Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć. Jak już zdążyliście zauważyć nasza sieć swieci pustkami, ponadto Kyczu zrezygnował z dalszego prowadzenia Cs-Zn.pl Każdy z was powinien wiedzieć jakie są dalsze plany związane z siecią. Otóż NIE OGŁASZAMY KOŃCA CS-ZN, przez jakiś czas sytuacja będzie wyglądać tak jak wyglada, ale proszę was o cierpliwość i nie opuszczanie naszej społeczności. Plan na przyszłość jest następujący: 

- Rezygnujemy z serwera DD2,

- Czekamy na update go moda ( już wkrótce ) i ruszamy pełna parą,

- Po update pojawią się nowe serwery CS:GO bo nie oszukujmy się 1.6 powoli umiera.

Takze jeszcze raz proszę o wyrozumiałość i cierpliwość, pozdrawiam!

Odnośnik do posta

to już nie to samo..sieć upada a likiwdacja DD2 to najwiekszy błąd,no ale powodzonka

Odnośnik do posta
28 minutes ago, krystal napisał(-a):

likiwdacja DD2 to najwiekszy błąd

nic wincyj nie trza mówić 

Odnośnik do posta
10 godzin temu, krystal napisał(-a):

to już nie to samo..sieć upada a likiwdacja DD2 to najwiekszy błąd,no ale powodzonka

Szkoda ze tak myślisz, a co do serwera DD2. Ostatnio podejmowaliśmy próby reanimacji tego serwera, ale nic z tego. DD2 mogłoby być grywalne, lecz przy dużych stawkach na setti. Mi osobiście szkoda ładować 300zl w jeden serwer, który prawie nie generuje żadnych zysków, a taki go mod bez reklamy i ludzie grają może nie są to powalające liczby, ale wystarczy drobna reklama i sytuacja się poprawi. Nie ma co się oszukiwać 1.6 umiera, ale po ogarnięciu aktualnych założeń pojawi się znów serwer DD2 tylko ze CS:GO.

Odnośnik do posta

Jak to DD2 to moje życie : ( Jak wypełnicie tę pustkę to da się wybaczyć.

Odnośnik do posta

Jeśli chodzi o moje zdanie to popieram, nie są to głupie pomysly. Nie patrzmy na to co było bo już nie będzie, tylko spojrzmy na to co moze być i żeby było to zrobione dobrze!

Gdybyś szukał jakiejś pomocy finansowej to pisz na PW, powinniśmy się dogadać.

Odnośnik do posta

Moim zdaniec Clasic DD2 to filar sieci i nie powinno sie go likiwidowac tylko znalezc jakis sposob zeby wszystko wrociło do normy,a likiwdacja DD2 to tylko uciekanie od problemów ;) ale to tylko moje zdanie 

Odnośnik do posta
16 minutes ago, krystal napisał(-a):

Moim zdaniec Clasic DD2 to filar sieci i nie powinno sie go likiwidowac tylko znalezc jakis sposob zeby wszystko wrociło do normy,a likiwdacja DD2 to tylko uciekanie od problemów ;) ale to tylko moje zdanie 

Też długo byłem przeciwko likwidacji DD2. Było to rozważane już od dawna, ale w porównaniu do wydatków jakie były na DD2 to liczba graczy była znikoma. Nie mówiąc już o przychodzie.

Odnośnik do posta
40 minutes ago, Kodak napisał(-a):

Też długo byłem przeciwko likwidacji DD2. Było to rozważane już od dawna, ale w porównaniu do wydatków jakie były na DD2 to liczba graczy była znikoma. Nie mówiąc już o przychodzie.

Bardziej bym to nazwał ucieczka od wydatków, bo nie mam zamiaru poł wypłaty w to ładować.

Odnośnik do posta
23 godzin temu, Mati. napisał(-a):

...nie oszukujmy się 1.6 powoli umiera.

I jeszcze długo będzie umierać. Co to za owieczkowanie XD Chyba od 2013 słyszę to samo. CS 1.6 umiera, a ludzie nadal w to grają.

Co do reszty to szanuje decyzje, bo wiem że nie łatwo jest się zaopiekować serwerami czy też w ogóle siecią, więc jeśli to wszystko wypali to super. Powodzenia 🙂

Odnośnik do posta