Skocz do zawartości

Temat został zarchiwizowany

Ten temat został przeniesiony do archiwum. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Disel

[BRAKUB]Ub x4

Recommended Posts

1 minute ago, Disel napisał(-a):

Odpowiedzialem ci 2 razy i podalem 18argumentow 3 a ja na demkach nie widze jakis magicznych strzalow tylko ten jeden pierwszy ale na jego temat sie juz wypowiedzialem bo mi zalezy.

zapytałem czy ten "celownik" twój zmienia Recoil nie odpowiedziałeś mi na to , tylko sobie edytujesz odpowiedzi ;v 

Odnośnik do posta
4 minutes ago, Disel napisał(-a):

Odpowiedzialem ci 2 razy i podalem 18argumentow 3 a ja na demkach nie widze jakis magicznych strzalow tylko ten jeden pierwszy ale na jego temat sie juz wypowiedzialem bo mi zalezy.

Edit : edytuje bo nie chce dostac kolejnego ostrzezenia typie xD

dalej mi nie odpowiedziałeś .

Odnośnik do posta

To masz to bez rozpisywania : Tak zmienia recoil

Odnośnik do posta

Hahahhahaahahab niee teraz to do***ales xddd. Celownik ci zmieniał recoila hahah

Odnośnik do posta

Hm pisalem to juz wiele razy a ty to dopiero teraz rozkminiles? Edit : aby miec ten celownik trzeba wkleic kilka tych aliasow i moze sie cos zmienic

Odnośnik do posta

Widzę, że urządziliście sobie tutaj niezłą zabawę... @yanicozck spamujesz tymi postami, jeden po drugim, a wystarczy edytować. @splatt Twoje posty nic nie wnoszą do tematu, a co za tym idzie otrzymujesz warna tak samo jak @yanicozck za spam. 

Odnośnik do posta

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Twoja prośba o odbanowanie została odrzucona!

Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

QlT4w32.jpg

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas:

Cs-Zn.pl jest siecią tworzoną z pasją i zaangażowaniem. Na naszych serwerach posiadamy unikalne pluginy co sprawia, że nasze serwery są jedyne w swoim rodzaju. Istniejemy dla was już od 28 czerwca 2016 roku i oby jak najdłużej! Gdyby nie użytkownicy i gracze sieć dawno by już nie istniała. Dziękujemy!

Smiley face