Witajcie, wiem że to kolejna zbiórka... Ostatnio organizowaliśmy zbiórkę na nowy styl zebraliśmy 300zł. Niestety temat stylu został odłożony na drugi plan, ponieważ jak wiecie od jakiegoś czasu zmagamy się z problemami na naszych serwerach. Nasze serwery powoli są odbudowywane, i już nie długo wszystko w tej kwestii wróci do normy. Tak jak napisałem wcześniej, udało nam się uzbierać 300zł, a koszt nowego stylu to około 700, a 800zł. Kolejną sprawą, którą już zapewne zdążyliście zauważyć to błędy na naszym forum. Wczoraj została wgrana aktualizacja silnika forum, a nasz styl stracił wsparcie i nie możemy pobrać nowej wersji stylu, stąd też te błędy. Wydaję mi się, że bez sensu wydawać pieniądze na odnowienie aktualnego stylu forum, tylko zamiast tego to w miarę możliwości spiąć się i zebrać tą sumę i pozyskać całkiem nowy unikalny styl. Osoby, które wpłacą coś od siebie zostaną umieszczeno w nowym stylu w ramach wdzięczności za wsparcie rozwojowe Cs-Zn. Ponadto otrzymacie rangi donatora, a osoby które wpłacą minimum 50zł otrzymają od nas specjalną range. Oczywiście nasza zbiórka jest dobrowolną chęcią pomocy, i nikogo do tego nie zmuszamy. Preferowane formy płatności to PRZELEW TRADYCYJNY/PAYPAL/PSC/SMS. W celu uzyskania szczegółów zapraszam na pw/gg.