Skocz do zawartości

Recommended Posts

Łeeee.... ;( To juz wgl lipa bez DD2... Nie ma na Co czekać... Szkoda czasu... Powodzonka Życze :) Pozdrawiam ;) 

Odnośnik do posta
34 minutes ago, Botq napisał(-a):

Łeeee.... ;( To juz wgl lipa bez DD2... Nie ma na Co czekać... Szkoda czasu... Powodzonka Życze :) Pozdrawiam ;) 

Czyli chyba się nie myliłem że to był błąd ;)

Odnośnik do posta

To czekam na zmiany, poza tym moge kogos boostnąć w cs;go jeśli juz tutaj mowa o serwerach cs;go :)

Odnośnik do posta

Dzień dobry

Jak aktualka czy inne tego typu rzeczy nie wejdą przed wakacjami to cinko ale to cinko widzę przyszłość serwerów 1.6 na tej sieci

Odnośnik do posta
19 godzin temu, krystal napisał(-a):

Moim zdaniec Clasic DD2 to filar sieci i nie powinno sie go likiwidowac tylko znalezc jakis sposob zeby wszystko wrociło do normy,a likiwdacja DD2 to tylko uciekanie od problemów ;) ale to tylko moje zdanie 

To wydawaj co miesiąc po 300 zł na serwer który nie zwraca się w połowie. Stać Cię ? Bo i mi to niż zbrzydło. Niestety takie są realia i nic nie zrobisz. Lepiej inwestować w coś co chociaż się zwróci 

Odnośnik do posta

Chciałbym jakiegos FFA, no bo ileż można grać na dd2. 

Odnośnik do posta
8 godzin temu, ... napisał(-a):

To wydawaj co miesiąc po 300 zł na serwer który nie zwraca się w połowie. Stać Cię ? Bo i mi to niż zbrzydło. Niestety takie są realia i nic nie zrobisz. Lepiej inwestować w coś co chociaż się zwróci 

Co prawda to prawda... ;/ Ale na innych sieciach misiaku jakoś nie narzekają na dd2:)  Po prostu troche mała organizacja była... i nie ma co sie tu oszukiwać ;/  Ale Ja sie nie znam I to jest Tylko moje zdanie :) Pozdrawiam :)  

Odnośnik do posta
6 minutes ago, Botq napisał(-a):

Co prawda to prawda... ;/ Ale na innych sieciach misiaku jakoś nie narzekają na dd2:)  Po prostu troche mała organizacja była... i nie ma co sie tu oszukiwać ;/  Ale Ja sie nie znam I to jest Tylko moje zdanie :) Pozdrawiam :)  

Mnie to już nie interesuje w sumie :D

Niech inni myślą

Odnośnik do posta
3 godziny temu, Botq napisał(-a):

Mała organizacja tylko w kwestii pieniędzy. Nie oszukujmy się, zaplecze techniczne wszystkich serwerów OnlyDD2 jest takie samo, bardzo słaba różnorodność, a jedynym czynnikiem decydującym o zapełnieniu serwera jest ładowanie w niego kasy - zazwyczaj bez pokrycia w dochodach (bo to 'klasyk'). Sam jakbym miał coś takiego poprowadzić, to rzuciłbym od razu, bo płacić setki zł, nie wiadomo komu, tylko za to, żeby kilka ogarniętych osób mogło sobie pofragować na dzieciach z Setti to co najmniej stan upośledzenia umysłowego, lub przejaw jakiegoś kompleksu... Takie jest moje zdanie, pozdrawiam ;)

Ps. 1.6 umiera nie dlatego, że mniej graczy na serwerach - tylko dlatego, bo większość z nich to randomy z boostów (w tym od groma cziterów - spójrzcie sobie w bans'a). Kiedyś jeden drugiemu dał ip, przez co gra na serwerze zyskiwała na jakości, teraz (patrząc od zaplecza) cały ten interes przypomina opustoszały burdel wypełniony niedobitkami...

Odnośnik do posta

Teraz jeśli chodzi o 1.6, to opłacalne są 3-5 maps, sam jestem adminem na 3 maps, i serwer o 11 rano, jest 16/32, przychodzi godzina 15, i serwer jest 32/32, ja bym na waszym miejscu dał szanse, na przerobienie dd2 na jakiegoś 3 maps.

Odnośnik do posta