Skocz do zawartości

Temat został zarchiwizowany

Ten temat został przeniesiony do archiwum. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

KALO

[ZAMKNIĘTY] Skarga ociem

Recommended Posts

Twój nick: KALO

Nick oskarżonego: Ociem 

Data / Godzina / Mapa: 2018-01-11 około 20 css inferno mirage i 

Opis sytuacji: gram na serwerze już może 1 miesiąc i już 3 razy ss dostałem jeżeli niektórzy administratorzy są debilami i nie wiedzą co to skill to jeżeli następnym razem dostane ss to będzie ktoś rozpisywał te demko bo to już jest to monotonne wstawiać ss na których widać że jestem czysty i już myślałem na opuszczeniem waszego forum jak i serwerów na których co po niektórzy nie umieją odróżnic skilla od aim lub też wh więc wyciągnijcie wnioski. licze na degradacje tego "admina" nie mam zbytnio czasu na to żeby wstawiać ss bo nie gram w 1 gre i chciałbym pograć w cs beż żadnych problemów. Pozdrawiam KALO :_D

SS / Demko / Wycinek z konsoli: http://www78.zippyshare.com/v/LK2SZezo/file.html to jest tylko 1 z moich ss :)

IP / Steam_ID: 37.47.2.4 

Odnośnik do posta

Ziomuś jeżeli nie jest Ci szkoda wydać 10 czy 15 zł na STEAM'A to sobie go kup wtedy ludzie inaczej na cb patrzą.

Odnośnik do posta

Admin ma prawo sprawdzać Cię tyle razy ile chce. :)

Odnośnik do posta

Myślę, że za słowa sam powinieneś dostać upomnienie, kto tak nauczył brzydko mówić i obrażać?

Odnośnik do posta

Admin ma prawo zrobić Ci screeny w każdym momencie. Nawet jak je miałeś już wcześniej robione.

Odnośnik do posta

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Temat został zamknięty, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

DIMVWKL.jpg

Odnośnik do posta

Za tego debila w temacie dostajesz warna. Nie porównuj nas do swojego poziomu typie. Nie pozdrawiam

Jak chcesz to możesz nas opuścić. Takich ludzi bez kultury tu nikt nie potrzebuje. 

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas:

Cs-Zn.pl jest siecią tworzoną z pasją i zaangażowaniem. Na naszych serwerach posiadamy unikalne pluginy co sprawia, że nasze serwery są jedyne w swoim rodzaju. Istniejemy dla was już od 28 czerwca 2016 roku i oby jak najdłużej! Gdyby nie użytkownicy i gracze sieć dawno by już nie istniała. Dziękujemy!

Smiley face