Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć jak widać, nasz serwer mimo reklamy nie cieszy się popularnością. Wychodzę do was z prośbą o składanie propozycji, które mogłyby przyciągnąć graczy na nasz serwer. Może musimy zmienić mapy? Nie wiem, czekam na wasze propozycje i wiem, że na serwerze powinna być mapa de_dust2, ale mamy już serwer only dd2 i nie chciałbym, aby on ucierpiał. 

Odnośnik do posta

Mapy są w porządku, ale jednak trzeba przyznać, że jak ktoś szuka classic serwer 4maps. To zazwyczaj chce aby znajdowała się też mapa de_dust2. Myślę, że wymiana za którąś z map na dd2 nie było by głupim pomysłem. A tak po za tym nic bym nie zmieniał. Jest to serwer classic. Dodawanie różnych jakiś niepotrzebnych rzeczy jest mijaniem się z głównym celem takiego serwera. Wydaje mi się, że serwer powinien się rozkręcić tylko potrzebuje czasu. Takie serwery nie mają aż tak dużego wzięcia, ale jak ktoś już na nim pogra to zostaje na dłużej.

Odnośnik do posta

Ja tam bym dodał kilka mape np. Train i dd2 takich podstawowych i dał vote na końcu mapki i możliwość rtv ponieważ cały czas jak wbije i zagram z kimś na mapie on w połowie wyjdzie z serwa zostaje sam potem mapa sie resetuje jak ktoś znowu wbije jest to głupie i ta sama mapa na serwie zamiast 20 min trwa 1.5 h, sam czas mapki też by można było skrócić do 15 min tak na rozkręcenie ;)

Jak wbije na kompa jtr to jakieś reklamy powrzucam i serwerek może wypali :D

Odnośnik do posta

Za mirage dodać trajna albo dd2 poza tym będzie wszystko w porządku. Każdy serwer potrzebuje czasu. Nie od razu Kraków zbudowali.

Odnośnik do posta

train miałby wzięcie na pewno przez stałych graczy , bo obecnie żaden z naszych serwerów nie posiada tej mapy , co do rozkręcenia serwera to dobrze by było żeby raz dziennie wbić na setti i oddać głos

Odnośnik do posta

To już nie to samo co w okresie zimowym. Mamy wiosne - mniejsza ilość graczy siedzących przy komputerze. Jedynie wieczorem można coś pograć (widać to chociażby na dd2). 

Odnośnik do posta