Skocz do zawartości

Recommended Posts

Napisano (edytowane)

Twój nick: |K4| Bum :D

Serwer: Go Mod #1 

Nick oskarżonego: JD my friend LOL

IP / STEAM_ID osoby oskarżanej, oraz screen z konsoli z IP/SID: VALVE_5:0:781581803

Data i godzina: Od 8:36 czasu Polskiego. 

Opis sytuacji: Sami sprawdźcie, ale coś mi nie chce się wierzyć że tak 14 latek ogarnia - bez urazy. 
Wcześniej już coś mi z nim nie grało. Wiem że nie grał tak wcześniej.. ( z jakieś 2 miesiące wstecz) Wie że nie ma adminów na serwerze to sb pomaga. 
Gdyby był @cziter ' em to rozumiem ale nie on .. : d 
Ogólnie nie mówię że ma wh ale coś ma, tym bardziej że ss clear wychodziły prócz modeli "VIP'a" a

Demko / Screeny: http://563071.node17.pukawka.pl/hltv-1805060812-css_overpass-1525587120-1525588560.zip

Ciekawe akcje: 

1:40- Nie widział mnie, nie słyszał, a nawet się wcelował, ciekawe.. nie powiecie mi że to normalne, poza tym nie czekał później na kogoś kto mógłby być ze mną na longu tylko od razu leciał dalej. 
3:50- Wie gdzie stoję i próbował zeskanować z kałacha ale mu nie wyszło xd 
8:30- Był na dolę, słyszał jedną serie z m4, wraca na górę, ni z gruszki, ni z pietruszki nie słysząc nawet, idealnie wie że wychylam. Następnie próbował zeskanować gościa przez ścianę ale chyba awp mu się zacięło xd 
9:10- Zabija mnie, i wyczekuje schody, jak by wiedział że tam jest  bo przecież gościu nie mógł iść longa lub przez dolny... a dla zmyły rzucić molotov. 
12:20- Czyste :/ ale ładnie się wcelował :D 
14:30- Wcelowany pod model, może wie że siedzę często gdzieś na CT, no ale to tak trochę dziwnie wyglądało. 
15:50- Nwm, albo mam inne modele albo co, bo ja sam się tam nie widzę ( tempo 1/2) jedynie na tempie 1/4 widać moją rękę, ale jest wtedy bardzo spostrzegawczy aby w ułamku sekundy zobaczyć skrawek ręki :)
16:30- Niby ciągle chodzi tą drogą, ale akurat tym razem nie wychyla pierwszego longa tylko resp CT ( Murek/skałka jak zwał tak zwał xd ) i co? wiadomo że tam jestem. 
17:10- Tak zawsze rashował a teraz akurat jeden flesh na mnie i stanął ... xd 

W tym momencie wyszedłem z serwera, patrzcie jak mnie nie było jak grał :D 

Teraz nawet nasz kolega zaczął rashować i grać "szybko" 
18:20- Nie słyszał go, nie widział, ale idealnie się wcelował xd 
19:05- dwa fleshe i idealny wychył na przeciwnika :D 
22:50- dziwnie coś sprawdza te kible, no i oczywiście przeciwnik tam był, jak by nie inaczej xd 
22:59- Ależ piękny skan <3 wgl. ładnie po modelu jechał :D 
23:20- hahahahahahahha jak modelowo wychylił xd
23: 55- to już taka normalna akcja ale też ciekawa skąd wiedział że fenix a nie przykładowo kible od longa.. 

Ogólnie to na tyle, jeżeli macie wątpliwości to chętnie podeśle jeszcze jakieś demeczka. 

Edytowane przez |K4|Bum

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

1:40-nie czekałem na nikogo innego bo słyaszałem jak sie ktoś strzela na mid to pobiegłem a wiedziałem że was w team jest tylko 2 więc

3.50- gdybyś nie widział na demku ja tam rzuciłem granata i ci tam odjeło chyba z 12 hp więc próbowałem cb zeskanować ale jak mi sie nie udało to patrzałem to też raz strzeliłem przez sciane w schody jakbyś tam odbbijał bs i potem na koniec sprawdziłęm czy na pewno byłeś tam i się zdziwiłem czemu nie dostałeś skana

8:30-tam to myślałem że przejeliście A więc zacząłem odbijać więc wiesz....

