Skocz do zawartości

Recommended Posts

Chciałbym usłyszeć od was co chcielibyście zmienić na forum/serwerach. 

Czekam na propozycje dotyczące:

*serwera DD2 - głównie o niego chodzi.

*propozycje dla GO:MODA mile widziane

*propozycje/zmiany na forum również mile widziane

Wszelkie propozycje będę rozważał kilkukrotnie, serwer potrzebuje zmian i nowości. 

Jakie nowości chcielibyście zobaczyć na serwerze ? 

Każda sensowna wypowiedź która choć trochę pomoże w realizacji planu będzie nagradzana "+"

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Nie jestem pewien ale chyba "autoszmaty" nie mozna kupic? 

Widziałbym tez coś takiego żeby był DD2 ale z różnych wersji, po prostu np 3 wersje dusta.

Edytowane przez striker
spadochron xD

Odnośnik do posta
11 minutes ago, striker napisał(-a):

Razem pewno zlecą się "hejterzy" czy inne tego śmieszki ale...ja to bym chciał spadochron na DD2 :D(oczywiscie znając życie i tak będzie mowa iż to zwykły dd2 nic wiecej :P )

Nie jestem pewien ale chyba "autoszmaty" nie mozna kupic? 

Widziałbym tez coś takiego żeby był DD2 ale z różnych wersji, po prostu np 3 wersje dusta.

co do kilku wersji mapek to na only DD2 na pewno to będzie :P jak ktoś ma jakieś ciekawe mapki to zachęcam do podsyłania linków z mapkami! 

Spadochron na only DD2 jest na GO:MOD nie ma :D więc nie wiem o który Ci chodzi

Odnośnik do posta

Przenikanie przez siebie. Moim zdaniem nie powinno być tego, fakt po stronie tt przydatne grając AWP ale przy stronie ct już na galę nie można się podsadzić.

Odnośnik do posta
18 minutes ago, SZYMUS napisał(-a):

Przenikanie przez siebie. Moim zdaniem nie powinno być tego, fakt po stronie tt przydatne grając AWP ale przy stronie ct już na galę nie można się podsadzić.

To jest dobry pomysł. A i w TT się przyda. Bo jak stanie 5 osób z awp to po pierwsze nic nie widać. A po drugie mniejsze obrażenia się zadaje

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Ogólnie to serwery z [SKINY] [RANGI] w nazwie cieszą się dużą popularnością, to może wgrać na DD2 parę modeli, tak jak jest zmieniony nóż z możliwością wyłączenia komendą /modele. Nie mówię o dodaniu skinów ale podmienieniu modeli ak/m4/awp/galil/famas/deagle itd, a jak komuś by przeszkadzało to można wyłączyć.

Musi być jakaś rywalizacja, o coś gracze muszą walczyć to może po prostu dodać rangi za zabicia.

Przede wszystkim trzeba celować w młodych graczy, takich którzy nie znają "klasycznego" csa, więc wzorowanie się csgo, co jest dla nich odniesieniem jest dobrym pomysłem. 

Można ograniczyć trochę te mutowanie "dzieci". Niech dają info, a mute dostawaliby za rzeczywiście nadużywanie tego mikrofonu.

Jak już takich młodych graczy byśmy przy sobie zatrzymali to zaraz będą kupować vipy, a więc i grać.

Dodać parę wersji mapy DD2.

Jakieś drobne zmiany typu "5hp więcej vip/mozliwość kupienia auto" nie sprawią że serwer będzie pełen. Teraz będą wakacje i właśnie osobami które będą miały W CHOLERĘ czasu na grę, będą młode osoby i to one powinny być naszym targetem przy renowacji serwerów. 

Edytowane przez cziter

Odnośnik do posta
19 minutes ago, cziter napisał(-a):

Ogólnie to serwery z [SKINY] [RANGI] w nazwie cieszą się dużą popularnością, to może wgrać na DD2 parę modeli, tak jak jest zmieniony nóż z możliwością wyłączenia komendą /modele. Nie mówię o dodaniu skinów ale podmienieniu modeli ak/m4/awp/galil/famas/deagle itd, a jak komuś by przeszkadzało to można wyłączyć.

