Skocz do zawartości
Hi Hi

[Podanie Przyjęte] Hi Hi pełny powrót!

Recommended Posts

Napisano (edytowane)
Imię: Miłosz
Nick: Hi Hi
Czy obsługiwałeś kiedyś AMXBans?: bo to raz
Doświadczenie w sprawdzaniu demek i screenów: bardzo duże, choć trochę zardzewiałem w kwestiach aimowych, ale to kwestia czasu 
Czy pełniłeś podobną funkcje na innej sieci: na innej nie, u Was leci mi już 2 rok więc nie miałem okazji poza pełnieniu funkcji opiekuna serwera na jednej z dużych sieci na której byłem dość długo
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić obowiązkom, które należą do grupy Bans Team: tyle ile trzeba, to naprawdę zależy, zazwyczaj mam wiele czasu co ciężko określić
Dlaczego Ty?: Myślę, że mam duże doświadczenie na tym stanowisku, obsługa bansa, sprawdzanie screenow i demek nie jest mi obce, swojego czasu sporo spędzałem czasu nad szlifowaniem swojej wiedzy w tym temacie                            
Na którym serwerze posiadasz admina?: Only DD2
Kontakt: Pw, steam, fb, gg, od wyboru do koloru 

W tym podaniu chyba przeszedłem samego siebie w kwestii wychwalania siebie X DDD!

Edytowane przez Hi Hi

Odnośnik do posta

Na tak

Miłoszek kaloszek ma doświadczenie, chęć pomocy i jest aktywny a każda pomoc się przyda :) 

Odnośnik do posta

Z pewnością nowi użytkownicy forum mogą mieć mały mętlik w głowie, ponieważ niejedna osoba ubiega się o administratora na serwerach cs-zn, a zostaje odprawiona z kwitkiem przez na przykład: "zbyt krótki odstęp czasu pomiędzy podaniami", "nawet Ciebie nie znamy, daj się poznać", "nie za szybko jak na taką funkcję?". Tutaj moim zdaniem sytuacja ma się nieco inaczej. Odkąd pamiętam Hi Hi w mniejszy lub większy sposób uczestniczył w tym co się działo na forum. Na pewno jest dobrze znany użytkownikom z dłuższym stażem na forum. Wydaję mi się, że jest to osoba sympatyczna i pomocna. Z własnych obserwacji mogę napisać, że nieraz spotykałem się z sytuacją, gdy osoba zbanowana wstawiła sreenshooty i trzeba było troszkę poczekać na ich sprawdzenie. W takim wypadku na pewno by się przydała kolejna para rąk do pomocy. Nie będę się  rozpisywał o doświadczeniu itp. Bo tu nic pisać wydaję mi się nie trzeba. Aktywność? Był czas, że Hi Hi był nieobecny, ale mimo to pomagał w sprawdzeniu niektórych demek. Każdy ma życie prywatne, uszanujmy to. Stanowisko to wiążę się z obowiązkami, ale jestem pewny, że Miłosz im podoła. Macie pewnego człowieka na pewne miejsce, może być lepiej? Tak, może, jak już na nim będzie. Koniec kazania.

Odnośnik do posta

Na tak;

-Pomocny

-Aktywny

-Ktoś musi sprawdzać te demka/ss ;)

Odnośnik do posta

14 godzin temu, Green napisał(-a):

Z pewnością nowi użytkownicy forum mogą mieć mały mętlik w głowie, ponieważ niejedna osoba ubiega się o administratora na serwerach cs-zn, a zostaje odprawiona z kwitkiem przez na przykład: "zbyt krótki odstęp czasu pomiędzy podaniami", "nawet Ciebie nie znamy, daj się poznać", "nie za szybko jak na taką funkcję?". Tutaj moim zdaniem sytuacja ma się nieco inaczej. Odkąd pamiętam Hi Hi w mniejszy lub większy sposób uczestniczył w tym co się działo na forum. Na pewno jest dobrze znany użytkownikom z dłuższym stażem na forum. Wydaję mi się, że jest to osoba sympatyczna i pomocna. Z własnych obserwacji mogę napisać, że nieraz spotykałem się z sytuacją, gdy osoba zbanowana wstawiła sreenshooty i trzeba było troszkę poczekać na ich sprawdzenie. W takim wypadku na pewno by się przydała kolejna para rąk do pomocy. Nie będę się  rozpisywał o doświadczeniu itp. Bo tu nic pisać wydaję mi się nie trzeba. Aktywność? Był czas, że Hi Hi był nieobecny, ale mimo to pomagał w sprawdzeniu niektórych demek. Każdy ma życie prywatne, uszanujmy to. Stanowisko to wiążę się z obowiązkami, ale jestem pewny, że Miłosz im podoła. Macie pewnego człowieka na pewne miejsce, może być lepiej? Tak, może, jak już na nim będzie. Koniec kazania.

