Skocz do zawartości
Disel

[BRAKUB]Ub x4

Recommended Posts

Twój nick: Disel

Data i godzina: 09-02-2018 17:55 

Admin: Ociem

Serwer na którym dostałeś bana: Only dd2

Ip / Steam_ID: VALVE_5:0:1563483803

Link do SS / Dema: http://www56.zippyshare.com/v/54D0CrVh/file.html

Wycinek z konsoli:
[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin Ociem. 
[AMXBans] You are permanently banned. 
[AMXBans] Banned Nickname: Disel 
[AMXBans] Reason: 'Wstaw screenshoty na Cs-Zn.pl' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.google.pl 
[AMXBans] Your SteamID: 'VALVE_5:0:1563483803' 
[AMXBans] Your IP: '156.67.124.2' 
[AMXBans] =======================================

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

demko pierwsze zaczęte o godzinie 17:51 sprawdzane bez wh

pierwsza dziwna rzecz gracz często na czacie wypisuje że coś odpala typu WH by Disel.exe ON (wiem , że to może nic nie znaczyć ale może znaczyć więc mówię}

00:16:47 , 00:19:36 , 00:21:64 dziwnie przykuca i patrzy w ścianę 

00:24 patrzy w ścianę i wychyla na anarchii przy czym przeciwnik też nagle wychyla

00:41 idealnie skanuje ale jako że widział wcześniej to +/-

00:51 wchodzi vinci

02:24:37 polecam patrzeć na 1/4 jak się dobrze przyjrzeć to niby sprawdza dolny ale na rogu mógł dzięki wh widzieć że tam stoi

02:43 wyczekuje na gracza z anarchii (nie wiem czy miał info w każdym bądź razie widać nie było) ale gracz wychyla 02:45 i oczywiście pada nasz disel

do 4 minuty następną akcję świruje przed górnym

(w pewnym momencie jest wcelowany na jedyne miejsce które da się w tym miejscu przeskanować awką , mógł coś widzieć na swoim wh ;))

po starcie 4 minuty obraca się na respa i z kolesiem podskakują

4:18 znowu wskakuje na boczną ściankę i gdy jest wcelowany koleś mu wychodzi pod celownik (to może coś znaczyć )

4:27 jest wcelowany w górny po czym po 2 sekundach ja mu wychylam

4:47 udaje Ci się mnie zabić co mnie zaciekawiło (cały czas starałeś się skanować zamiast strzelać się 1 na 1 więc zszedłem na spec pooglądać (jeszcze wcześniej kossi mi pisał żeby zwrócić na Ciebie uwagę))

szedłem i błyskawicznie zrobiłem ss'y nie zdążyłem tylko zauważyć momentu gdzie miał być rzucany smoke podczas ssów to jest chwilę po 5 minucie zwróćcię na to uwagę. 

Edytowane przez Ociem

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)
17 godzin temu, Ociem napisał(-a):

demko pierwsze zaczęte o godzinie 17:51 sprawdzane bez wh

pierwsza dziwna rzecz gracz często na czacie wypisuje że coś odpala typu WH by Disel.exe ON (wiem , że to może nic nie znaczyć ale może znaczyć więc mówię}

00:16:47 , 00:19:36 , 00:21:64 dziwnie przykuca i patrzy w ścianę 

00:24 patrzy w ścianę i wychyla na anarchii przy czym przeciwnik też nagle wychyla

00:41 idealnie skanuje ale jako że widział wcześniej to +/-

00:51 wchodzi vinci

02:24:37 polecam patrzeć na 1/4 jak się dobrze przyjrzeć to niby sprawdza dolny ale na rogu mógł dzięki wh widzieć że tam stoi

02:43 wyczekuje na gracza z anarchii (nie wiem czy miał info w każdym bądź razie widać nie było) ale gracz wychyla 02:45 i oczywiście pada nasz disel

do 4 minuty następną akcję świruje przed górnym

(w pewnym momencie jest wcelowany na jedyne miejsce które da się w tym miejscu przeskanować awką , mógł coś widzieć na swoim wh ;))

po starcie 4 minuty obraca się na respa i z kolesiem podskakują

4:18 znowu wskakuje na boczną ściankę i gdy jest wcelowany koleś mu wychodzi pod celownik (to może coś znaczyć )

4:27 jest wcelowany w górny po czym po 2 sekundach ja mu wychylam

4:47 udaje Ci się mnie zabić co mnie zaciekawiło (cały czas starałeś się skanować zamiast strzelać się 1 na 1 więc zszedłem na spec pooglądać (jeszcze wcześniej kossi mi pisał żeby zwrócić na Ciebie uwagę))

szedłem i błyskawicznie zrobiłem ss'y nie zdążyłem tylko zauważyć momentu gdzie miał być rzucany smoke podczas ssów to jest chwilę po 5 minucie zwróćcię na to uwagę. 

1- mam zbindowane pod z x c i v ze gdy klikam wyskakuje  ten komunikat na sayu dla zartow. Jezeli cos sie w tym nie podoba wam od razu moge odbindowac te klawisze ..

