Skocz do zawartości
turb0

[Podanie Odrzucone] Podanie by turb0

Recommended Posts

Imię: Krystian
Nick: `turbo jezyk mis[t]rz mineta.
Czy obsługiwałeś kiedyś AMXBans?: Tak.
Doświadczenie w sprawdzaniu demek i screenów: Posiadam, byłem już w UBT.
Czy pełniłeś podobną funkcje na innej sieci: Tak.
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić obowiązkom, które należą do grupy Bans Team: Każdą wolną chwilę spędzam na forum i serwerach. Mam sporo wolnego czasu.
Dlaczego Ty?: Myślę że jestem ogarniętą osobą, która lubi pomagać innym i pracować w grupie. Mam doświadczenie, byłem już w UBT - sprawdzenie ssów jak i rozpisanie demka nie sprawia mi żadnych problemów.
Na którym serwerze posiadasz admina?: DD2
Kontakt: PW/GG:51395976

WYMAGANIA: 

- minimum 16 lat (są wyjątki), JEST

- znajomość obsługi AMXX oraz AMXBans, JEST

- doświadczenie w sprawdzaniu demek i screenów, JEST

- umiejętność rozpisania demek, JEST

- kultura osobista, JEST

- minimum 30 postów na forum, JEST

- admin na jednym z naszych serwerów. JEST

Odnośnik do posta

NA TAK

+jedna osoba z nie wielu ktora zasluguje na to stanowisko

+doswiadczenie

+miły

Dawać go!

Odnośnik do posta

Jak Wypowiadasz się w podaniu to uzasadnij swoją wypowiedź .. Ostatnio na zebraniu była poruszana kwestia takich wypowiedzi względem podań, jak na razie jest to ostrzeżenie " ustne" następnym razem będzie " pisemne" więc radzę się pilnować .. i uzasadniać swoje wypowiedzi.

Jestem na tak, powody up 

Odnośnik do posta

Jesteś aktywny, kulturę masz, doświadczenie (podobno) też. 

Jestem na TAK,  pomoc się przyda :) 

Odnośnik do posta

Jasne, ze na tak. Super, że masz chęci i to się liczy. :)

Odnośnik do posta

Serio? Wybaczcie panowie ale jak dla mnie to wasze wypowiedzi są nic nie znaczące.. 
Wypowiedzieliście się jakoś normalnie na to podanie a nie słowami: " jestem na tak ... " " powody up: itd. itp. .. 

uzasadnijcie chociażby trochę swoje wypowiedzi. 
Podanie oczywiście na + 
jedynie do czego mogę się doczepić to do "czasu na forum" - mam sporo wolnego czasu - sory ale taka wypowiedź nas nie satysfakcjonuje mógłbyś się jakoś określić. 
Oczywiście po przyjęciu podania wznosiłbym o rozpisanie 2 testowych demek. 
Również wnoszę o teście w bansie dla nowego członka ekipy by nadal unbana/bana. 

Odnośnik do posta

Powiem szczerze. Ja jestem na NIE. Za szybko. Dużo za szybko. Na admina podanie złożyłeś po 9 dniach. Co według mnie jest za szybko. Teraz 10 dni po podaniu na admina piszesz podanie na BT. Co daje nam 19 dni u nas na sieci i chcesz pełnić jedną z ważniejszych funkcji. Może i masz doświadczenie, ale mnie nie przekonałeś. Druga sprawa. Według mnie przynajmniej BT powinien posiadać steam. Znam to już z doświadczenia. Chciałem się skontaktować z Kapim musiałem pisać pw na forum. Co jest nieco męczące. Nie zawsze ktoś jest na forum. I komunikacja jest utrudniona. A członkowie BT powinni być w kontakcie. Trzecią sprawą jest to, że po tak krótkim czasie sporo osób Cię jeszcze nie zna. I nie wiadomo czy można mieć do Ciebie zaufanie. Tyle z mojej strony

Odnośnik do posta

Jak Kodak napisał, jesteś adminem 10 dni. Jesteś tutaj świeżą osobą. Sytuacja ostatnio wygląda tak, że co rusz ktoś z UBTeam wylatuje i wskakuje nowa osoba. Moim zdaniem jesteś zbyt niepewny, mało Cię znamy, skąd pewność że zostaniesz tu na długo? 

Na nie również.

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas:

Cs-Zn.pl jest siecią tworzoną z pasją i zaangażowaniem. Na naszych serwerach posiadamy unikalne pluginy co sprawia, że nasze serwery są jedyne w swoim rodzaju. Istniejemy dla was już od 28 czerwca 2016 roku i oby jak najdłużej! Gdyby nie użytkownicy i gracze sieć dawno by już nie istniała. Dziękujemy!

Smiley face