Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ogólnie chciałem wam jeszcze powiedzieć że w sierpniu mam urodziny ( pod koniec) Więc spotkanie musi wypalić z podwójną pompą :P

Odnośnik do posta
12 minutes ago, Komornik napisał(-a):

Ogólnie chciałem wam jeszcze powiedzieć że w sierpniu mam urodziny ( pod koniec) Więc spotkanie musi wypalić z podwójną pompą :P

ja mam w lipcu 18stke to świętujemy potrójnie!!! 

Odnośnik do posta
26 minutes ago, Karolcia napisał(-a):

ja mam w lipcu 18stke to świętujemy potrójnie!!! 

a ja 24 lipca będę miał rok na forum!!!!

Świętujemy poczwórnie

Odnośnik do posta

Mi pasuje sierpień. Każda data mi będzie pasować tylko chciałbym wiedzieć wcześniej kiedy

Odnośnik do posta

Miejsce w sumie mam na ognisko i jakiegoś grilla, z tego co wiem to są też tam domki do spania a jak nie to namioty można ogarnąć. Hotel jest jakiś kilometr od tego miejsca. Miejsce w sumie urocze, do okoła stawy :P jest to też rezerwat rzadkich okazówp taków. Gościu ogarnie nam drzewo itd. Problemu nie będzie bo gościa znam osobiście. Jak ktoś ma jakieś inne propozycje to piszcie również :P

Odnośnik do posta
19 minutes ago, Kyczυ ⚡ napisał(-a):

Miejsce w sumie mam na ognisko i jakiegoś grilla, z tego co wiem to są też tam domki do spania a jak nie to namioty można ogarnąć. Hotel jest jakiś kilometr od tego miejsca. Miejsce w sumie urocze, do okoła stawy :P jest to też rezerwat rzadkich okazówp taków. Gościu ogarnie nam drzewo itd. Problemu nie będzie bo gościa znam osobiście. Jak ktoś ma jakieś inne propozycje to piszcie również :P

Mógłbyś podać nazwę tego miejsca, albo jakąś stronę? 

Odnośnik do posta
1 hour ago, Kyczυ ⚡ napisał(-a):

Stawy "Borki" fp na fb

No w sumie spoko miejsce. Niedaleko też nie drogo można się kimnąć. Podoba mi się

Odnośnik do posta
18 godzin temu, Kodak napisał(-a):

a ja 24 lipca będę miał rok na forum!!!!

Świętujemy poczwórnie

a ja 22 sierpnia mam urodziny świętujemy x5 

mnie jak coś cziter podrzuci xd

Odnośnik do posta

Zrobiłem specjalną kolekcję koszulek na spotkanie. Oczywiście związanych z siecią. Jedną już sobie niedługo zamawiam do obejrzenia. Jakby ktoś chciał się dowiedzieć czegoś więcej to PW.

Odnośnik do posta