Skocz do zawartości

Recommended Posts

Chciałbym prosić aby zwiększyć trochę szanse na drop legende ,ponieważ dziś otworzyłem 102skrzynki i nie wydropiłem żadnej legendy.

Chciałbym dodać że mam jeszcze svip (+0.5 szansy na drop legendy)

Proszę o przejrzenia tej sprawy bo całe 2 tygodnie pracowałem by to zrobić a dziś otworzyłem i nic.

Odnośnik do posta

W grach legenda jest  bardzo rzadkim przedmiotem, który dropi bardzo rzadko. Celowo jest ustawiony taki drop by gracz  nie lotał tego jak zwykłych itemow. Dajmy np cs;go tam przedmioty legendarne to noże, czasem dropnie Ci z 1 skrzynki która masz, a czasem mozesz i otworzyc 300 i nic, zależy od szczęścia. Chyba jednak warto poczekac az to wydropi i moc cieszyc się z tak rzadkiego przedmiotu niz lotać to co chwile i reagować "o kolejna legenda"

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

@JD to prawda:D Pomyśl o tym, że jak by zwiększyli % to każdy na serwerze miał by legendy..... Według mnie jest dobrze tak jak jest. Ja osobiście jestem u was na serwerze od prawie trzech tygodni i mam już 6/7 legend.     Co za dużo to nie zdrowo :P

Edytowane przez .:Noproblemo:.

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas:

Cs-Zn.pl jest siecią tworzoną z pasją i zaangażowaniem. Na naszych serwerach posiadamy unikalne pluginy co sprawia, że nasze serwery są jedyne w swoim rodzaju. Istniejemy dla was już od 28 czerwca 2016 roku i oby jak najdłużej! Gdyby nie użytkownicy i gracze sieć dawno by już nie istniała. Dziękujemy!

Smiley face