Skocz do zawartości
Patkaa ❤

[ZAMKNIĘTY] Wywiad z Kyczem!

Recommended Posts

Napisano (edytowane)

wNLl7B8.png jMkENqe.png

Witam wszystkich, ze względu na to ze dawno nic nie było a dużo osób interesuje się co się dzieje z siecią, postanowiłam zrobić mały wywiad z jednym z naszych właścicieli. @Kyczu ⚓

linie_123bloger_com_11.gif.927112b27a95719715dba304b9189bfe.giflinie_123bloger_com_11.gif.0a3203e8fad2a4f8e25c7483e7b804e6.gif

l_misiaczki_123bloger_com_1.gif Hej Aruś. Minęło sporo czasu od ostatniego wywiadu  wiec pomyślałam zęby go odświeżyć, co Ty na to ?
           Oczywiście, z miła chęcią.

l_misiaczki_123bloger_com_2.gif.f4a864f8abb5a7919842b6afbde25232.gif  Wiec pierwsze pytanie będzie takie luźne, na rozgrzewkę co tam słychać u Ciebie ? 

Szczerze mówiąc to nic ciekawego  się u mnie nie dzieje. Praca, domek, wypady ze znajomymi no i oczywiście forum.

l_misiaczki_123bloger_com_3.gif.9afc9feb1c16e7e4dd72d5956690a113.gif  Forum własnie, powiedz mi jakie zmiany planujesz na forum ? 
          Na pewno chcę przywrócić forum do stanu z przed kilku miesięcy. Był to stan kiedy nikt się nie kłócił i wszyscy się dogadywali. Na pewno pojawi się niedługo nowa ranga na forum.Tego już jednak nie mogę z
dradzić.

l_misiaczki_123bloger_com_4.gif.da5dabc4d53bb3edf87746848969213b.gif Interesujące. Uuu to były jakieś kłótnie, zdradzisz nam co się stało ? I czy ktoś na tym ucierpiał ? 
          Kłótnie były są i będą ale można się dogadać z każdym  nawet jeśli się z kimś nie lubi. Kiedyś też z paroma osobami stąd się nie lubiłem a teraz mamy w sumie dobry kontakt. 
Po prostu paru osobom zależało chyba tylko na tym aby skłócić kolejne osoby. Nie chce do tego wracać.

l_misiaczki_123bloger_com_5.gif.3d9792a25e32162fe95335981c6a4386.gif Jasne rozumiem. Dużo osób pytało mnie jakie zmiany będą wprowadzone na sieci głownie chodzi o serwery bo sytuacje forum już znamy. Wypowiesz się na ten temat czy to tez tajemnica ? 

Z serwerami będzie się działo  już niedługo DD2 będzie dużo nowocześniejsze niż dotychczas, na razie nic nie zdradzę. 

l_misiaczki_123bloger_com_6.gif.a842aa1b488befb5931bb51b443a1e6b.gif  Oczywiście, niespodzianka będzie, starzy i nowi gracze będą zaszokowani, super ze prace nad siecią trwają. Plotki są wszędzie, wiem ale lepiej je rozwiać , słyszałam o poddaniu się, i upadku sieci ? Jaka w końcu jest prawda ? 

Sieć nie upadnie :P nie do póki tu jestem. Po prostu czasy się zmieniają ciężko już utrzymać tyle osób co kilka lat temu. Wychodzą nowe gry i wiadomo że każdy  gra w nowości :P Poświęcając mniej czasu na starsze tytuły :D Dlatego chcemy troszkę odświeżyć serwery i wprowadzić kilka nowości. Sieć będzie żyć i powróci na właściwe tory. Obiecuje :D

l_misiaczki_123bloger_com_7.gif.6c58250b4e3e408b6dcdadb4510ad1ee.gif  Która osoba jest najbardziej według Ciebie zaangażowana w siec ? A która najbardziej nie jest ? 
          Szczerze to nie chce nikogo faworyzować bo jeśli kogoś pochwalisz to zaczyna sobie za dużo pozwalać :P Ci którzy się angażują na pewno wiedzą że o tym  wiem :P

l_misiaczki_123bloger_com_8.gif.f0306d5d02b8e745ce73fa18ff9ad034.gif Dobra myślę ze już się wszystkiego dowiedziałam i ludzie z forum tez będą bogatsi o te informacje. Dziękuję ślicznie. Do usłyszenia. 

Pozdrawiam wszystkich cieplutko ;p 

linie_123bloger_com_11.gif.441cf0c17d75ca257b38a7cc83807d36.giflinie_123bloger_com_11.gif.6bd99d8b6ba71751f3fd0c9edd7fa4a9.gif

Edytowane przez Patkaa

Odnośnik do posta

xd.jpg

Odnośnik do posta

Powiem Ci, że mega ładnie napisałaś ten wywiad! A Ty Kyczu mógłbyś mówić więcej, a nie taki małomówny.. 

Buzi 

Odnośnik do posta

bardzo dobra robota! buziaczki :kiss:

Odnośnik do posta

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Temat został zamknięty, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

DIMVWKL.jpg

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas:

Cs-Zn.pl jest siecią tworzoną z pasją i zaangażowaniem. Na naszych serwerach posiadamy unikalne pluginy co sprawia, że nasze serwery są jedyne w swoim rodzaju. Istniejemy dla was już od 28 czerwca 2016 roku i oby jak najdłużej! Gdyby nie użytkownicy i gracze sieć dawno by już nie istniała. Dziękujemy!

Smiley face