Skocz do zawartości

Temat został zarchiwizowany

Ten temat został przeniesiony do archiwum. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

kertiz

[ZAMKNIĘTY] *BaM*

Recommended Posts

Twój nick: kertiz

Nick oskarżonego: *BaM*

Data / Godzina / Mapa: 13.01.2018 (11:26:23), DD2

Opis sytuacji: TT, którzy wyszli z respa tt (dosłownie, bo tam chyba nikogo nie było; piszę o miejscu spawnu), chcieli wbić galą lub długą i wszyscy się zebrali w okolicach anarhii/zielonych, ale to nie tak, że staliśmy i czekaliśmy - byliśmy nagminnie raszowani środkiem (w tym przez wspomnianego gracza Bam - notorycznie!), o anarhii nie wspomne, bo tam to zawsze jest wojna. Do 40 sekundy te stan się utrzymał, cały czas pod naporem z mida i anarhii; Krystal siedział w dolnym i wybijał ludzi podchodzących gale na przykład), jak tt padli na środku to ct zraszowało mida i gracze tt przy anarhii mieli dobre pole do zabicia ich i przejścia na długą, bo tam jeden czy dwóch zostało. I tak zrobiliśmy, w okolicach 30 sekundy, kiedy byliśmy już na rogu długiej Bam pisze na u@@ "wypad z respa". Zdobyliśmy A, mamy kłaść pakę (okolica 15 sekundy) i dostaje kicka. Nie wiem czy reszta graczy też dostała co byli przy anarhii, ale nie widziałem po ponownym dołączeniu, żeby ktoś miał zerowe statystyki lub go nie było ze stanem wcześniejszym. Reasumując - wyrwałem tylko ja.

Dokładniejszy opis na demku by był, ale nie umiem znaleźć hltv czy czegoś w tym rodzaju. Tak wyglądało to z mojej perspektywy.

SS / Demko / Wycinek z konsoli:

Spoiler

to ta sama runda

kertiz killed *BaM* with awp

[...]

[ReasonKicker] ==========================================
[ReasonKicker] Zostales wykopany przez *BaM*
[ReasonKicker] Powod: "resp"
[ReasonKicker] Jezeli uwazasz, ze kick byl bezpodstawny zglos to na http://Cs-Zn.pl
[ReasonKicker] ==========================================
Kicked :

IP / Steam_ID: moje: VALVE_13:2:410455667 (ip zmienne; mobilny); Bam: STEAM_0:1:111945552

I teraz sedno sprawy, gram w tą grę naprawdę sporo lat i bywałem na różnych serwerach. Stawiacie na cele mapy w takim razie, jak wyrzucacie za resp tt. OK, to fajnie, tylko CT też mają obowiązki - pilnować bsów. I tu nasuwa mi się pytanie - co robili ct raszując mida? Chyba zachowanie odmienne od wymaganego. Dlatego gracze TT nie mogli się ruszyć z miejsca, nie dlatego, że nie chcieliśmy (w tym wypadku byśmy obwarowali spawn, a nie anarhie i zielone). Moje odczucie jest takie, że Pan Bam nie umie przegrywać. Dziękuję.

edit: jakby ktoś miał to demko to może podrzucić, chętnie to zobaczę, bo może to tak wszystko wyglądało ze strony ct - ale TT byli zamknięci, zapewniam.

Odnośnik do posta

Powiem ci tak że kicknałem 1 typa po czym dostałem na u@ żebym ciebie też kicnał dla sprawiediwości więc zrobiłem to żeby nie było gówno burzy . Można zobaczyć logi jak chcesz

Odnośnik do posta

Po pierwsze skarga o kicka? Po drugie resp do 1:00. Po 3 ct może rashować

Odnośnik do posta
2 minutes ago, BaM napisał(-a):

Powiem ci tak że kicknałem 1 typa po czym dostałem na u@ żebym ciebie też kicnał dla sprawiediwości więc zrobiłem to żeby nie było gówno burzy . Można zobaczyć logi jak chcesz

potwierdzam ze tak bylo ;)

Odnośnik do posta

@BaM @krystal Okej, ale tam łącznie było z 5 osób, więc sprawiedliwość żadna. Bez spiny, chce to wyjaśnić. :)

@Kodak Na logike - jeśli ct może raszować to gdy przy nacisku ze strony raszujących graczy TT może albo wystawić się na  ogień gdy wychodzi z repa i zginąć, albo skryć się na chwilę i zacząć strzelać. Ale gdy CT dalej napływają to gracze TT mają po prostu zginąć, aby nie wyrwać kicka? I kwestia powodu - było zdarzenie, czuje się niesprawiedliwie, więc piszę.

Odnośnik do posta
2 minutes ago, kertiz napisał(-a):

@BaM @krystal Okej, ale tam łącznie było z 5 osób, więc sprawiedliwość żadna. Bez spiny, chce to wyjaśnić. :)

@Kodak Na logike - jeśli ct może raszować to gdy przy nacisku ze strony raszujących graczy TT może albo wystawić się na  ogień gdy wychodzi z repa i zginąć, albo skryć się na chwilę i zacząć strzelać. Ale gdy CT dalej napływają to gracze TT mają po prostu zginąć, aby nie wyrwać kicka? I kwestia powodu - było zdarzenie, czuje się niesprawiedliwie, więc piszę.

Na logikę. Rash to rash. Nie trwa on przecież 2 min. Tylko 10-20 sekund. Minuta zdecydowanie starcza, żeby odeprzeć rash i wyjść z respa. Jeśli według ciebie jest inaczej. Napisz propozycję zmiany w regulaminie o przedłużenie czasu na wyjście z respa. Chociaż wątpię czy zostanie przyjęta bo zawsze tyle starczało. I dopóki w regulaminie jest resp do 1:00. To musisz opuścić resp do tego czasu bo inaczej każdy admin da ci kicka. Pozdrawiam

Odnośnik do posta
3 godziny temu, Kodak napisał(-a):

To musisz opuścić resp do tego czasu bo inaczej każdy admin da ci kicka.

...albo zgiąć.
Wyjaśnione, pozdrawiam.

@Kyczu jak wrócę po robocie do domu wieczorkiem to rozpiszę.

Odnośnik do posta

anarchii*

Post nie wnoszący nic do tematu. Następnym razem będzie warn.

Odnośnik do posta

Dobra koniec spamu panowie.! 

Proszę http://563069.node17.pukawka.pl/ znajdź odpowiednie demko i je rozpisz. 
@kertiz Skoro grasz tylę w tę gre to z rozpiską nie powinieneś mieć jakiego kol-wiek problemu :) 

Czekamy na rozpiskę. 
W przeciwnym razie skarga będzie odrzucona, z powodu braku dowodów. 

Odnośnik do posta

Jeśli CT raszuje to na logike.. Kickow się nie daje za resp. Ja prdl. Czekam na rozpiske

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas:

Cs-Zn.pl jest siecią tworzoną z pasją i zaangażowaniem. Na naszych serwerach posiadamy unikalne pluginy co sprawia, że nasze serwery są jedyne w swoim rodzaju. Istniejemy dla was już od 28 czerwca 2016 roku i oby jak najdłużej! Gdyby nie użytkownicy i gracze sieć dawno by już nie istniała. Dziękujemy!

Smiley face