Skocz do zawartości
Kodak

[ZAMKNIĘTY] #5 Nieprawdopodobne, a jednak - Reblax

Recommended Posts

PWA4uXN.png

Witam. Dzisiaj ukazuje się kolejne wydanie tej serii. Poniżej ujrzycie trzy historię z której tylko jedna będzie prawdziwa. To waszym zadaniem jest odgadnąć która jest prawdziwa i najbardziej pasuje do osoby o której dzisiaj będzie mowa. Oczywiście nie obejdzie się bez nagrody. Dla osoby która w ciągu miesiąca zgadnie najwięcej razy prawdziwą historię przewidziane są nagrody. Wszystkie informację o nagrodach i zasady konkursu możecie zobaczyć tutaj:

Dziś swoją historię opowiem nam @Reblax. Zobaczmy co ukrywał nasz multi admin.

r3v5muu.png

Kiedy to jeszcze byłem małym dzieciakiem. Organizowaliśmy na wsi kulig. Zebrało się z 20 dzieciaków no i był też ojciec kolegi z trzydziestką. Kiedy wszyscy się podpinali. Ja stwierdziłem, że podepnę się na końcu. Tam przecież będzie najlepiej. Otóż nie. Na pierwszym zakręcie w lesie tak mnie zarzuciło, że znalazłem się na pobliskim drzewie obok rowu. Ręka złamana. Nos tak samo i tak właśnie zleciały mi wtedy ferie.

5cffrDw.png

Pewnego dnia gdy miałem 16 wiosen zawyła syrena strażacka w mojej wsi.Pobiegłem do remizy jako że niedawno się zapisałem.Co prawda powinienem być pełnoletni ale pojechałem do pożaru bo mało ludzi było.Palił się stóg słomy we wsi obok więc poszło nam dość szybko i po dwóch godzinach wróciliśmy.Prezes stwierdził że trzeba opić moją pierwsza akcje więc zrobiliśmy ognisko i wio do chlania. Około północy byłem już zalany w trupa.Jeden z kumpli zadzwonił po moich młodszych braci żeby mnie zawinęli .Jeden miał wtedy 14 a drugi 11 lat. W połowie drogi jak otrzeźwiałem tak nimi zakręciłem że wróciliśmy na miejsce imprezy naokoło wsi przez pola gdzie tak się doprawiłem że musieli mnie na taczkach zabrać na chatę.

LAKfDsH.png

Za młodego dzieciaka kiedy to miałem jeszcze te 13 wiosen postanowiłem spróbować alkoholu. Nie wiedziałem, że są jakieś mocniejsze, słabsze. A jako, że mój sąsiad kiedyś tacie dał trochę bimberku. A niczego innego pod ręką nie było. Postanowiłem, że napiję się bimbru. No to wziąłem szklane. Nalałem pełniutką. I chlus na raz do pyska. Co dalej się działo nie pamiętam. Obudziłem się zarzygany na łóżku.

Jeśli ty też masz ciekawą historię. I chcesz się nią z nami podzielić oraz wziąć udział w zabawie napisz mi na pw.

Odnośnik do posta

2

Odnośnik do posta

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Temat został zamknięty, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

DIMVWKL.jpg

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas:

Cs-Zn.pl jest siecią tworzoną z pasją i zaangażowaniem. Na naszych serwerach posiadamy unikalne pluginy co sprawia, że nasze serwery są jedyne w swoim rodzaju. Istniejemy dla was już od 28 czerwca 2016 roku i oby jak najdłużej! Gdyby nie użytkownicy i gracze sieć dawno by już nie istniała. Dziękujemy!

Smiley face