Skocz do zawartości
JD to prawda:D

Zbugowane skiny?

Recommended Posts

Chciałbym zgłosić dziwną sprawę związaną ze znikającym/mi skinami z ekwipunku gdy nie zostaną kupione przez innych graczy lub nie dostanie monet(bynajmniej w moim wypadku nie dostanie skina z powrotem). Już 1 raz tak miałem więc zrobiłem temat i napisałem do Kyczu na prywatnej wiadomości i odzyskałem skina lecz teraz po 2-3 dniach od tamtego tematu i odzyskania skina znów mi się ten błąd powtórzył i teraz napisałem do Kyczu na pw i się też zdziwił i mi drugiego nie dał bo to wygląda podejrzanie sam tak na to patrze podeśle zaraz tutaj ssy ale nwm czy coś pomogą potem mogę odpowiadać na różne pytania w sprawie tego tematu.

SSY:https://www14.zippyshare.com/v/oSjSf7vk/file.html

Odnośnik do posta

Rzeczywiście dziwna sprawa,bo gdy dziś grałem na serwerze to również jakiś gracz mówił ze zniknęły mu skiny,i bynajmniej też chyba mówił ze wystawił na rynek nikt nie kupił i go nie miał.

Odnośnik do posta

Chyba czas najwyższy by ten Update wprowadzić zresetować odświeżyć itp... Morze system już zbzikował ?

Odnośnik do posta

Ja tak niemam i nie miałem, ale gdy wchodzę na serwer to skin znika mi z pistoletu i żeby ten skin się pojawił to musze podnieść inną broń albo zmienić na kosę i znów na pistola , ale skin jest.

Odnośnik do posta
1 hour ago, prawdziwy Battle Juice napisał(-a):

Ja tak niemam i nie miałem, ale gdy wchodzę na serwer to skin znika mi z pistoletu i żeby ten skin się pojawił to musze podnieść inną broń albo zmienić na kosę i znów na pistola , ale skin jest.

To już zupełnie inna tematyka co ty opisujesz

Odnośnik do posta
On 26.04.2018 at 21:13, JD to prawda:D napisał(-a):

Ciastek może i tak ale mi jeszcze brakuje 1 artefakta do wszystkich skinów xd

Napisze tak wole by był już ten uptade niz bys mial tego artefakta nie zrozum mnie zle ;) ... Po uptade beda lepsiejsze skiny niz te obecne  wiec nie pluacz ;) bedzie o co walczyc... PS- jak bedziesz grzeczny to może dostaniesz coś ode mnie ;)

Odnośnik do posta

Nie napisałem że nie dam Ci skina tylko żebyś poczekam aż Happy to sprawdzi. Kolego nie przekręcaj proszę. Nigdy nikogo tu nie okradłem ani nie oszukałem więc tak nie pisz bo ponosisz mi tylko ciśnienie. 

Nie da się wszystkiego zrobić na raz. Trochę wyrozumiałości ludzie. 

Czekam na PW w sprawie tego skina

Odnośnik do posta
3 godziny temu, Ciastek napisał(-a):

Napisze tak wole by był już ten uptade niz bys mial tego artefakta nie zrozum mnie zle ;) ... Po uptade beda lepsiejsze skiny niz te obecne  wiec nie pluacz ;) bedzie o co walczyc... PS- jak bedziesz grzeczny to może dostaniesz coś ode mnie ;)

Ciastek ja to wiem i też czekam na update ale ja na ten serwer poświęciłem z 2-3 miechy by te skiny nazbierać.

Kyczu ja nie mówię że ty nie chcesz mi dać skina, po prostu masz tam jakąś myśl że np: dałem komuś skina za darmo a ja upozoruje baga czy coś takiego. Ja to rozumiem i mi się za bardzo nie śpieszy by odzyskać skina bo mam już przecież wszystkie więc mogę czekać nawet do ostatniego dnia update byle ta sprawa się wyjaśniła

Odnośnik do posta

Administracja robi co może .

1. Nie poganiać.

2. Nie wdawać się w kłótnie.

3. Być wyrozumiały i cierpliwy.

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas:

Cs-Zn.pl jest siecią tworzoną z pasją i zaangażowaniem. Na naszych serwerach posiadamy unikalne pluginy co sprawia, że nasze serwery są jedyne w swoim rodzaju. Istniejemy dla was już od 28 czerwca 2016 roku i oby jak najdłużej! Gdyby nie użytkownicy i gracze sieć dawno by już nie istniała. Dziękujemy!

Smiley face