Skocz do zawartości
Kodak

[ZAMKNIĘTY] #4 Nieprawdopodobne, a jednak - Ociem

Recommended Posts

PWA4uXN.png

Witam. Dzisiaj ukazuje się kolejne wydanie tej serii. Poniżej ujrzycie trzy historię z której tylko jedna będzie prawdziwa. To waszym zadaniem jest odgadnąć która jest prawdziwa i najbardziej pasuje do osoby o której dzisiaj będzie mowa. Oczywiście nie obejdzie się bez nagrody. Dla osoby która w ciągu miesiąca zgadnie najwięcej razy prawdziwą historię przewidziane są nagrody. Wszystkie informację o nagrodach i zasady konkursu możecie zobaczyć tutaj:

Dziś swoją historią podzielił się z nami @Ociem. Kto zna go na tyle i potrafi wskazać pasującą historię? 

r3v5muu.png

Kiedyś z kolegami wpadliśmy na fajny pomysł na żart. Od dawna prowadziliśmy taką jakby wojnę na żarty. Oczywiście nikt się o to nie obrażał bo wiadomo. To tylko żarty. No i później zawsze była zemsta. Postanowiliśmy wtedy założyć jednemu z naszych kolegów konto na portalu, gdzie geje umawiają się na seks. Kiedy wpisaliśmy jego adres e-mail, wyskoczył nam komunikat: "Na ten adres zostało już utworzone konto w serwisie. Zaloguj się, Łukasz!". Po tym wszystkim przestaliśmy robić sobie żarty.

5cffrDw.png

Pewnego razu napisał do mnie mój kolega. Pisał on z pewną laską na czacie od dłuższego czasu. Rozmowa nabrała tempa i kumpel otrzymał zdjęcie gołych cycków. Zapytał mnie co powinien zrobić, więc zażartowałem: "wyślij zdjęcie swojego kutasa". Odpisał: "Ty pierwszy". Od tego momentu nie mówimy sobie nawet cześć.

LAKfDsH.png

Dzień jak co dzień. Siedzę sobie na przerwie w szkole aż nagle z kibla słychać wielki huk. Myślę sobie o co chodzi , aż nagle z toalet wychodzi sześciu typów całych mokrych na nogawkach i się śmieją. Pytam się co się stało a jeden z nich wszedł na spłuczkę starej toalety , która załamała się pod nim bo sobie vape'a podawali nad kabinami. Z e fają nic się nie stało , ale cała toaleta zalana , aż można było pływać. Na szczęście dla niego nie było tamtego dnia sprzątaczek , więc nikt nie wchodził do męskich toalet. Normalnie do szkoły wezwaliby psiarskich , lecz nikt nikogo nie kapował i następnego dnia magicznie ta sama spłuczka działała.

Jeśli ty też masz ciekawą historię. I chcesz się nią z nami podzielić oraz wziąć udział w zabawie napisz mi na pw.

Odnośnik do posta

3

Odnośnik do posta

3

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas:

Cs-Zn.pl jest siecią tworzoną z pasją i zaangażowaniem. Na naszych serwerach posiadamy unikalne pluginy co sprawia, że nasze serwery są jedyne w swoim rodzaju. Istniejemy dla was już od 28 czerwca 2016 roku i oby jak najdłużej! Gdyby nie użytkownicy i gracze sieć dawno by już nie istniała. Dziękujemy!

Smiley face