Skocz do zawartości
Patkaa ❤

[ZAMKNIĘTY] [Q&A] cziter

Recommended Posts

1. Jakie Wino lubisz pić ?

2.lubisz w góry czy morze ?

3. Masz rower? 

4.Jakiej muzyki słuchasz ?

5.Czy lubisz Tańczyć? 

Odnośnik do posta
On 20.05.2018 at 12:54, JD to prawda:D napisał(-a):

1.Jakich używasz haxów?

2.Kiedy zaczęła się twoja przygoda  z counter strike(ogólnie)?

3.wolisz spędzać czas na forum czy w realu?

4.To samo co Turbo lubisz placki? xd

5.Jak zaczęła się przygoda z ty forum?

1. Ogólnie jak grałem na nsie to używałem Seren1ty aimbot R7, ale trzeba było przerzucić się na steama. Aktualnie używam własnej modyfikacji wcześniej wspomnianego cheata, zrobionej pod steamową wersję csa. Do tego wszystko ładnie skonfigurowane, żeby nie było nic widać (ale Ci spostrzegawczy czasem coś zauważą hehe).

2. W piątej klasie podstawówki chodziłem na "kółka informatyczne", które polegały na tym, że dyrektor szkoły udostępniał nam salę informatyczną i było grane. Na początku chodziłem tam grać w Margonem i Starcrafta jedynkę, ale z czasem począłem swoje pierwsze kroki w csie.

3. Wiadomo, że w realu, na forum treningu nie zrobię! xd

4. Placuszki ziemniaczane ze śmietaną i cukrem mógłbym jeść bez końca.

5. Zalążek tej historii znajdziemy w czasach gdy spędzałem całe dnie na Jailbreak'ach (głównie jednym, ale mniejsza). Tam poznałem wiele ludzi i setki godzin z nimi spędziłem. Wśród nich jest bohater tej opowieści - Monoloq2002. Z czasem nasze drogi się rozeszły, ale udało mi się go jeszcze spotkać. Gdy znany streamer Izak robił challenge "global w 10 dni" zwyczajnie wszedłem na streama celem sprawdzenia "jak mu idzie". No i wtedy spostrzegłem, że na chacie udziela się osoba o nicku mojego kolegi z serwera. Napisałem do niego, parę zdań wymienionych i dostałem link do forum. Cztery dni i miałem admina..;)

On 20.05.2018 at 14:38, Smiar0 napisał(-a):

1. Czemu wolisz koty? :D

2. Gdzie się uczysz? Profil czy coś xd

3. Zagrasz kiedyś bez tego aimlocka? :P

4. Ulubiony trunek? :)

5. Jak tam znajomość z Mandaryną? ^^

1. Nie wiem jak to interpretować, ale ja to rozumiem "czemu koty a nie psy" :D. I na to odpowiem - jak byłem dzieciakiem miałem kundla, który był dosyć agresywny jak na swój rozmiar, do tego szczekał ciągle i generalnie źle mi się kojarzy. Od dobrych 10 lat żyję wśród kotów (mama prowadzi hodowlę Maine Coon'ów:)) i przyzwyczaiłem się do tego, "bardzo" mi one nie przeszkadzają. Teraz mam cztery koty i jednego nawet lubię. 

2. Jak pisałem w podaniu na moderatora - drugi rok technikum mechanicznego na profilu Mechatronik.

3. Kiedyś zrobię Ci dzień dziecka.

4. Jagermeister z energetykiem.

5. Nie znam, ale dużo słyszałem o niej. :kaczki: 

On 20.05.2018 at 14:49, Hi Hi napisał(-a):

1. I jak się nosi skarpetki w kaczki? 

2. Co Cię skłoniło do zaangażowania się w sieć? Pamiętam, że nie chciałeś mieć żadnych rang 

3. Pokażesz kiedyś swoją buzie? 

4. Pamiętasz nasze pierwsze spotkanie w grze? Ja tak.. 

5. Jesteś niesamowitą osobą i uwielbiam Cię, wiesz? 

1. Dobrze, nawet bardzo dobrze!!! https://i.gyazo.com/71db45fe53d00806a47d6783cfdbdcb3.jpg W gratisie ten lubiany kotek o którym wspominałem parę pytań wyżej.

2. Angażowałem się zawsze, a rangi? Sam nie wiem, złożyłem podanie na Typera, ledwo mrugnąłem i mam zielony kolor. :zaba:

3. Może... :D 

4. Nie pamiętam 😞 Opowiedz mi

5. Ty też jesteś wyjątkowy HajHaj <3 

On 20.05.2018 at 14:54, BobssoN napisał(-a):

1. Czemu podskakujesz w csie jak strzelasz? xd

2. Czemu tak dawno nie dostałeś ss?przecież ewidetny hax z cb ssy nie potrzebne, wystarczy ban za czitowanie :P

3. Skąd pomysł na nick? xd

4. Czemu byłeś użytkownikiem tak długo, a teraz zmieniasz kolorki? :P:D

5. Dawaj na serwery a nie na forum siedzisz :D

1. To jedyny nałóg jaki mam. Nie kontroluję tego, palec sam ciągle przesuwa tę rolkę w dół:D 

2. W sumie to dobre pytanie, ja bym się już dawno zbanował. Co do ssów to nie ma sensu i tak mam anty, trzeba by rozpisać.