Musi być jakaś rywalizacja, o coś gracze muszą walczyć to może po prostu dodać rangi za zabicia.

Przede wszystkim trzeba celować w młodych graczy, takich którzy nie znają "klasycznego" csa, więc wzorowanie się csgo, co jest dla nich odniesieniem jest dobrym pomysłem. 

Można ograniczyć trochę te mutowanie "dzieci". Niech dają info, a mute dostawaliby za rzeczywiście nadużywanie tego mikrofonu.

Jak już takich młodych graczy byśmy przy sobie zatrzymali to zaraz będą kupować vipy, a więc i grać.

Dodać parę wersji mapy DD2.

Jakieś drobne zmiany typu "5hp więcej vip/mozliwość kupienia auto" nie sprawią że serwer będzie pełen. Teraz będą wakacje i właśnie osobami które będą miały W CHOLERĘ czasu na grę, będą młode osoby i to one powinny być naszym targetem przy renowacji serwerów. 

O skinach też myślałem i to chyba będzie strzał w 10. 

Modele broni zostawiłbym standardowe tylko z jakimiś skórkami. 

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Mozna wgrać też plugin na kick afk, bo czasem szuka sie kogos po całej mapie a on afczy np po 30 sek bezruchu automatycznie wywala go z serwera lub przenosi na specta

Także można dodac anty flash, taki osobnik ktory specjalnie oslepia swoj team zostaje ukarany oslepieniem i kara pozbawienia czesci kasy.

By zmotywować graczy do grania można dać vipa graczom np na tydzien, ktorzy przekroczyli prog np 500h lub 1000 zabojstw.

Dodać modele  specjalne dla vipa, w dzisiejszych czasach wyglad jak i wyrożnianie się na tle innych jest ważne więc zawsze taki "dzieciak" moze sie cieszyć, że jest powiedzmy "lepszy"

Blokowanie reconnect'a, uciazliwe jest to jesli ktoś padnie na początku rundy i magiczny trickiem odrodzi się chociaż to dla mnie zawsze dodatkowy kill, ale to jednak nie jest fair.

Można też zmiejszyć ten napisy, które wyswietlaja sie gdy wejdziemy na b i nie ma 5 osob w ct, ciezko zabić jakiegoś gracza który wlasnie kampi sobie na tej strefie przez ten napis. Lub jakoś wprowadzić anty rash własnie w tej strefie gdy nie ma wymaganych 5 osob

Edytowane przez BaQsny*

Odnośnik do posta
40 minutes ago, Kodak napisał(-a):

To jest dobry pomysł. A i w TT się przyda. Bo jak stanie 5 osób z awp to po pierwsze nic nie widać. A po drugie mniejsze obrażenia się zadaje

Tylko w tt będzie występować blokowanie np oddasz strzal chcesz się schować a tu dupa. Nie wiem czy to możliwe żeby w tt było przenikanie włączone a w ct nie

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Ja nie wypowiadam się na temat serwerów, wiem tyle ze trzeba to rozkręcić! Wiec trzymam kciuki za wasza kreatywność i pomysły, 

Ale co do forum to ja bym była za zmiana "Loga" jest parę propozycji ale nie wiem jak z realizacja  :malpka:

Tu jest jakaś paczka z mapkami , może z któreś skorzystacie ?

https://download.cs-classic.pl/tag/mapy-jb-cs-1-6/

https://maps.cs-bg.info/maps/cs/

Edytowane przez Patkaa

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas:

Cs-Zn.pl jest siecią tworzoną z pasją i zaangażowaniem. Na naszych serwerach posiadamy unikalne pluginy co sprawia, że nasze serwery są jedyne w swoim rodzaju. Istniejemy dla was już od 28 czerwca 2016 roku i oby jak najdłużej! Gdyby nie użytkownicy i gracze sieć dawno by już nie istniała. Dziękujemy!

Smiley face