Skocz do zawartości
cziter

[Podanie Przyjęte] cziter-ator

Recommended Posts

- minimum 18lat - 

- doświadczenie na tym stanowisku - ✔ 

- czynny udział w życiu forum -

- kultura osobista - 

- admin na jednym z naszych serwerów - 

Imię: Adam
Doświadczenie w moderowaniu: Byłem współwłaścicielem sieci, a jednym z moich zadań było moderowanie forum.
Coś o sobie: Jestem Elblążaninem, chodzę do drugiej klasy technikum na profil Mechatronika. W csa gram szósty rok, a na sieć zaprosił mnie spotkany przypadkowo w internecie @monoloq2002. Minęło 619 dni odkąd założyłem konto na cs-zn i od dnia rejestracji pojawiam się tutaj regularnie, większość czasu bez rang. Poza szkołą regularnie chodzę na siłownię, raz w tygodniu na basen (staram się utrzymać 5 treningów w tygodniu). Jak większość przedstawicieli mojej płci lubię latać za piłką, stąd często odwiedzam orliki by pograć w nogę, czy kosza. Z muzyki słucham głównie polskiego rapu. Miesiąc temu zdałem prawo jazdy. Lubię kombinować i nie myśleć szablonowo. Uwielbiam smak i działanie energetyków ale ze względu na aktywny styl życia głównie piję wodę. Wkręciłem się w serial The 100 i czekam na nowe odcinki oglądając w międzyczasie Lucyfera, obie pozycje polecam! 
Dlaczego Ty?: Jakieś 2 miesiące temu sam bym nie uwierzył, że będę miał w ogóle jakieś rangi na cs-zn. Zawsze twierdziłem, że ranga użytkownika i brak obowiązków, konsekwencji jest idealną pozycją dla mnie. Ale to się zmieniło. Jakby nie patrzeć zawsze działałem na korzyść forum, składając liczne propozycje, doradzając czy pomagając. Jak widać sowicie wykonuję swoje obowiązki, od typera do multi admina. Jestem pracowitą i sumienną osobą na której można polegać. Aktualnie forum i serwery będą przechodziły dosłowną rewolucję, do tego dochodzi okres wakacyjny i problemy z utrzymaniem graczy, myślę że moje działania w roli moderatora i głowa pełna pomysłów sprawią, że sieć będzie prosperować mimo trudnego okresu.

cziter

Odnośnik do posta

Kurła też się muszę zabrać za The 100 

No no Cziter, jestem na tak, zwłaszcza dlatego że główny mod zrezygnował, a @Kodakowi ciężko jest samemu wypełnić wszystkie obowiązki.Pomoc na pewno mu się przyda ;P 

a i podanie ładnie napisane :) 

Odnośnik do posta

+ doświadczenie, 

+ długi staż na sieci, 

+ codziennie aktywny, 

-  jedynym minusem tutaj jest to, że łatwo daje się sprowokować i można go szybko wyprowadzić z równowagi,

Jestem na TAK

Odnośnik do posta

Hmm...... ??? 

Na serwerze wykonuje swoją robotę idealnie więc myślę że na stanowisku moderatora będzie się sprawował tak samo. 

TaK 

+aktywny 

+pomocny

+z tego co wiem jest długo na sieci 

+ podanie ładnie napisane 

Powodzenia :D

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Na tak :D

+aktywny 

+pomocny 

+Jest tu baaardzo długo 

+Ma doświadczenie 

A i samo podanie lepszego chyba nigdy nie wiedziałem :D Według mnie na chwilę obecną lepszego kandydata na to miejsce nie ma

Edytowane przez Dino

Odnośnik do posta

Na taak

Ostatnio podtrzymujesz forum życiem 

Doświadzczenie jest 

Reszta powodów up

Narazie jeszcze konkurencji żadnej nie ma więc jesteś najlepszym kandydatem xd

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas:

Cs-Zn.pl jest siecią tworzoną z pasją i zaangażowaniem. Na naszych serwerach posiadamy unikalne pluginy co sprawia, że nasze serwery są jedyne w swoim rodzaju. Istniejemy dla was już od 28 czerwca 2016 roku i oby jak najdłużej! Gdyby nie użytkownicy i gracze sieć dawno by już nie istniała. Dziękujemy!

Smiley face