Skocz do zawartości

Prosimy o waszą pomoc! Wejdź i sprawdź *KLIK*

Galgan z Betlejem

[ZAMKNIĘTY] Galgan zbanowany papir

Recommended Posts

Twój nick: Galgan z Betlejem

Ip / Steam_ID:

Serwer na którym dostałeś bana: TS3

Data i godzina: 12.10.2017 ok. 21.00

Opis problemu: tak wiec, kolega BizoneQ zbanowal mnie, poniewaz w zartach powiedzialem do kogos jakis tekst, nie byla to osoba o uprawnieniach Administratora, za pierwszym razem byl ban powod :) a teraz zmienil powod na Obraze Admina, Ta osoba nie miala admina, wiec prosze o ub, pozdrawiam, chcialem ich upomniec o kulturze, gdyz przeklina caly serwer, a Wielki admin SAM PROWOKUJE DO PRZEKLENSTW.

You are banned temporarily. Reason: "Obraza Admina"
Try again in 04:57:10

Edytowane przez Galgan z Betlejem

Odnośnik do posta

Nie wiem po co mu query, płaci = ma? Też mogę zapłacić żeby robić co chcę, pw.

Post nic nie wnosi, ale co tam.

Siedzę normalnie na publiku co rusz wchodzi bizon, zaczepia. Wysyłam mu poke, przerzuca mnie do siebie i swoich kolegów. Wyzywaliśmy się wzajemnie, ja nie znałem nikogo no to leciałem po bizonku. Chyba się przestraszył, że straci kolegów po moich docinkach i dostałem kicka. No a potem na publiku przy werce wyrzekał się i groził banem. Nie wiem kim on jest, ale rangi "admin ts3" na forum nie ma. 

Odnośnik do posta

Możesz już wejść ;)

@cziter Za co ma płacić? Ma tam admina bo ogarniał rangi... Od jakiegoś czasu coś Ci od*****ala więc albo ochłoń i wyjdź na dwór albo ogarnij takie teksty.

@BizoneG A Tobie radze się ogarnąć bo też Ci od*****ala ostatnio.

Odnośnik do posta

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Temat został zamknięty, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

DIMVWKL.jpg

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas:

Cs-Zn.pl jest siecią tworzoną z pasją i zaangażowaniem. Na naszych serwerach posiadamy unikalne pluginy co sprawia, że nasze serwery są jedyne w swoim rodzaju. Istniejemy dla was już od 28 czerwca 2016 roku i oby jak najdłużej! Gdyby nie użytkownicy i gracze sieć dawno by już nie istniała. Dziękujemy!

Smiley face