Skocz do zawartości
test hack

[Podanie Przyjęte] Chęć pomocy, podanie by Test Hack

Recommended Posts

- minimum 16 lat (są wyjątki), 

- znajomość obsługi AMXX oraz AMXBans, 

- doświadczenie w sprawdzaniu demek i screenów, 

- umiejętność rozpisania demek, 

- kultura osobista, 

- minimum 30 postów na forum, 

- admin na jednym z naszych serwerów. 

Imię: Łukasz

Nick: test hack
Czy obsługiwałeś kiedyś AMXBans?: Byłem wielokrotnie posługiwałem się AMXBans'em

Doświadczenie w sprawdzaniu demek i screenów: W sprawdzaniu SS'ów mam spore doświadczenie jeśli chodzi o demka to jest ale mniejsze, ponieważ nie robiłem tego zbyt często

Czy pełniłeś podobną funkcje na innej sieci: Tak

Ile czasu jesteś w stanie poświęcić obowiązkom, które należą do grupy Bans Team: No z 2 godziny dziennie napewno

Dlaczego Ty?: Dlatego, że jestem osoba miłą, spokojną, zaangażowaną, pomocną, konsekwentną, zachowuję pełen profesjonalizm, potrafię pracować w grupie nie popadam w konflikty z osobami z którymi współpracuje. Jestem osobą dojrzałą i doświadczoną, chciałbym pomóc.  Umiem odróżnić skilla od cheata. Służę pomocną dłonią oraz jestem w stanie przeznaczyć dużo czasu na tę funkcje. 

Na którym serwerze posiadasz admina?: Go;mod

Kontakt: GG, forum oraz steam

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Dałbym szanse, mam nadzieje ze będziesz się wywiązywał ze swoich obowiązków jak należy ( o ile Twoje podanie zostanie przyjęte ) bo nie którzy są w BT tylko dla kolorku ;)

Edytowane przez Mati.

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Dlaczego by szansy nie dać? Ode mnie masz moje tak, dlaczego? Dużo zależy od napisanego podania, podanie moim zdaniem napisane "ładnie, dobrze,czysto"

1. Wiek na plusik (skoro w regulaminie jest minimum 16 lat, więc nie rozumiem komentarza @Nieunikniony. +/-)
  2. Obsługa AMXX i AMXb to się zobaczy podczas Twojej pracy.
  3. Czas na funkcję - dobre i te dwie godziny, każdy tutaj jest człowiekiem i nie ma zamiaru spędzać cały dzień na forum.
  4. Demka się nauczysz oceniać, myślę,że spokojnie pokażą Ci to osoby już z tą rangą. A co do screen'ów no to niby umiesz sprawdzać więc :)

Moim zdaniem trzeba dać szansę każdemu, jeżeli popełnisz jakieś błędy a zobaczą to osoby z rangą wyższą lub na którą startujesz to po prostu Cię wykopią na zbity pysk z warn'em :) Jak na razie nikt się nie kwapi z podaniem na rangę Bans Team, więc przyda się dodatkowa para rąk, chociaż nasz obecny skład bardzo dobrze sobie radzi :).

Tyle ode mnie, bayo i powodzenia!.

Edytowane przez Skoczek

Odnośnik do posta

Myślę, że można ci tą rangę dać. Zwłaszcza, że pełniłeś już taką funkcję. Chociaż nie ukrywam, że moim zdaniem trochę za wcześnie złożyłeś podanie na ową funkcje. Przypomnę, że niedawno awansowałeś na rangę admina po tym jak zostałeś zdegradowany z pełnionych funkcji. Jednakże pomoc zawsze się przyda i można dać szansę. Jednak czy ją dostaniesz i tak zadecyduje góra

Odnośnik do posta

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie!

W celu uzyskania admina zgłoś się do kogoś z administracji.

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

LNUpbvN.jpg

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas:

Cs-Zn.pl jest siecią tworzoną z pasją i zaangażowaniem. Na naszych serwerach posiadamy unikalne pluginy co sprawia, że nasze serwery są jedyne w swoim rodzaju. Istniejemy dla was już od 28 czerwca 2016 roku i oby jak najdłużej! Gdyby nie użytkownicy i gracze sieć dawno by już nie istniała. Dziękujemy!

Smiley face