Skocz do zawartości

Recommended Posts

10 minutes ago, cziter napisał(-a):

Skrin z wczoraj, nagle z 14 osób zostały 4, bo wszystkie nsy (z wyjątkiem adminów) zlagowało. Najpewniej o to Wam chodzi, bo nie wiem o co innego...

731d5ca6484dfe8a7e2698b4fa3d5654.jpg

@cziter dokładnie o to ;) 

Odnośnik do posta

ja mam to samo po szkole wbijam i na koniec mapy na gomod oczywiście w ostatniej rundzie kraszuje się gra i musze włączyć menadżer zadan by wyłączyć cs i tak jest w moim przypadku od 7-8rano aż do 15-16 i nieraz wieczorem(dzisiaj mi wieczorem zcieło grę 5-6 razy ,ale tylk odziś).

Odnośnik do posta

Proszę o podawanie konkretnej godziny i daty przy występującym problemie. To ułatwi nam prace w ustaleniu i wyeliminowaniu tego problemu. 

Odnośnik do posta
On 15.04.2018 at 16:02, Mati. napisał(-a):

Proszę o podawanie konkretnej godziny i daty przy występującym problemie. To ułatwi nam prace w ustaleniu i wyeliminowaniu tego problemu. 

Ten problem jest codziennie rano aż do jakiejś 13:00 czy coś takiego i teraz mi to się robi coraz częściej od14:50 aż do 17:00-19:00 to występuje w ostatniej rundzie gdy się skończy mapa, czyli jest counter terrorist/terrorist win i jest taki krasz że trzeba wyjść i wejść na serwer i dlatego mało osób dostaje losowanie na koniec mapy albo i nikt nie dostaje.

Odnośnik do posta
37 minutes ago, JD to prawda:D napisał(-a):

Ten problem jest codziennie rano aż do jakiejś 13:00 czy coś takiego i teraz mi to się robi coraz częściej od14:50 aż do 17:00-19:00 to występuje w ostatniej rundzie gdy się skończy mapa, czyli jest counter terrorist/terrorist win i jest taki krasz że trzeba wyjść i wejść na serwer i dlatego mało osób dostaje losowanie na koniec mapy albo i nikt nie dostaje.

Czytaj ze zrozumieniem, prosiłem o podawanie konkretnych godzin.

Odnośnik do posta

mi chodzi oto że jest co mape w tych godzinach nie wiem jak ci to bardziej opisać przecież nie pamiętam dokadnie w których minutach się mapy kończyły

Odnośnik do posta

Godzina, czyli gdy Cię wywala to sprawdzasz, która jest godzina. Na przykład 15:12

Odnośnik do posta

Zablokowałem jeden z pluginów, podejrzanych za występowanie tego 'fenomenu'.

Sprawdźcie, poczynając od tego momentu, czy powyższy problem nadal ma miejsce - wasze ustalenia piszcie w tym temacie.

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas:

Cs-Zn.pl jest siecią tworzoną z pasją i zaangażowaniem. Na naszych serwerach posiadamy unikalne pluginy co sprawia, że nasze serwery są jedyne w swoim rodzaju. Istniejemy dla was już od 28 czerwca 2016 roku i oby jak najdłużej! Gdyby nie użytkownicy i gracze sieć dawno by już nie istniała. Dziękujemy!

Smiley face