Skocz do zawartości
sznapo

[Podanie Odrzucone] [UNBANTeam] S Z N A P I X

Recommended Posts

Napisano (edytowane)

Imię: Mam na imię Patryk. 

Nick: S Z N A P I X 

Czy obsługiwałeś kiedyś AMXBans?: Tak, wielokrotnie obsługiwałem AMX Bans'a gdy miałem swoje sieci oraz jak zasiadywałem na stanowisku UBTeam. 

Doświadczenie w sprawdzaniu demek i screenów: Myślę, że jest spore. 

Czy pełniłeś podobną funkcje na innej sieci: Oczywiście, nie jednokrotnie. 

Ile czasu jesteś w stanie poświęcić obowiązkom, które należą do grupy Bans Team: 2-3 godziny. 

Dlaczego Ty?: Wykonuje dane mi polecenia natychmiastowo, gdy mam jakiś problem szukam rozwiązania sam. Posiadam doświadczenie z bardzo bogatą przeszłością i mogę zapewnić jedno, na pewno sprawdzę się na tym stanowisku. Jestem także opanowany i nie daję się tak łatwo i bez powodu sprowokować. Kolejnym argumentem jest to, że jestem obiektywną osobą. Zawsze staram się załagodzić i rozwiązać konflikt sprawiedliwie, oraz bez uszczerbku na honorze danej grupy. Warto dodać też to, że jestem zdecydowany jeżeli chodzi o przestrzeganie regulaminów, oraz prawa. Następnym argumentem, który przemawiał by za tym, aby mnie przyjąć jest organizacja pracy. Mówię o organizacji pracy, ponieważ ona w dużej mierze wpływa na wykonywane obowiązki, czy zostaną one wykonane poprawnie i w dużym stopniu.  Reasumując mam nadzieję, że przekonałem was moimi argumentami i zostanę przyjęty w Wasze szeregi.

Na którym serwerze posiadasz admina?: GO MOD

Kontakt:

Steam, gg

Z poważaniem, S Z N A P I X. :)

Edytowane przez sznapo

Odnośnik do posta

Jestem na Tak

+Wiek

+Doświadczenie

Odnośnik do posta

Wybacz ale ja jestem na nie. 
Powód nie poradziłeś sobie z Redaktorem, a teraz startujesz na ubt.. 
Mało tego, Redaktor nie potrzebuje tyle czasu uwagi co ubt... więc to mówi samo za siebie .. 
Co prawda doświadczenie może masz, ale czy czas? 
Wybacz ale na nie.. popracuj trochę nad forum i czasem spędzonym na nim. 
Nie oszukujmy się ale ostatnimi czasy rzadko bywasz co na forum .. 
A jak dobrze wiemy no to ubt powinno być na forum online co jakiś czas .. a nie raz na dzień.. 
Wybacz ale tak jak napisałem wyżej na tę chwilę jestem na nie.. 

Odnośnik do posta

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Twoje podanie zostało odrzucone!

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

zI3uvzi.jpg

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas:

Cs-Zn.pl jest siecią tworzoną z pasją i zaangażowaniem. Na naszych serwerach posiadamy unikalne pluginy co sprawia, że nasze serwery są jedyne w swoim rodzaju. Istniejemy dla was już od 28 czerwca 2016 roku i oby jak najdłużej! Gdyby nie użytkownicy i gracze sieć dawno by już nie istniała. Dziękujemy!

Smiley face