Skocz do zawartości
_McHappy

[Propozycja Przyjęta] Odstresowywacz na DD2

Recommended Posts

Witajcie,

Mam propozycję odnośnie poczciwego serwera DD2. Mianowicie, chciałbym dodać jakiś element zabawy, odstresowywacz - coś w stylu folii bąbelkowej ;D

Pod koniec każdej mapy jest napis "Dziękujemy za grę...", wyświetla się tabela, a ludzie aż kipią, nie mogąc się ruszyć. Jeden maniakalnie wyczerpuje magazynek na wszystkim co się rusza, drugi już nie wie, co by tu jeszcze wyrzucić, trzeci żongluje granatami. Moją propozycją byłoby dodanie takiej "naparzanki" na noże (na respie, nie z przeciwnikiem - choć jakby ktoś zdążył to czemu nie :D).

Oczywiście każdy frag/dead nie miałby kompletnie wpływu na statystyki ciężko wyrabiane przez całą mapę. Cała scenka trwałaby tyle czasu ile jest od początku rundy do zmiany mapy obecnie.

Co sądzicie?

Pozdrówki <3

Odnośnik do posta

Myślałem,że jakieś kółko i krzyżyk hapi wymyślił a tu niestety się zawiodłem :D Jestem za jak najbardziej. Jeśli mogę to dodam "swój" pomysł, który wpadł mi do głowy czytając Twojego posta hapi, otóż można też by zrobić na koniec mapy takie coś, już pisze xd Po skończonej mapie i w oczekiwaniu na zmianę mapy wyświetlało by się menu w którym mielibyśmy wszystkich obecnych graczy na serwerze i różne funkcję wyżycia się na kimś np. zgładzenie, wystrzelenie w kosmos itd :D Jak coś niejasno wyjaśniłem to sorry ---->:ganja:<----

Odnośnik do posta
18 minutes ago, Skoczek napisał(-a):

Myślałem,że jakieś kółko i krzyżyk hapi wymyślił a tu niestety się zawiodłem :D Jestem za jak najbardziej. Jeśli mogę to dodam "swój" pomysł, który wpadł mi do głowy czytając Twojego posta hapi, otóż można też by zrobić na koniec mapy takie coś, już pisze xd Po skończonej mapie i w oczekiwaniu na zmianę mapy wyświetlało by się menu w którym mielibyśmy wszystkich obecnych graczy na serwerze i różne funkcję wyżycia się na kimś np. zgładzenie, wystrzelenie w kosmos itd :D Jak coś niejasno wyjaśniłem to sorry ---->:ganja:<----

Bardzo chętnie w sumie niektórych graczy bym w kosmos wystrzelił :D

Odnośnik do posta

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Twoja propozycja została przyjęta!

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

nie5k6n.jpg

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas:

Cs-Zn.pl jest siecią tworzoną z pasją i zaangażowaniem. Na naszych serwerach posiadamy unikalne pluginy co sprawia, że nasze serwery są jedyne w swoim rodzaju. Istniejemy dla was już od 28 czerwca 2016 roku i oby jak najdłużej! Gdyby nie użytkownicy i gracze sieć dawno by już nie istniała. Dziękujemy!

Smiley face