Skocz do zawartości
BaQsny*

Zmiana koloru czcionki

Recommended Posts

Cześć, przychodzę do Was dzisiaj z poradnikiem do zmiany koloru czcionki.

Krok;

1.Odpalamy Cs'a

2.Wchodzimy na jakiś serwer.

3.Odpalamy konsole klawiszem pod ESC

4.Wpisujemy con_color wartość. Przykład con_color "0 0 0"

Kolory: 

Czerwony-"255 0 0"

Czarny-"0 0 0"

Biały-"255 255 255"

Brązowy-"165 42 42"

Żółty-"255 255 0"

Złoty-"255 215 0"

Zielony-"0 255 0"

Niebieski-"0 0 255"

Pomarańczowy-"255 165 0"

Różowy-"255 192 203"

Fioletowy-"160 32 240"

Kolor domyślny "255 180 30"

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Hej  nie  wiem o co chodzi ale Polecam kolegę :):) Pozdro 

Edytowane przez Piotrr234

Odnośnik do posta

to było modne jakieś 14 lat temu... Przy okazji możną było zmienić kolory celownika przy----> strzale-----> kucaniu-----> skakaniu lub chodzeniu WSAD... Nie popisales sie ... Ale liczymy na wiecej cudownych informacji... Pozdrawiam

Odnośnik do posta
19 minutes ago, Ciastek napisał(-a):

to było modne jakieś 14 lat temu... Przy okazji możną było zmienić kolory celownika przy----> strzale-----> kucaniu-----> skakaniu lub chodzeniu WSAD... Nie popisales sie ... Ale liczymy na wiecej cudownych informacji... Pozdrawiam

No i co z tego, że to było modne 14 lat temu? cs 1.6 też był modny 14 temu i nadal w niego gramy. Ten poradnik miał tylko i wyłącznie pokazać jak zmień kolor czcionki. Mówisz, że nie popisałem się, bo nie zrobiłem jeszcze jak zmienić kolor celownika.. Hmm, otóż odpowiedz jest prosta i myślalem, że osoba z takim stażem jak Ty ją zna. Logiczne, że nie bede robić duplikatów tematów, które istnieją 

Odnośnik do posta
37 minutes ago, BaQsny* napisał(-a):

No i co z tego, że to było modne 14 lat temu? cs 1.6 też był modny 14 temu i nadal w niego gramy. Ten poradnik miał tylko i wyłącznie pokazać jak zmień kolor czcionki. Mówisz, że nie popisałem się, bo nie zrobiłem jeszcze jak zmienić kolor celownika.. Hmm, otóż odpowiedz jest prosta i myślalem, że osoba z takim stażem jak Ty ją zna. Logiczne, że nie bede robić duplikatów tematów, które istnieją 

Beng zaorany idealnie :D

Jak dla mnie dobry poradniczek bo ja np o tym nie wiedziałem :) 

Odnośnik do posta