9:10-Co do tego molotova to miałem pewnośćżę tam jest więc się wcelowałem w schody

12:20-tu mi chodziło o to że mu próbowałem pokazać że tam jesteś

14:30-nwm o który moment ci chodzi

15:50-Ja tam widziałem tą ręke nwm jak ty

16:30-Mój teammate tam strzelił więc się domyśliłem że tam jest bo by przecież tak o nie strzelił

17:10-tutaj to pomyślałem że jak wcześniej typ podjechał to teraz też podjedzie brzmi mało wiarygodnie ale jednak bo tak na logike kto by nie poszedł

18:20-tam w którejś rundzie wcześniej chyba też ktoś był fenix więc postanowiłem poczekać

19:05-Ja tak zawsze tam wychylam i to było czyste moim zdaniem

22:50-To jest trochę dziwne ale tam dalej mógłby stać i tam sprawdziłęm ale trochę za późno

22:59-To był fart nie mów że ty kiedyś też tak nie farciłeś

23:20-to sam nie wiem co było i z kabum się zgodzę xd

23:55-To to już to co kabum

ogólnie to tylko to 23:20 było podejrzane i 15:50 reszta dla mnie gitez

Edytowane przez JD to prawda:D
pominąłem 1 punkt

Odnośnik do posta

Niechcialo mi sie pisac minut to lece po kolei xd

1. Dla mnie clear   choć każdy zabijając 1 czekałby chociaż 2 sek czy nie ma kolejnego ^^

2.Dziwne

3. ładny prefirek tutaj był wszystko dobrze wiedział a się nawet nie wcelował dokładnie ^^

4.Dla mnie clear 

5.nie paczylem xd

6.nie paczylem xd

7.Tutaj to wgl dziwne,wychylił z longa w nic kompletnie się nie wcelował,a widać ze wiedział ze tam stoi ktos kolo tego trucka.

8.Dla mnie tak,wiedział ze ktoś jest long zanim wgl dobiegł do fontanny później zerkał czy bd podchodził czy się cofnie ( obija się o każda możliwą ścianę patrząc longa przez sciany) popatrzcie tez z POV Bumcia na ta akcje i zgrajcie z czasem ^^ Dziwne

9.Wiedział

10.Wiedział

11.Clear sam tak prefiruje xd

12.hmmmmm tez bym skanował ale nie powiem ze ładny modelik poleciał 

13. o kurva jaki prefire wgl xdxd Pozdrawiam te INFO twoje xdxdxd

14.Clear

Dziwne akcje ale przydałoby się więcej tych demek ;]

Odnośnik do posta

Odświeżam :) 

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Ja jutro mogę, to kobiece sprawy

Jutro edytuje

Edytowane przez Hi Hi

Odnośnik do posta
On 7.05.2018 at 22:00, Hi Hi napisał(-a):

Ja jutro mogę, to kobiece sprawy

Jutro edytuje

I ? 

Lukne wieczorem lub jutro to demko jak nikt tego nie sprawdzi 

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Sory za kolejny mój post w tym temacie ale dodam tylko że tym tempem to prędzej demko wam wygaśnie na pukawce niż je sprawdzicie xd:trol: 
(Demko stoi na pukawce tydzień a później delete) :D 

Cyt. HiHi "No dla mnie nic takiego, nawet nic ciekawego, po prostu wiedział jak się ustawić do tego widać, że zna mape, bo dobrze dość wychyla, moim zdaniem czysto" 

Przepraszam, a ty to w BL byłeś jako sędzia czy jak?  Że taki we wszystkim obeznany. ;) nie wspomne o tym że nawet pożądnie nie potrafisz wyjaśnić każdej akcji tylko z bomby że clear. Ciekawi mnie ile razy analizowałeś owe demko że tak stwierdzasz ;)  Z tego co mi wiadomo to mogą się wypowiadać członkowie grupy bans team i powyżej jak i autorzy danego tematu. ;) Pozdrawiam : ) 

Edytowane przez |K4|Bum

Odnośnik do posta
58 minutes ago, Kyczu ✩ napisał(-a):

I ? 

Lukne wieczorem lub jutro to demko jak nikt tego nie sprawdzi 

No dla mnie nic takiego, nawet nic ciekawego, po prostu wiedział jak się ustawić do tego widać, że zna mape, bo dobrze dość wychyla, moim zdaniem czysto.

Odnośnik do posta

Jutro jeszcze sam sprawdzę demko i zobaczymy co i jak 

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas:

Cs-Zn.pl jest siecią tworzoną z pasją i zaangażowaniem. Na naszych serwerach posiadamy unikalne pluginy co sprawia, że nasze serwery są jedyne w swoim rodzaju. Istniejemy dla was już od 28 czerwca 2016 roku i oby jak najdłużej! Gdyby nie użytkownicy i gracze sieć dawno by już nie istniała. Dziękujemy!

Smiley face