Skocz do zawartości
$$$Money In The Bank$$$

[ZAMKNIĘTY] Skarga

Recommended Posts

Ogólnie to skarga tyczy sie całej administracji serwera.Jest niedziela wiadmo cziterzy lubią sobie pograc,a tu co ani jednego admina na serwerze.I co to mają byc za admini ja sie pytam?.Oczywiscie moza isc na forum przyjdzie łaskawie 1 zbanuje goscia i dowidzenia nawet chwile nie posiedzi na serwerze zeby ogarnąc co sie dzije masakra..... dawni admini w zyciu by tak nie robili zawsze ktos był.

Odnośnik do posta

Pewnie chodzi Ci o mnie. Bo przed chwilą dostałem zgłoszenie na forum i wbiłem i zbanowałem. Specjalnie poczekałem te 2,3 minuty jak ktoś coś napiszę na u@. Nikt nic nie pisał. To wyszedłem. Dziękuję

Odnośnik do posta

Zawsze możesz złożyć podanie na admina ;) ( Oczywiście jeżeli spełniasz wymagania. ) 
Admin też człowiek i ma życie prywatne, więc nie oczekuj od admina że będzie siedział na serwerze 24h na dobę .. 

Odnośnik do posta

Nie zmusisz admina, żeby siedział na serwerze i każdego sprawdzał. Admin też człowiek. Admin też gracz. Wchodząc na serwer głównie chce pograć. A nie tylko siedzieć na spec i oglądać czy ktoś czasami nie robi coś złego. 

Odnośnik do posta
3 minutes ago, striker napisał(-a):

Dlatego czas najwyższy wprowadzić tygodniowy/miesięczny limit dla admina(czas spędzony na serwerze).

A niestety taka prawda adminów brakuje

Głupota. Adminowanie to nie jest praca, że trzeba ileś godzin spędzić. A admin który ma naprawdę małą aktywność jest i tak degradowany

Odnośnik do posta

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Temat został zamknięty, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

DIMVWKL.jpg

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas:

Cs-Zn.pl jest siecią tworzoną z pasją i zaangażowaniem. Na naszych serwerach posiadamy unikalne pluginy co sprawia, że nasze serwery są jedyne w swoim rodzaju. Istniejemy dla was już od 28 czerwca 2016 roku i oby jak najdłużej! Gdyby nie użytkownicy i gracze sieć dawno by już nie istniała. Dziękujemy!

Smiley face