Skocz do zawartości

Temat został zarchiwizowany

Ten temat został przeniesiony do archiwum. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

JD to prawda:D

Pożegnanie

Recommended Posts

9 godzin temu, JD to prawda:D napisał(-a):

Chciałbym się z wami pożegnać,ponieważ cs 1.6 już mi nie przynosi takiej radości jak kiedyś po prostu już mi się nudzi a na siłe nie będe grał bo to nie ma sensu będe tam wbijał jeszcze raz na tydzień albo 2razy na tydzień ,ale nie na długo.Miło mi się z wami grało cześć.

P.S Może jeszcze kiedyś wrócę jak znowu mi cs 1.6 będzie przynosił radość , będe  o was pamiętać. Chciałbym jeszcze podziękować @Kyczu ❤za danie mi szansy jako admin,ponieważ jest to 1 sieć na której go miałem dzięki.

Żegnanie się z grą spoko ale skoro mówisz że będziesz do nas zaglądał to po co wgl piszesz pożegnanie ? Czy Forum jest tylko dla graczy 1.6 ?? Sam sobie odpowiedz na to pytanie. Żegnając się z forum, żegnasz się z nami już na zawsze a z tego co piszesz jeszcze będziesz tutaj zaglądał. Co dla mnie to jest trochę nie normalne no ale Ty wybierasz Swoją drogę więc życzę powodzenia na " Nowej Sieci " Bo nikt który chce zakończyć kariery z 1.6 nie żegna się od tak.

Powodzenia.

Odnośnik do posta

Dzięki za współpracę i powodzenia

Odnośnik do posta

XDXDD jak ja Was niektórych nie rozumiem 

Po jakiego składacie podania na różne funkcje by po chwili pisać rezygnacje i się żegnać? Bądźcie poważni i podejmujcie decyzje których jesteście pewni na przynajmniej dłuższą metę 

Do tego byle jakie osoby dostają rangę przyjaciela przysługując się jedynie tym, że po chwili odchodzą 

No narazie 

Odnośnik do posta

3m się 

Odnośnik do posta

O nas:

Cs-Zn.pl jest siecią tworzoną z pasją i zaangażowaniem. Na naszych serwerach posiadamy unikalne pluginy co sprawia, że nasze serwery są jedyne w swoim rodzaju. Istniejemy dla was już od 28 czerwca 2016 roku i oby jak najdłużej! Gdyby nie użytkownicy i gracze sieć dawno by już nie istniała. Dziękujemy!

Smiley face