Dajmy wszystkim od razu admina! to brzmi jak plan.

OK OK OK, długo jest ALE NIEDAWNO WRÓCIŁ. Co z tego ze go kojarzy stara ekipa? Jest sporo nowych nicków.

Niech się angażuje w porządku, tylko to angażowanie jest po to by mieć nowy kolorek. I nawet nie mów że nie... Ranga zmienia ludzi i to prawda.

Sympatyczny i pomocny może i jest ale czy każdy nabrał do niego na tyle zaufania żeby był w BansTeam??.

Mało odpokutował jak dla mnie bo i tak za szybko admina dostałeś, i nie wiem czy się obrazisz czy nie mam to daleko mówie jak jest bo każdy by tu chciał rangę.

Rekrutacja jest ON oki, każdy chce spróbować ale wiesz jaka jest sytuacja.. to nie jest pstrykniecie palcem i kazdy zapomina o tym co było.

Nawet mnie smieszy temat podania. "PEŁNY POWRÓT" a co teraz nie jest pełny? jest w połowie? Pełny powrót to ten z rangami a nie z samą obecnością no oki..

Tak, teraz jest OD GROMA próśb o UB ze nie wyrabiam ... Stoją po kilkanaście godzin bo nie ma kto patrzeć..jeśli takowe tematy by wgl były..

A sam sobie Grenn wchodzisz w zdanie bo piszesz " Z własnych obserwacji mogę napisać, że nieraz spotykałem się z sytuacją, gdy osoba zbanowana wstawiła sreenshooty i trzeba było troszkę poczekać na ich sprawdzenie"

A POTEM 

"Każdy ma życie prywatne, uszanujmy to"

Skoro szanujesz to, to po co w takim razie to wypominasz? i jest ale?

No ale koniec tego bo będzie jedna wielka spina jak już jej nie ma, od siebie powiem że nic do was chłopaki nie mam..ale jak ktoś nie wie jaka była sytuacja to po co pisze głupoty?

HiHi jak dla mnie jeszcze za mało, prawie admin a już do BansTeamu chcesz wrócic..nie wiem ja tu decyzji nie podejmuje od tego są czeroni.. ale boję się że jak już dostaniesz wyższe stanowisko to znowu Ci coś strzeli do głowy..bo teraz się starasz żeby to nadrobić i wydaje się że jest okej. Ale jak będzie to i ty sam nie wiesz..

Powiem że jestem Neutralny bo w Bansie jestem sam a Rekrutacja jest otwarta i każdy chce spróbować..powiedziałem co wiedziałem i co myślałem na ten temat.

Odnośnik do posta

@turb0

Green wcale nie zarzucił nikomu, że nie wykonuje swoich obowiązków przez co stoją tematy. Podkreślił sytuację, którą można dwuznacznie interpretować, ale myślę że bardziej trafną wersją jest ta, gdzie te tematy stoją, bo mało jest osób odpowiedzialnych za ich rozpatrywanie, a nie że nie poświęcają oni na to czasu.

Powiem od serca, to co myślę i uważam. HiHi miał tutaj rangi - admina, bans team i sprawował się dobrze, nie było większych skarg a jak były te małe, to odrzucane. Może on się wydawać kontrowersyjną osobą, bo mówi co myśli, przez co jest szczery i autentyczny. Nie wiem jaka była sytuacja, ale chciałbym podkreślić, że HiHi miał BANA na forum i dlatego go tu nie było widać. Nie znam powodu ani sytuacji jaka towarzyszyła temu wszystkiemu, ale przed banem i od dnia odbanowania na forum jest, i wykazuje się entuzjazmem. W czasie braku dostępu do forum nadal regularnie pojawiał się na serwerze, więc nie rozumiem zarzucenia mu "ZNIKANIA". 

Dlatego też mój głos idzie w stronę TAK, mimo że teraz nie widać potrzeby kolejnego członka ekipy, to gdy w życie wejdą operacje na serwerach, przybędzie nowych graczy i nowe prośby o UB.

Co do sytuacji, temat i konwersację przenieście na PW lub inne komunikatory, za kontynuowanie kłótni pod podaniem będą wyciągnięte konsekwencje.

