Skocz do zawartości
S_kull

[ODBANOWANY] UB x 3

Recommended Posts

Twój nick: S_kull

Data i godzina: 10.02.2018 - 19:47

Admin: |K4|

Serwer na którym dostałeś bana: Only de_dust2 193.33.176.207:27015

Ip / Steam_ID: 178.213.89.89 / VALVE_5:0:40996188

Link do SS / Dema: http://www22.zippyshare.com/v/BZsXbiwp/file.html

[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina |K4| Bum :D. 
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 
[AMXBans] Zbanowany Nick: S_kull 
[AMXBans] Powod: 'Wstaw screenshoty na Cs-Zn.pl' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na: Cs-Zn.pl/forumdisplay.php?fid=125 
[AMXBans] Twoj SteamID: 'VALVE_5:0:40996188' 
[AMXBans] Twoje IP: '178.213.89.89' 
[AMXBans] =============================================== 
Missing RIFF/WAVE chunks
Kicked : Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swo

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Drugi raz niby masz tak samo lagi? w poprzednich screenach było to samo. Powinieneś być bez ub, ale dostałeś. 

Teraz moim zdaniem powinno być bez ub. Z tego co widziałem to nie miałeś lagów, tylko pewnie 2 screeny były spalone i wstawiłeś 4 i 6 screen ten sam

Edit@

Mówisz o minutach i sekundach. Na 5 i 6 screenie jest ta sama sekunda, a jest to niemożliwe. A sam mówisz że lagów nie masz :)

Prosze masz na screenie, sekunda nawet sie nie zmieniła gościu 

https://zapodaj.net/08837aaf73979.bmp.html

Przed chwiłą pisałeś że nie miałeś wgl lagów, a teraz sadzisz sie że masz lagi. 

Edytowane przez splatt

Odnośnik do posta

xd wstawiam od razu po dostaniu bana to po 1 po drugie jakie lagi ? cały czas najmniejszy ping na serwie po 3 jak screnów nie umiecie robić to nie róbcie zobacz se na date zdjęć i zobaczysz czy to te same 

Odnośnik do posta

3 raz miałem screny robione i wstawiałem od razu jestem czysty a ty mi zarzucasz nie wiadomo co. Proszę o UB :) 

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

aż sprawdziłem kazdy scren ma inna sekuna utworzenia !!! nwm jak ty patrzysz ? 5 ma  ‏‎19:47:48 a 6 19:47:50

a dobra sory nie na to patrzyłem ale czemu tak jest nwm ale jak wejdziesz we własciwosci zdjęcia to tam masz date utworzenia czyli jak się zapisywały screny i tam już sekundy się różnią czy ty tego nie widzisz bo nwm xd ? tak czy siak jestem czysty a czemu tak jest nwm. A co do lagu to zawsze przy screnach mnie laguje zacina myślałem że każdy tak ma ? nawet jeśli ci się 2 nie zgadzają to masz pozostałe gdzie jestem czysty

Edytowane przez S_kull

Odnośnik do posta

jak dla mnie brak UB po pierwsze 3 i 4 te same tu miałem wątpliwości ale bomba 19 sekund na obydwóch , ale przy ostatnim i przed ostatnim nie możliwe to jest żebyś miał IDENTYCZNIE takiego samego ss'a . Jak wspomniałem brak UB ale nie zamykam tematu niech ktoś jeszcze się wypowie może się mylę ( w co wątpie).

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

no kur.. xd co ja zrobie że admin tak mi screny zrobił :( zawsze przy screnach mnie tak zacina a co do czasu to jak wejdziecie we właściwości to tam już sekundy zapisania screnów się od siebie różnią czy na obcym kompie tego nie widać bo nwm ? do tego nawet jeśli się poważają to macie 4 screny na których jestem czysty a co do czasu to jedynym moim argumentem jest fakt że we właściwościach czas utworzenia  zdjęć już sie od siebie różni 

Edytowane przez S_kull

Odnośnik do posta

min sekunda odstępu między ss'ami i tylko wzrasta a nie owieczka 2 na raz ssy w tym samym momencie , nie pogrążaj się  .

Odnośnik do posta

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona pozytywnie!

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

hZmwVhd.jpg

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas:

Cs-Zn.pl jest siecią tworzoną z pasją i zaangażowaniem. Na naszych serwerach posiadamy unikalne pluginy co sprawia, że nasze serwery są jedyne w swoim rodzaju. Istniejemy dla was już od 28 czerwca 2016 roku i oby jak najdłużej! Gdyby nie użytkownicy i gracze sieć dawno by już nie istniała. Dziękujemy!

Smiley face