Skocz do zawartości
RaBBiT

[Podanie Odrzucone] RaBBiT na multi

Recommended Posts

Ukończone 16 lat-Jest 16 :) 

Aktywny udział w życiu forum oraz serwerów-Jest

Gracz starający się o Multi-Admina powinien posiadać co najmniej 100 sensownych postów na  forum-Jest ponad,może nie są jakoś zbytnio sensowne ale na od**b też nie są pisane

Wymagany jest admina na chociażby jednym z serwerów -GO MOD <3

Dobra opinia wśród innych użytkowników-Ja nie bede oceniał ale myślę ze jest <3 

Brak warnów na forum -Miałem 1 ale juz odrobiłem tylko @Kyczu ❤ jeszcze nie usuną xd 

Podstawowa znajomość amx'a-Tak

Minimum miesiąc adminowania na jednym z serwerów-Jest

Nick w grze:RaBBiT
Masz admina na innym serwerze?:Tak go mod
Doświadczenie w byciu adminem?:Myślę ze jest zdobyłem doświadczenie na go modzie ale człowiek uczy się całe życie  
Znajomość AMXX (1-6):3-4
STEAM/NONSTEAM?:NS
Dlaczego chcesz admina?:Myślę ze mógłbym pomagać już nie tylko na go modzie ale także na innych serwerach,na ktorych są odpały dzieci na mikro,ludzie bez kultury
Możliwość płacenia składek?:Tak
Link do GameTrackera(GT): nie wiem o jaki chodzi więc wkleje z go moda https://www.gametracker.com/player/RaBBiT/193.33.176.241:27015/
Kontakt:forum ts3 (wreszcie mi działa  ) 

Odnośnik do posta

Byłbym na Tak jeśli nie to że chciałeś ostatnio odchodzić :) . Napisałeś pożegnanie gdzie odchodzisz od Cs-Zn z powodu braku graczy. Nie zabrano Ci admina bo kazali Ci czekać do końca miesiąca a ty nagle wyskakujesz z podaniem o multi. Zdecyduj się czego naprawdę chcesz, bo to bez sensu zebyś miał Multi Admina a za dwa tygodnie pisał rezygnacje bo nie ma graczy i nie ma kogo banować. Jestem na Nie.

Odnośnik do posta

Na nie. Piszesz podanie a 2 dni temu chyba chciałeś odejść z sieci, zachowanie smieszne bo gora cie przekonała ze beda gracze to i ty zostaniesz, a załozmy ze po tym okresie co beda ludzie nagle zrobia sie pustki to znowu napiszesz pozegnanie? Jesli liczy sie tylko dla Ciebie liczba uzytkownikow na serwie to powodzenia.

Odnośnik do posta

Skoro pisze podanie to jednak chce zostać, rzeczywiście słabo to wyszło, że tylko dwa dni upłynęły od tego jak napisał pożegnanie lecz ja dałbym mu szanse - Na TAK :D

Odnośnik do posta
57 minutes ago, Piotrr234 napisał(-a):

Rabit ja cie przyjme :D bez gadania :D 

Ja ostrzeżenie kolejne :) chyba dam Ci ostatniego warna w swojej karierze xd

Odnośnik do posta

ale ja nie powiedziałem gdzie na ts go przyjme haha xd 

Odnośnik do posta
22 minutes ago, Piotrr234 napisał(-a):

ale ja nie powiedziałem gdzie na ts go przyjme haha xd 

warn +2 za spam

Odnośnik do posta

Mieszane uczucia, jednak moim zdaniem warto dać Ci szansę i po prostu przyjąć podanie. 

Odnośnik do posta

W planach i tak jest usunięcie jednego serwera. Reszta jest bez graczy. Na ten moment nie widzę sensu Multi Admina. Jeśli sytuacja się polepszy to złóż podanie ponownie. Na ten moment odrzucam.

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas:

Cs-Zn.pl jest siecią tworzoną z pasją i zaangażowaniem. Na naszych serwerach posiadamy unikalne pluginy co sprawia, że nasze serwery są jedyne w swoim rodzaju. Istniejemy dla was już od 28 czerwca 2016 roku i oby jak najdłużej! Gdyby nie użytkownicy i gracze sieć dawno by już nie istniała. Dziękujemy!

Smiley face