Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam was serdecznie, @Primo @Kyczυ ㋡  i innych , niewierze że to wina mojego kompa bo 2 razy zwiesił mi się serwer a komp włącza się bardzo długo po błędzie.

Myślę że znajdziecie błąd i go naprawicie lub się coś dopytajcie odm. bo naprawdę  mnie to irytuje. Pozdrawiam^^

Odnośnik do posta

@Primo już nie zajmuję się takimi sprawami. O błędzie już słyszałem i będziemy to sprawdzać 

Odnośnik do posta

Jak możesz to opisz problem dokładniej. Kiedy on występuje, po jakim czasie gry, co się wtedy dzieje itd. Każda informacja się przyda

Odnośnik do posta

Mam ten sam problem,po 10min gry zawiesza mi gra i muszę wyłączyć laptopa żeby z powrotem wejść do gry

Odnośnik do posta

A ja na go:modzie waszym mam jeszcze gorszy problem, nie da sie grać bo mam takie klatki co nie jest spowodowane fps czy pingiem, co jakieś 2 sec zacina mi serwer, i teleportuje sie w inne miejsce, mimo że mam 60-70 pingu ;)

Odnośnik do posta

Jeżeli już narzekamy to mi co jakiś czas cras***e server oraz grę i muszę resetować kompa :D Ale to pewnie wina nonsteama

Odnośnik do posta

@cziter ja normalnie z cssetti v32 mam :D a wcześniej takich problemów nie było więc nie mam pojęcia co się dzieje :P

Odnośnik do posta

Od wczoraj mam ten sam problem pogram z 5 minut i gra się zawiesza :/ i trzeba kompa reset lub Ctrl+Alt+Delete polecam xd

Odnośnik do posta

Skrin z wczoraj, nagle z 14 osób zostały 4, bo wszystkie nsy (z wyjątkiem adminów) zlagowało. Najpewniej o to Wam chodzi, bo nie wiem o co innego...

731d5ca6484dfe8a7e2698b4fa3d5654.jpg

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas:

Cs-Zn.pl jest siecią tworzoną z pasją i zaangażowaniem. Na naszych serwerach posiadamy unikalne pluginy co sprawia, że nasze serwery są jedyne w swoim rodzaju. Istniejemy dla was już od 28 czerwca 2016 roku i oby jak najdłużej! Gdyby nie użytkownicy i gracze sieć dawno by już nie istniała. Dziękujemy!

Smiley face