Skocz do zawartości
kkkkkkk

[ZAMKNIĘTY] Oskamowali mnie

Recommended Posts

Gracz Wiktoria<3 ukradła mi 3 skiny legendarne i nie chce ich oddać na waszym serwerze 193.33.176.241:27015. Mam nadzieje za pomożecie mi odzyskać moje skiny.

Odnośnik do posta

Radze zastosować wzór i edytować post ;)

Odnośnik do posta
38 minutes ago, kkkkkkk napisał(-a):

Gracz Wiktoria<3 ukradła mi 3 skiny legendarne i nie chce ich oddać na waszym serwerze 193.33.176.241:27015. Mam nadzieje za pomożecie mi odzyskać moje skiny.

Sam dałeś jej skiny bo napisał/a, że odda. Wiktoria dostał/a bana, więc nie wiem kiedy mogł/a Cię "okraść". Zacznijcie używać mózgu i nie dawajcie komuś skinów, bo ten ktoś napisze wam, że odda. Na przyszłość, jeżeli ktokolwiek spamuje wam, żebyście coś mu dali itp to proszę o zgłaszanie tego adminom, a jeżeli nie ma admina na serwerze to róbcie screeny, bierzcie IP/SID i zgłaszajcie to na forum. Przypomnę "1.8 Zakazane jest upraszanie się o darmowe skiny/skrzynki/klucze." Skinów nie odzyskasz bo ona Cię nie okradła tylko dostała je od Ciebie, taka nauczka na przyszłość.

Odnośnik do posta

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Temat został zamknięty, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

DIMVWKL.jpg

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas:

Cs-Zn.pl jest siecią tworzoną z pasją i zaangażowaniem. Na naszych serwerach posiadamy unikalne pluginy co sprawia, że nasze serwery są jedyne w swoim rodzaju. Istniejemy dla was już od 28 czerwca 2016 roku i oby jak najdłużej! Gdyby nie użytkownicy i gracze sieć dawno by już nie istniała. Dziękujemy!

Smiley face