-rangę to wtedy się zobaczy ^^

Edytowane przez Myszaty

Odnośnik do posta

Tylko zauważ to, że w każdym dziale jest możliwość zdobycia posta.

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

offtopic też?

Tam chyba wyłączone

Edytowane przez Primo

Odnośnik do posta
2 godziny temu, bateerbox napisał(-a):

Wydaje mi się, że 30tysięcy to za dużo, dlatego, że według mnie jest to nie możliwe do zdobycia. @Myszaty Ty tutaj masz najwięcej postów prawie 2tysiące, a jesteś na form prawie 1,5roku. Licząc tym tempem to za jakieś ~20lat będziesz miał 30tysięcy :D

Nikt nie powiedział, że będzie łatwo :D, jak ktoś wbije 60-rangę to wtedy się zobaczy ^^

1,5 roku? Jak forum istnieje od 28 czerwca 2016 ;)

Odnośnik do posta

Zaczynam nabijać posty, dzięki za motywację

Odnośnik do posta

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Temat został zamknięty, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

DIMVWKL.jpg

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas:

Cs-Zn.pl jest siecią tworzoną z pasją i zaangażowaniem. Na naszych serwerach posiadamy unikalne pluginy co sprawia, że nasze serwery są jedyne w swoim rodzaju. Istniejemy dla was już od 28 czerwca 2016 roku i oby jak najdłużej! Gdyby nie użytkownicy i gracze sieć dawno by już nie istniała. Dziękujemy!

Smiley face