Odnośnik do posta

Na początku chciałbym zaznaczyć, że moja odpowiedź to tylko kontynuacja dyskusji nikogo nie chcę tutaj obrazić a jedynie wyrazić swoją opinię. Nie nazwę tego również kłótnią, bardziej prawidłowo poparciem swoich argumentów. Jest to ostatnia moja odpowiedź na komentarz @turb0, także mam nadzieję, że @cziter i reszta moderatorów przymknie na to oko, ponieważ jak by nie patrzeć komentarz nadal dotyczy podania. A więc drogi @turb0 piszesz, że jest dużo nowych nicków i sarkastycznie podkreślasz żebyśmy wszystkim dali administrator. No tutaj sytuacja ma się troszkę inaczej troszkę Twoja wypowiedź nie trzyma się kupy, tak bym tu ujął. Czemu? Ano temu, że to własnie ta stara ekipa zna bardzo dobrze użytkowników z dłuższym stażem i to jest najważniejsze. Nowi użytkownicy mogą oceniać Hi Hi'ego tylko na podstawie tego czy jest on miły, sympatyczny, pomocny i co najwyżej jak gra. Od strony technicznej wygląda to tak, ze Miłosz ma doświadczenie w sprawdzaniu demek/ssów, którego wielu moim zdaniem brakuje. Nowy kolorek? Serio, aż mam ochotę używać wulgaryzmów. Jak Ci zależy na kolorkach to sobie kup kredki. Raczej chodzi tu o pomoc przyjacielu, ale zależy przez jaki pryzmat Ty patrzysz. Powiedz mi jeszcze co Hi Hi miał odpokutować i w jaki sposób, bardzo mi zależy akurat na odpowiedzi na to pytanie, także czekam pw. Moja wypowiedź nie jest zaprzeczeniem, gdzie podkreślam, że każdym ma życie prywatne. Czytaj ze zrozumieniem, a dowiesz się, że piszę o dodatkowej pracy rąk do pomocy, tyle. I podkreślę "nieraz spotykałem się z sytuacją", spotykałem, spotykałem, spotykałem, ach ten czas przeszły nieregularny. Poza tym w sumie komu ja to wypomniałem, eh. Jeszcze raz podkreśl, że jesteś neutralny mimo to wyrażając swoją niechęć w całej wypowiedzi do tego podania, logiczne, buźka.

Odnośnik do posta

@turb0 @Green wypowiedź pod podaniem już napisaliście. Dalszą dyskusje przeniesicie na PW. Pod podaniem jest już wszystko jasne. Obaj powiedzieliście swoje zdanie. 

Odnośnik do posta
36 minutes ago, turb0 napisał(-a):

Dajmy wszystkim od razu admina! to brzmi jak plan.

OK OK OK, długo jest ALE NIEDAWNO WRÓCIŁ. Co z tego ze go kojarzy stara ekipa? Jest sporo nowych nicków.

Niech się angażuje w porządku, tylko to angażowanie jest po to by mieć nowy kolorek. I nawet nie mów że nie... Ranga zmienia ludzi i to prawda.

Sympatyczny i pomocny może i jest ale czy każdy nabrał do niego na tyle zaufania żeby był w BansTeam??.

Mało odpokutował jak dla mnie bo i tak za szybko admina dostałeś, i nie wiem czy się obrazisz czy nie mam to daleko mówie jak jest bo każdy by tu chciał rangę.

Rekrutacja jest ON oki, każdy chce spróbować ale wiesz jaka jest sytuacja.. to nie jest pstrykniecie palcem i kazdy zapomina o tym co było.

Nawet mnie smieszy temat podania. "PEŁNY POWRÓT" a co teraz nie jest pełny? jest w połowie? Pełny powrót to ten z rangami a nie z samą obecnością no oki..

Tak, teraz jest OD GROMA próśb o UB ze nie wyrabiam ... Stoją po kilkanaście godzin bo nie ma kto patrzeć..jeśli takowe tematy by wgl były..

A sam sobie Grenn wchodzisz w zdanie bo piszesz " Z własnych obserwacji mogę napisać, że nieraz spotykałem się z sytuacją, gdy osoba zbanowana wstawiła sreenshooty i trzeba było troszkę poczekać na ich sprawdzenie"

A POTEM 

"Każdy ma życie prywatne, uszanujmy to"

Skoro szanujesz to, to po co w takim razie to wypominasz? i jest ale?

No ale koniec tego bo będzie jedna wielka spina jak już jej nie ma, od siebie powiem że nic do was chłopaki nie mam..ale jak ktoś nie wie jaka była sytuacja to po co pisze głupoty?

HiHi jak dla mnie jeszcze za mało, prawie admin a już do BansTeamu chcesz wrócic..nie wiem ja tu decyzji nie podejmuje od tego są czeroni.. ale boję się że jak już dostaniesz wyższe stanowisko to znowu Ci coś strzeli do głowy..bo teraz się starasz żeby to nadrobić i wydaje się że jest okej. Ale jak będzie to i ty sam nie wiesz..

