Skocz do zawartości
RaBBiT

[ZAMKNIĘTY] Propozycje

Recommended Posts

Witam,ostatnio chodziłem po innych serwerach go mod (oczywiśćie w celu szpiegoskim xd )

A mianowice chodziłem o szukałem co mogło by przyciągnąć graczy.Znalazłem kilka a oto one

1. Pomysł jest taki aby zrobic tak aby inny gracz mógl podnosić czyjeś skiny np jest graczy ktory ma taką lege i ginie no i podnosi tę bron jakiś nw sliver i ma w rękach taką awp DRAGON LORE.

A starci ją dopiero kiedy zginie.Myslę ze taki gracz już chętnie zostanie na serwie aby zdobyc taki skin

2.Zmniejszyć bronie. Chodzi o to ze nasze skiny domyślne są bardzo duże na wysokośc i szerkośc a innym serwie (cele szpiegowskie) xd były mniejsze np take awp o wiele lepiej się gra kiedy nie zasłania większości gry.

3. Z tego co mi się wydaje dużo graczy przyciąga nazwaz serwera JACKPOT,no to myśle ze do nas równiez mozna by bylo dodac taką nazwe to i wgrac na serwer jackpot.

Odnośnik do posta
20 minutes ago, RaBBiT napisał(-a):

Witam,ostatnio chodziłem po innych serwerach go mod (oczywiśćie w celu szpiegoskim xd )

A mianowice chodziłem o szukałem co mogło by przyciągnąć graczy.Znalazłem kilka a oto one

1. Pomysł jest taki aby zrobic tak aby inny gracz mógl podnosić czyjeś skiny np jest graczy ktory ma taką lege i ginie no i podnosi tę bron jakiś nw sliver i ma w rękach taką awp DRAGON LORE.

A starci ją dopiero kiedy zginie.Myslę ze taki gracz już chętnie zostanie na serwie aby zdobyc taki skin

2.Zmniejszyć bronie. Chodzi o to ze nasze skiny domyślne są bardzo duże na wysokośc i szerkośc a innym serwie (cele szpiegowskie) xd były mniejsze np take awp o wiele lepiej się gra kiedy nie zasłania większości gry.

3. Z tego co mi się wydaje dużo graczy przyciąga nazwaz serwera JACKPOT,no to myśle ze do nas równiez mozna by bylo dodac taką nazwe to i wgrac na serwer jackpot.

1. Wystarczy się trochę zainteresować testami BETA UPDATE i od razu rzuci się w oczy ta opcja. Ta opcja będzie dostępna po update go moda.

2. To samo co wyżej, wszystkie skiny zostaną zmienione po update.

3. Pomyślimy. 

Odnośnik do posta

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Temat został zamknięty, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

DIMVWKL.jpg

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas:

Cs-Zn.pl jest siecią tworzoną z pasją i zaangażowaniem. Na naszych serwerach posiadamy unikalne pluginy co sprawia, że nasze serwery są jedyne w swoim rodzaju. Istniejemy dla was już od 28 czerwca 2016 roku i oby jak najdłużej! Gdyby nie użytkownicy i gracze sieć dawno by już nie istniała. Dziękujemy!

Smiley face