Skocz do zawartości
Ociem

[Podanie Odrzucone] Ociem podanie na typowanie

Recommended Posts

Imię: Olaf
Wiek: dotychczas mówiłem że mam 18 w sierpniu lecz w prawdzie w sierpniu będę miał 16 gdyż bałem się o niewłaściwe traktowanie z tego względu :/
Jak dużo czasu spędzasz na forum: szczerze mało , typerem będę chciał pokazać że maksymalnie się angażuję
Jaką dyscypliną sportu chciałbyś się zająć: piłką nożną , planuję przeprowadzić ankietę , w której wszyscy zainteresowani będą mogli się wypowiedzieć jakie ligi chcieliby typować

Odnośnik do posta

Komuś się na kłamanie zebrało xd

Ale i tak dam na Tak(dzień dziecka ci zrobię)

Uzasadnij swoją decyzję powodami dlaczego TAK.

Odnośnik do posta

Ojj Osiem Osiem.. Nic do ciebie nie mam, ale szczerze to serio malo cię widuje na tym forum. Skąd nagle mogę mieć  pewność, że będziesz aktywny.. Jestem na TAK, ale masz nie zawalić tej swojej przyszłej aktywności ^^

PS. A co do tego wieku to jeszcze pogadamy :) 

Odnośnik do posta

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Twoje podanie zostało odrzucone!

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

zI3uvzi.jpg

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas:

Cs-Zn.pl jest siecią tworzoną z pasją i zaangażowaniem. Na naszych serwerach posiadamy unikalne pluginy co sprawia, że nasze serwery są jedyne w swoim rodzaju. Istniejemy dla was już od 28 czerwca 2016 roku i oby jak najdłużej! Gdyby nie użytkownicy i gracze sieć dawno by już nie istniała. Dziękujemy!

Smiley face