2 nie sadzisz ze 4 razy mi robili fotki i ani razu niby nie zlapalo mi tego "wh" oczywiscie nie mam ale od razu gdy dostane bana kilka minut i wrzucam fotki wiec nie mogl bym nic przerobic czyli wh nie mam ..

3 w "4"minucie juz mi sie nie chcialo grac to poswirowalem xD 

4- Dziwnie przykuca i patrzy w sciane: juz ci wyjasniam, ustawialem sobie maly celownik :) Wpisz ma yt jak ustawic maly celownik w cs 1.6 tam beda aliasy :))

Ociem to wez szybciej bo chce grac :/

Edytowane przez Disel

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

to dopiero urywek pierwszego demka jest jeszcze drugie :) 

drugie demko o link można poprosić prima , któremu wysłałem link do pobrania bo po tygodniu na pukawce je usuwają 

3:33 chyba najciekawsza akcja. bum stoi sobie w górnym po czym z dolnego wbija disel i nagle idealny przeskok na głowę (widać aimbota)

4:00 - 4:10 wychyla z longa na anarchię ; patrzy w prawe drzwi po czym wychyla i zauważa trzech graczy tt ; 4:17 staje w miejscu po czym 

4:20 i zabija kolesia skanem w głowę przy niewiarygodnych szejkach i strzelaniu w dół 

6:20 wbija do dolnego i nie strzela do przeciwników (jakby chcąc ukryć aima albo się zwiesił) po czym wyszedł i wszedł )

7:30 czeka na gracza wcelowany i szejk na głowę , chwila później wchodzi kolejny i kolejny szejk

9:40 wychodzi znowu

17:00 wchodzi spowrotem

18:15 nie miał infa a był wcelowany w galę i wyszedł mu koleś (mógł być czujny ale no bez przesady)

19:19:75 szejk na głowę ale nie trafił

pomiędzy 20 a 21 minutą kłótnia z vinci'm czemu nie da mu pograć :/

początek 22 minuty idzie po pakę wychyla i szejk z dgl'a nad głową vinciego

22:20 - 22:30 zostają 1na1 walczy z kolesiem i w skoku szejk na jego ciało

23:45 pewnie wchodzi środkiem i trafiona głowa z m4 (szejk po raz enty)

24:30 przez smoke'a przechodzi jakby go nie było po czym patrzy w nim na prawo i zabija ka buma

prosiłbym też ub-t o wypowiedź 

dodam jeszcze że koleś ma coś ze smokami bo albo przechodzi przez nie jak gdyby nigdy nic (anty smoke przy wh) albo ma podmieniony model (zobaczcie ss'y)

Edytowane przez Ociem

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

1 - Ze smokeami nic nie mam, trzeba umiec po prostu ustawic csa..

2 - Czesto wychodzilem bo mialem lagi, wolali mnie w domu lub wbijalem zagrac na inny tryb w cs 1.6..

Szejki to mam rozumiec ze lagi czy jak :D?

3- Moze byc czujny ale bez przesady - Zawsze jestem czujny przynajmniej sie staram (chyba ze mi sie nie chce grac) i mam tam celownik gdzie moze wychylic wrog, ale jezeli wrog nie wychyla nigdzie po prostu celownikiem latam z jednego miejsca na drugie bo w kazdej chwili moze wychylic czyli nie ma tak ze sobie celuje gdzies np "w ziemie lub po scianach nwm" bo potem ciezej zareagowac. A tak to mam blizej. 

4 klotnia z vincim czemu nie da mi grac - typ jest naprawde dobry a ja pisze to tylko tak o, czasami sprawdzcie jak on wychyla wcelowany itd.. Nie sadzisz ze jak bym mial aima lub wh to bym go sobie zabijal znow tak o kiedy bym chcial ? To raczej niemozliwe ze typ czysty ja "odpalony" i on mnie zabija - mi samemu ciezko go zabic, czasami sie uda.

EDIT 14:00  : 

- Nie wiem z jakiej przyczyny, ale gdy wlaczam demko to nie moge obserwować siebie bo mnie nie ma nigdzie lecz widze jak pisze na czacie, wiec to jest dziwne :D

5-Splatt pisze ze strzelam obok glowy albo nawet w nogi a przyskakuje mi na glowe - a wiec tak typie to co ja nie moge ruszac celownikiem ? mam strzelac obok typa zeby go nie zabic ? Wiele razy rowniez pisalem na czacie że staram sie tylko zabijac w glowe bo chce miec naliczone jak najwiecej HS ;)

6- Wchodze i wychodze - juz wczesniej pisalem czemu tak robie czyli Lagi co mnie denerwuje, ktoś coś chce ode mnie w domu, Jak zgine ide zagrac szybko 1 runde na inny tryb i wpadam znow na DD2 :D

7- "Tak samo gra jak "Bóg" gdy nie ma nikogo na spect albo nie ma admina, A gdy wbije admin to albo Disel wychodzi albo gra takie gówno że w plecy nie może zabic :)" - A więc tak : Mowisz ze jak wbije admin to gram takie gowno ze nie potrafie zabic  w plecy(To wytlumacz mi skąd te 4 bany się biorą) ? Oczywiscie tez czasami jak wbije musze sie rozgrzac przez kilka rundek a czasami nawet mapke bo nie potrafie ruszac praktycznie myszka :D Edit : Hm bo ty to myszka tak powoli ruszasz ze 2sec musi minac zeby na glowe najechac hm ?

