Skocz do zawartości

Temat został zarchiwizowany

Ten temat został przeniesiony do archiwum. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Zaza

Hej :)

Recommended Posts

Nazywam się Natasza, pochodzę z Omska mieszkam w Polska  mam 21 lat. Potrzebuję mojego serwera i dwóch polskich najpierw. Chcę, żeby był modem, ale muszę dać go Polsce, zanim znajdę się w innej sieci, gdzie cieszę się, że szukamy sieci, w której nikt nie rzuca wyzwania, a są dobrzy ludzie.

Uczęszczam na kursy  polski Mam problemy z czytaniem i pisaniem Używam tłumacza, a postaram się dostosować do języka polskiego 
Wiem, że dana osoba potrzebuje czasu, aby się uczyć, jestem osobą spokojną i nie ukrywam jej, czasami boję się rozmawiać z nieznajomymi

i rozumiem, że Polacy nie lubią Rosji 
Ale nie możesz rzucić wszystkich w jedną torbę ...

Odnośnik do posta

Cześć Natasza :ludek-pa-pa:

Odnośnik do posta

Nazywam się Natasza. Pochodzę z Omska. Mieszkam w Polsce. Mam 21 lat. "Potrzebuję mojego serwera i dwóch polskich najpierw. Chcę, żeby był modem, ale muszę dać go Polsce, zanim znajdę się w innej sieci"- tego nie rozumiem. Szukamy sieci na której nikt nie będzie obrażał. Gdzie będą dobrzy ludzie.

Uczęszczam na kursy języka polskiego. Mam problem z czytaniem i pisaniem. Używam Tłumacza, ale postaram się dostosować.

Wiem, że każda osoba potrzebuje czasu, aby się uczyć. Jestem osobą spokojną/wstydliwą. I nie ukrywam tego, że czasami boję się rozmawiać z nieznajomymi.

Rozumiem też, że Polacy nie lubią Rosjan.

Nie można wrzucać wszystkich do jednego worka.

Tłumaczył Kodak.

Witamy :41witos:

Odnośnik do posta

У тебя красивые глаза :)

Cześć :P 

Odnośnik do posta

Siemanko, mysle ze u nas zostaniesz na dlugo ;p tej sieci nie dal sie nie lubic ;D 

Odnośnik do posta

Myślę że zostaniecie z nami najdłużej jak się da :D Nikt nie będzie Ci dokuczać więc możesz być o to spokojna :)

Witamy serdecznie

Odnośnik do posta

O nas:

Cs-Zn.pl jest siecią tworzoną z pasją i zaangażowaniem. Na naszych serwerach posiadamy unikalne pluginy co sprawia, że nasze serwery są jedyne w swoim rodzaju. Istniejemy dla was już od 28 czerwca 2016 roku i oby jak najdłużej! Gdyby nie użytkownicy i gracze sieć dawno by już nie istniała. Dziękujemy!

Smiley face