Skocz do zawartości

Temat został zarchiwizowany

Ten temat został przeniesiony do archiwum. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

bateerbox

Elo

Recommended Posts

Rezygnuję, bo szkoda czasu i nerwów na parapety. Niechaj rządzą forum dzieci bez szkoły, które jedyne czego w życiu się nauczyły to podetrzeć dupsko. bez obrazy (Kyczu, Mati, Myszaty).

Dzieki @Vizu, @Wiktoria, @Kyczυ ⚡, @Reyzor

Odnośnik do posta

Która to już rezygnacja? 6? Najlepiej zrezygnować. Bo coś zrobiło się źle. Szukać winy u innych a siebie mieć za świętego. Nie wiem co ty sobie wyobrażałeś. To że kiedyś tu miałeś jakieś rangi i znajomych nie znaczy, że wrócisz sypniesz kasą i będziesz żył jak król. Dogadasz się z właścicielami i wszystko będzie świetnie. Sam prowokujesz a później masz pretensje. Tyle z mojej strony. Żegnam

Odnośnik do posta

jejciu... :\

po co ta rezygnacja od razu Bartek.. Ja rozumiem, ze ponoszą emocje, nie każdy ma nerwy ze stali ale niepotrzebnie robisz takie pochopne decyzje. Prześpij sie z tym beter i mam nadzieje ze jutro będzie lepiej z Toba.

A jesli serio chcesz zrezygnować to co ja mogę Ci powiedziec ? Dzieki za kilka rozmów na tsie, steamie i wspólne granie :D

trzymaj sie mordeczko ^^

Odnośnik do posta

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

:)

Trzymaj się.

Odnośnik do posta

Nie daj się rozpuścić maseło! :glaszcze:

Narazie

Odnośnik do posta

Nie wiem o co poszło bo mnie nie było przy całej tej sytuacji. Rangi zostawiam do czasu aż nie pogadam z Tobą na ts3 lub steam. 

Odnośnik do posta

@Kodak Dziekuję za miłe słowa. Takie słowa mi poprawiają humor i samopoczucie. Ja nigdy sobie nie wyobrażam za dużo, bo mnie wiele życie nauczyło. Nie komputer, internet czy rodzice. Może i sypałem kasą, ale swoją nie rodziców. I miałem tutaj duże znaczenie, na które zapracowałem sobie, swoją pracą i czynami, a nie tylko pisaniem postów i robieniem z siebie debila, który uważa się za kogoś. Ty mi do pięt nie dorastasz, jesteś 18letnim gówniarzem, który widzi tylko nabijanie postów i czasu na forum. Zrób coś przydatnego i pożytecznego na forum. @Kyczu zamykaj mój bajzel.

Siemanko mordy

Odnośnik do posta
4 godziny temu, bateerbox napisał(-a):

@Kodak Dziekuję za miłe słowa. Takie słowa mi poprawiają humor i samopoczucie. Ja nigdy sobie nie wyobrażam za dużo, bo mnie wiele życie nauczyło. Nie komputer, internet czy rodzice. Może i sypałem kasą, ale swoją nie rodziców. I miałem tutaj duże znaczenie, na które zapracowałem sobie, swoją pracą i czynami, a nie tylko pisaniem postów i robieniem z siebie debila, który uważa się za kogoś. Ty mi do pięt nie dorastasz, jesteś 18letnim gówniarzem, który widzi tylko nabijanie postów i czasu na forum. Zrób coś przydatnego i pożytecznego na forum. @Kyczu zamykaj mój bajzel.

Siemanko mordy

No i właśnie cały czas mi o to chodzi. Wywyższasz się. Uważasz się za lepszego. Może nie sypie kasą tak jak ty na forum. Bo jej po prostu nie mam. A to co mam sam zarabiam. Jeśli myślisz, że jestem jakimś gimbusem i wyciągam kasę od rodziców na gry czy tam na forum. To mnie po prostu nie znasz. Najlepiej oceniać nie znając kogoś tylko po pozorach i szablonowo. Od samego początku jak wróciłeś. Masz coś do mnie bo zwróciłem Ci kiedyś uwagę w skardze. 

Odnośnik do posta
4 godziny temu, Kodak napisał(-a):

No i właśnie cały czas mi o to chodzi. Wywyższasz się. Uważasz się za lepszego. Może nie sypie kasą tak jak ty na forum. Bo jej po prostu nie mam. A to co mam sam zarabiam. Jeśli myślisz, że jestem jakimś gimbusem i wyciągam kasę od rodziców na gry czy tam na forum. To mnie po prostu nie znasz. Najlepiej oceniać nie znając kogoś tylko po pozorach i szablonowo. Od samego początku jak wróciłeś. Masz coś do mnie bo zwróciłem Ci kiedyś uwagę w skardze. Ja osobiście ani razu Cię nie obraziłem. Za to ty mnie wielokrotnie. Dlatego też powiem szczerze, że cieszę się że odchodzisz. 

Ty lepiej zamilcz bo zaraz i Ty odejdziesz. 

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas:

Cs-Zn.pl jest siecią tworzoną z pasją i zaangażowaniem. Na naszych serwerach posiadamy unikalne pluginy co sprawia, że nasze serwery są jedyne w swoim rodzaju. Istniejemy dla was już od 28 czerwca 2016 roku i oby jak najdłużej! Gdyby nie użytkownicy i gracze sieć dawno by już nie istniała. Dziękujemy!

Smiley face