Skocz do zawartości

Temat został zarchiwizowany

Ten temat został przeniesiony do archiwum. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Disel

[BRAKUB]Ub x4

Recommended Posts

Argument są przeskoki celownika na głowę

Odnośnik do posta

Jakieś szejki z dupska celownik skacze na głowę do tego jakiś nospread  dziwnie niski recoil masz ;> 

Odnośnik do posta

To jest spowodowane "malym celownikiem" wpiszcie na yt wklejcie aliasy w cfg tez tak bedziecie miec :/

Edit no tak i jak strzelam to tez tak dziwnie laguje .. Mowie wklejcie aliasy i sprawdzcie .. A jak wam nie pasuje to usune te aliasy ..

edit : 22:10 Mowie ci że to jest spowodowane malym celownikiem ale nie do konca ponieważ bardziej chodzi o te aliasy ..

Odnośnik do posta
1 minute ago, Disel napisał(-a):

To jest spowodowane "malym celownikiem" wpiszcie na yt wklejcie aliasy w cfg tez tak bedziecie miec :/

niski recoil małym celownikiem ? 

Odnośnik do posta

Grasz w csa parę dobrych lat czytaj 5 jak napisałeś a masz 15 lat. Po drugie grasz w go a jesteś nsem xddd gdzie tu owieczka logika?  Tak samo pogrążasz się z tym celownikiem Haha 

@@ a  co masz jakiś problem? Dziwne ze większość widzi na demku szarpanie... ale ty masz taki celownik zapomniałem.  

Odnośnik do posta

Jak ci nie pasuje to moge podac konto steam i pykniemy w csgo to ci udowodnie ze mam a w 1.6 nie potrzebuje steam .. po 2 skull dobrze pisal co ty zycia nie masz ze tak samo pod kazdym moim postem i jego jestes ? Raczej nie nalezysz do ub team itd ?

Edit : Nie interesuje mnie co widzi wiekszosc .. Ja swoje wiem ze jestem czysty

Edit teoretycznie mnie to nie interesuje ..

Odnośnik do posta

nie interesuję Cię ? no to chyba powinno zacząć bo w tym wszyscy Cię osądzają ;)) 

Odnośnik do posta

ja uważam że temat do zamknięcia oczywiście bez UB  gość nie ogarnia swojej sytuacji poza tym i tak ma jakieś szejki a na moje pytanie nie potrafi odpowiedzieć  Tyle ode mnie Yo :> 

Odnośnik do posta

Odpowiedzialem ci 2 razy i podalem 18argumentow 3 a ja na demkach nie widze jakis magicznych strzalow tylko ten jeden pierwszy ale na jego temat sie juz wypowiedzialem bo mi zalezy.

Edit : edytuje bo nie chce dostac kolejnego ostrzezenia typie xD

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas:

Cs-Zn.pl jest siecią tworzoną z pasją i zaangażowaniem. Na naszych serwerach posiadamy unikalne pluginy co sprawia, że nasze serwery są jedyne w swoim rodzaju. Istniejemy dla was już od 28 czerwca 2016 roku i oby jak najdłużej! Gdyby nie użytkownicy i gracze sieć dawno by już nie istniała. Dziękujemy!

Smiley face