Skocz do zawartości
Kyczu ♛

[ZAMKNIĘTY] #135 CODZIENNE PYTANIE

Recommended Posts

kolorowy-zestaw-wektor-znak-zapytania_73582.jpg.c9971877ea56a2c5d1f6a0302db2b4be.jpg

1. Na przystanku stoi Twoja miłość , Twoja najlepsza przyjaciółka / przyjaciel ,starsza pani i małe dziecko . Ty jedziesz autem i widzisz że zbliża się tornado . W samochodzie masz 1 wolne miejsce . Kogo byś wzięła/wziął  na to miejsce ?

2. Ulubione płatki śniadaniowe?

3. Jadłaś/eś  kiedyś śnieg?

Odnośnik do posta

1. Wysiadlabym i oddała swoje miejsce starszej Pani i małemu dziecku. Wolałabym zginąć razem ze swoją przyjaciółką i miłością niż wybierać pomiędzy nimi. 

2. Cini minis

3. Tak, zawsze jak pada próbuje złapać płatki śniegu  na język XD

Odnośnik do posta
Guest SkirlussS

1.Proste jak dzinks :milosc na kolana,babunia na wolne miejsce na jej  kolana dziecko i ziomeczka do bagaja bo wiem ze i tak wybaczy ^^ :)

I tak oto ratuje wszystki IZI guys xDDD

2.Corn Flakes

3.no kurva pewnie ze tak nie mialo sie wyboru jak Cie ktos 'myc' zaczal xD P.S @Karolcia mam to samo :DD

Edytowane przez SkirlussS

Odnośnik do posta
15 minutes ago, SkirlussS napisał(-a):

1.Proste jak dzinks :milosc na kolana,babunia na wolne miejsce na jej  kolana dziecko i ziomeczka do bagaja bo wiem ze i tak wybaczy ^^ :)

I tak oto ratuje wszystki IZI guys xDDD

2.Corn Flakes

3.no kurva pewnie ze tak nie mialo sie wyboru jak Cie ktos 'myc' zaczal xD P.S @Karolcia mam to samo :DD

2 godziny temu, Karolcia napisał(-a):

1. Wysiadlabym i oddała swoje miejsce starszej Pani i małemu dziecku. Wolałabym zginąć razem ze swoją przyjaciółką i miłością niż wybierać pomiędzy nimi. 

2. Cini minis

3. Tak, zawsze jak pada próbuje złapać płatki śniegu  na język XD

Myślałem że tylko ja jestem taki głupi xd ale okazuje się że nie jestem sam odnośnie tego śniegu :yahoo:

Odnośnik do posta

1. 1 miejsce wolne to pojęcie względne. Nie raz się jechało w więcej osób :D wziąłbym wszystkich 

2. Takie jakieś fit z białą czekoladą i owocami :D

3. Czasami wpadł do ust :P

Odnośnik do posta

1. Kumpla bym zabrał :/

2. Corn Flakes :D

3. Jak do drugiej podstawówki chodziliśmy to nam dawali soczki w kartonie, to potem brało się śnieg, polewało i normalnie lody za***iste ;D

Odnośnik do posta

1. Jakoś byśmy się zmieścili wszyscy :D

2. Cini Minis Granola 

3. No ba :D

Odnośnik do posta

1. -->Miłość

2. Wszystko co czekoladowe :wub:

3. Pytanie...czy ktoś nie jadł? :D

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas:

Cs-Zn.pl jest siecią tworzoną z pasją i zaangażowaniem. Na naszych serwerach posiadamy unikalne pluginy co sprawia, że nasze serwery są jedyne w swoim rodzaju. Istniejemy dla was już od 28 czerwca 2016 roku i oby jak najdłużej! Gdyby nie użytkownicy i gracze sieć dawno by już nie istniała. Dziękujemy!

Smiley face