Edit : 21:55

8 - 3:33 Najciekawsza akcja - Zobaczylem go w prawym gornym rogu a ta bania to byl po prostu zwykly fart lecz nie do konca ponieważ jak wczesniej wspominalem tez jakiegos aima wyrobionego mam ;)

9 - 4:00 - 4:10 - Tutaj chyba cos nie dopisales, ale zobaczylem 3 graczy to sie lekko coflem i zaczalem skanowac tak ? Tutaj raczej nic podejrzanego nie ma ..

10 - 4:20 (Zabijam skanem w glowe) - Zobaczylem gdzie typ strzela (Widzialem strzaly w drzwiach) to zaczalem skanowac tak ? Tutaj nic do "rozumienia" nie ma po prostu trafilem banie ..

11 - 6:20 - Jeszcze raz wroc do demka i powiedz mi gdzie ja nie strzelalem jak walilem full auto ?

12 - 7:30 - No tak dokladnie bylem w celowany jeszcze jak sa pod takim kontem gracze ktorzy wychodza latwiej mi zabic ponieważ się (SPOWALNIAJA) gdy ida na ukos. Moim zdaniem normalnie hs ..

13 - 18:15 - Zobacz ze kierowalem sie lekko na zielony czyli i tak juz chcialem byc wcelowany w gale (Kierowalem sie na zielony zeby nie bylo mnie widać z bramy) .. *normalny kill*

14 - 23:45 Zobaczylem jak rzuca smoke po 2 caly czas byl wychylony wiec nie problem bylo go trafic (normalny kill)

15 - 24:30 - WTF  ? ka buma zabil vinictore ..

- Wracajac do smokeow moge wam pokazać moje ustawienia csa, ustawicie tak samo i tez raczej tak bedziecie miec i zobaczycie ..

-PODAŁEM ŁĄCZNIE 18 ARGUMENTÓW ŻE JESTEM CZYSTY, myślę że tyle wystarczy to tyle z mojej strony, czekam na UB.

Edytowane przez Disel

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Na demku widać przeskoki od razu. To nie może być wina lagów, i nawet się nie tłumacz że ty tak myszką ruszasz, bo strzelasz obok głowy albo nawet w nogi a przeskakuje ci na głowę :D

I jeszcze gość wchodzi i wychodzi co minute. Tak samo gra jak "Bóg" gdy nie ma nikogo na spect albo nie ma admina, A gdy wbije admin to albo Disel wychodzi albo gra takie gówno że w plecy nie może zabic :)

Ty mówisz, że celownikiem tak ruszasz? to nieźle jeśli w przeciągu ułamka sekundy masz przeskoki na głowe :D

Edytowane przez splatt

Odnośnik do posta

@Ociem Prosiłbym abyś dodał linki z demek które rozpisywałeś, oczywiście edytując post. 
Tym też, dziś obejrzę i zamkniemy temat. 
@yanicozck ( @Kodak ) Prosiłbym o waszą decyzję w tym temacie również. 
Z racji iż @Kodak posiada urlop jest zwolniony z odpowiedzi ale również mile widziana i jego decyzja. 

Proszę tutaj linki do demek iż dostałem je indywidualnie na pw. : 

Odnośnik do posta

Ja powiem tyle. Oglądałem już dużo wcześniej to jedno demko (to drugie co dodał @Ociem). Może i nie oglądałem całego, ale i tak stwierdzam, że gracz czysto nie gra. Tyle z mojej strony. Pozdrawiam

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)
42 minutes ago, Kodak napisał(-a):

Ja powiem tyle. Oglądałem już dużo wcześniej to jedno demko (to drugie co dodał @Ociem). Może i nie oglądałem całego, ale i tak stwierdzam, że gracz czysto nie gra. Tyle z mojej strony. Pozdrawiam

To tyle ?? Moze jakis argument

Edit (21:35) Przeskoki na glowe mowisz tak ? Spojrzcie np na vinciego jak gra .. Ja ogolnie w csgo i 1.6 gram kilka dobrych lat 5 napewno wiec jakiegos aima tez mam wyrobionego ..

Edytowane przez Disel

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas:

Cs-Zn.pl jest siecią tworzoną z pasją i zaangażowaniem. Na naszych serwerach posiadamy unikalne pluginy co sprawia, że nasze serwery są jedyne w swoim rodzaju. Istniejemy dla was już od 28 czerwca 2016 roku i oby jak najdłużej! Gdyby nie użytkownicy i gracze sieć dawno by już nie istniała. Dziękujemy!

Smiley face