Powiem że jestem Neutralny bo w Bansie jestem sam a Rekrutacja jest otwarta i każdy chce spróbować..powiedziałem co wiedziałem i co myślałem na ten temat.

Niedawno wróciłem na forum, bo miałem bana który finalnie wyniknął z kłótni z jedną osób o wyższym stanowisku. Nie rozumiem dlaczego osoby co nie mają zbyt dużego pojęcia na ten temat się wypowiadają robiąc przy okazji dosłownie pod siebie X D 

"OK OK OK, długo jest ALE NIEDAWNO WRÓCIŁ. Co z tego ze go kojarzy stara ekipa? Jest sporo nowych nicków." no i co z tego, że jest sporo nowych nicków, mimo wszystko nie zostałbym przyjęty w ciemno na to stanowisko i osoby odwołujące się od bana by nie były z tego powodu pokrzywdzone. Niedawno wróciłem, bo jakiś czas temu doszło do kłótni z jedną z osób wtedy będących wyżej ode mnie i wystarczająco poświęciłem czasu pracując nad sobą i starając się na możliwość powrotu na sieć. 

"Niech się angażuje w porządku, tylko to angażowanie jest po to by mieć nowy kolorek. I nawet nie mów że nie... Ranga zmienia ludzi i to prawda." No to mówię, że nie X D Nigdy w życiu nie składałem podania dla nowego kolorku, zawsze składam podania na stanowiska, które mi osobiście bardzo odpowiadały i dzięki którym mogłem czerpać swego rodzaju zabawę kosztem pomocy innym jak i forum. A i wydaje mi się, że to nie ranga zmienia ludzi, za swoje zachowanie odpowiedzialny jest każdy z nas osobna i uwierz mi, że nowy kolorek nie zwalnia nikogo z odpowiedzialności za swoje zachowanie X D Czy ja naprawdę muszę Ci tłumaczyć coś tak oczywistego? 

"Mało odpokutował jak dla mnie bo i tak za szybko admina dostałeś, i nie wiem czy się obrazisz czy nie mam to daleko mówię jak jest bo każdy by tu chciał rangę." Nie obrażę się. Można sobie chcieć, kwestia to czy ktoś się nadaje czy nie i uwierz mi, że bym nie dostał ub ani rangi admina gdyby nie było można mi zaufać. 

"to nie jest pstrykniecie palcem i kazdy zapomina o tym co było." a kto powiedział, że jest? 

"Nawet mnie smieszy temat podania. "PEŁNY POWRÓT" a co teraz nie jest pełny? jest w połowie? Pełny powrót to ten z rangami a nie z samą obecnością no oki.." No dla mnie jest to oczywiste, że pełny powrót stanowi wrócenie na stare stanowiska.  Go więcej oczywistości, bo za mało ich tu jest. 

"HiHi jak dla mnie jeszcze za mało, prawie admin a już do BansTeamu chcesz wrócic..nie wiem ja tu decyzji nie podejmuje od tego są czeroni.. ale boję się że jak już dostaniesz wyższe stanowisko to znowu Ci coś strzeli do głowy..bo teraz się starasz żeby to nadrobić i wydaje się że jest okej. Ale jak będzie to i ty sam nie wiesz.." ZNOWU MI COŚ STRZELI DO GŁOWY O NIE 

Mi nic wcześniej nie strzeliło do głowy tylko miałem pewne problemy o których wiedzieć nie musisz- a to odbijało się na moim codziennym życiu, na forum też. Teraz jak już się z nimi w pewnym stopniu uporałem to nie widzę przeszkód by móc iść do przodu. 

WIEM, ŻE NIE MOGĘ SIĘ WYPOWIADAĆ, ALE TEGO BYŁO ZA DUŻO I PO PROSTU MUSIAŁEM PRZEPRASZAM 

Odnośnik do posta

Chciałbym przypomnieć, że ocieniamy podanie wyrażając swoją opinię a nie prowadząc dyskusję prowadzącą tylko do zwady, następne tego typu wypowiedzi będą karane warnem. 

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas:

Cs-Zn.pl jest siecią tworzoną z pasją i zaangażowaniem. Na naszych serwerach posiadamy unikalne pluginy co sprawia, że nasze serwery są jedyne w swoim rodzaju. Istniejemy dla was już od 28 czerwca 2016 roku i oby jak najdłużej! Gdyby nie użytkownicy i gracze sieć dawno by już nie istniała. Dziękujemy!

Smiley face