3. Zayebałem jakiemuś ziomkowi. 

4. Nie mam ZIELONEGO pojęcia ;) 

5. Jak ja chcę pograć to kurna tylko HLTV jest grrrr

On 20.05.2018 at 16:58, Kyczu ❤ napisał(-a):

1. Jest wareczka jest ... ?

2. Najbardziej znienawidzona osoba na forum ?

3. Kim chciałeś być gdy byłeś dzieckiem ?

4. Jesteś osobą asertywną ?

5 KSW w sierpniu ?

1. Leżą trzy w szafce choć już warka challenge dobiegł końca. Nie mam co z tym zrobić kurde.

2. @Kyczu ❤ @Mati Nienawiść do czerwonych, tak zostałem wychowany. :boks:

3. Nie pamiętam co ja tam miałem w głowie.

4. Tak myślę, choć gdyby Ci panowie o których mi opowiadali jak byłem szczylem, co mieli cukierki rozdawać przyszli - to bym wziął.

5. KSW SIERPIEŃ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

On 20.05.2018 at 19:18, Patkaa ❤ napisał(-a):

1. Jak tam dieta i treningi? :k4:

2. Czemu koty i kaczki ? :kotimysz:

3. Największe marzenie? 

4. Największa glupota w zyciu ? 

5. Lubisz samotność ? Czemu? :malpka:

1. Powiedzmy, że w miarę. Wiadomo, niczego wielkiego nie można się spodziewać po 7 msc stażu, ale i tak jestem zadowolony. Jeśli chodzi o dietę, to 2 miesiące życia zmarnowane bo sobie urządzałem takie cheat day'e, że wychodziłem na zero. :V Ale teraz trzymam michę!

2. Ogólnie kiedyś przeglądając internety napotkałem na te zdjęcie https://i.gyazo.com/8aa893c17ecd3d183b45fca31759fe7b.jpg z opisem "Kiedy lecisz samolotem, ale 15 minut temu zabrałeś jakiejś kaczce chleb" czy jakoś tak. No i generalnie uciąłem napis, wrzuciłem to na avatar bo mi się spodobało. Zaraz pojawił się odzew "fajna kaczka" "dobra kaczka" itd. No i jako, że tak ta kaczka zwracała uwagę to wrzucałem jakieś kolejne. No i tyle jeśli chodzi o kaczki. A koty? Koty fajnie wyglądają na zdjęciach i tyle. No bo jak można lubić zwierzęta, które w nocy kontrolują nasze umysły.

3. I tak się nie spełni już, także nawet nie będę się produkował. :hm:

4. To generalnie bym musiał biografię swoją rzucić.

5. Lubię? Uwielbiam samotność, ale nigdy nie czułem się samotny, po prostu to lubię. Wielbię ciszę i spokój. 

On 20.05.2018 at 19:40, Reyzor napisał(-a):

1. Kocham Cię, wiesz?

2. A Ty mnie?

3. Bo ja Ciebie na 110% kochaniutkiiii 

:przytul2: 

1. Tak

2. Tak

3. Tak

:0heart:

12 godzin temu, Green napisał(-a):

1. Czemu nie doceniasz siebie? 
2. Co po szkole? 
3. Polska to dobry kraj? Uzasadnij.
4. Rozczarowanie, które najbardziej jak do teraz Ciebie dotknęło to?  
5. Jesteś ciekawy czy niepewny przyszłości? 

1. Nie ma czego doceniać :kaczki: 

2. Żeby po mechatronice iść na studia to muszę sprecyzować w jaki "odłam" iść (np. robotyka, czy coś). Jak coś mi wpadnie w oko, a co najważniejsze zainteresuje to pod ten kierunek znajdę studia. 

3. Często myślę, że wolałbym mieszkać w innym kraju, ale jakby na to nie patrzeć - jest dobrze, wystarczająco. Można coś osiągnąć, nie ma wielkich barier.

4. Nie mam zwyczaju zapamiętywać gorsze momenty, więc ciężko coś przytoczyć.

5. Ani jedno ani drugie. Co ma być to będzie...

9 godzin temu, Kodak napisał(-a):

1. Najlepszy standuper to?

2. Czego najbardziej nie lubisz?

3. Najlepsze piwo to ?

4. Od kiedy grasz na god modzie?

5. Na zdrowie

1. Pacześ i Rejent to moje top2

2. Ciebie

3. Jakieś smakowe, typu Warka malinowa.

4. X D

5. A a a a a a a dziękuję, z z z z zdrowie t t też.

4 godziny temu, Piotrr234 napisał(-a):

1. Jakie Wino lubisz pić ?

2.lubisz w góry czy morze ?

3. Masz rower? 

4.Jakiej muzyki słuchasz ?

5.Czy lubisz Tańczyć? 

1. Żadne w sumie.

2. Z dwojga złego wezmę morze.

3. Mam rower.

4. Rapsów.

5. Po alkoholu na pewno.

toooooooooooooooo jaaaaaaaaaa nominujęęęęęęęęęęęęęeeee @Hi Hi 

Odnośnik do posta

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Temat został zamknięty, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

DIMVWKL.jpg

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas:

Cs-Zn.pl jest siecią tworzoną z pasją i zaangażowaniem. Na naszych serwerach posiadamy unikalne pluginy co sprawia, że nasze serwery są jedyne w swoim rodzaju. Istniejemy dla was już od 28 czerwca 2016 roku i oby jak najdłużej! Gdyby nie użytkownicy i gracze sieć dawno by już nie istniała. Dziękujemy!

Smiley face