Skocz do zawartości
$$$Money In The Bank$$$

[ZAMKNIĘTY] Propozycja

Recommended Posts

Napisano (edytowane)

Witam,moja propoyzcja jest odnośnie rynku,a mianowicie chodzi mi o to aby na rynek można było wystawić więcej niż 1 skin.

Myślę że była by to spoko opcja,ponieważ było by większe prawdopodobieństwo że ktoś kupi 1 z wystawionych skinów.

Ile można było by wystawić? myślę ze to było by do ustalenia. :):):klask:

Edytowane przez $$$Money In The Bank$$$

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Myślę że wtedy zbyt duży syf by się na rynku robił :D Ewentualnie może można pomyśleć o takiej opcji dla vipa i supervipa?? Na przykład vipowi dodać możliwość wystawiania 2 skinów na rynek jednocześnie a supervipowi 3 na raz?? 

Edytowane przez Dino

Odnośnik do posta

Popieram decyzje dina, jedynie takie rozwiazanie mialo by sens ;)

Odnośnik do posta

Również jestem takiego samego zdania co Dino ! 

Odnośnik do posta

A może max. 2 skiny do wystawienia dla każdego. Przecież im więcej skinów na rynku tym większa na kupno i porównanie cen poszczególnych skinów. Większość osób ustala cenę skina "na oko".

Odnośnik do posta

Na moje powinno być te max 2 skiny dla każdego, męczące jest wystawianie po 1 skinie. + Trzeba naprawić że jak się ma 2 skiny te same, to 1 można wystawić odrazu na rynku, a nie że trzeba go najpierw ,,zdjąć"

Odnośnik do posta

Wszystko będzie możliwe  po update (+/- 2019r). A tak na poważnie, update jest cały czas odkładany bo co chwile pojawiają się nowe błędy, a nasz kochany technik nie jest robotem i nie spędza przed komputerem 24/7. Wiem, że update był ogłaszany bardzo dawno temu, ale najważniejsze, że update nie został porzucony. Moglibyśmy to olać, bo serwer i tak cieszy się popularnością, ale update będzie tylko nie jesteśmy wam w stanie powiedzieć kiedy konkretnie.

Odnośnik do posta

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Temat został zamknięty, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

DIMVWKL.jpg

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas:

Cs-Zn.pl jest siecią tworzoną z pasją i zaangażowaniem. Na naszych serwerach posiadamy unikalne pluginy co sprawia, że nasze serwery są jedyne w swoim rodzaju. Istniejemy dla was już od 28 czerwca 2016 roku i oby jak najdłużej! Gdyby nie użytkownicy i gracze sieć dawno by już nie istniała. Dziękujemy!

Smiley face