Skocz do zawartości
|K4|Bum

[Podanie Przyjęte] Bum.

Recommended Posts

Imię: Kamil 
Doświadczenie w moderowaniu: Dobre, Wiadomo na każdej sieci panują różne zasady jak i dostęp danej grupy jest inny. Ale kto wie, ten wie jak postępować ;)  
Coś o sobie:  Jak wiadomo mam na imię Kamil ( ^^ ) , Pochodzę z województwa Pomorskiego a mianowicie z okolic Wejherowa. 
Na co dzień pracuję u mojego ojca w małej firmie ogólnobudowlanej liczącej 5 osób. Posiadam prawko i własny samochód ( Bmw xD ). 
Jak na razie mieszkam z rodzicami   Po za " Budowlanką " interesuje się również Strażą Pożarną, w czym wam się pochwalę jestem czynnym ochotnikiem i jeżdżę na różnego typu akcje. 
To chyba na tyle jak byś chciał/chciała coś więcej o mnie wiedzieć to śmiało pisz ;) 
Dlaczego Ty?: Jestem osobą towarzyską i lubię angażować się w życie forum. Nie toleruję kłótni, wyzwisk bądź jakichkolwiek sprzeczek. Jestem z wami od roku i dwóch miesięcy i znam was nie od dziś  zarówno wy nie znacie mnie od dziś i wiecie jaki jestem. 
Na forum i serwerach przebywam sporo czasu oczywiście wtedy kiedy mogę. Myślę że wyróżniam się dobrą opinia w śród innych graczy/ adminów i nie było jakichkolwiek skarg bądź uwag na mnie. 
Wiadomo miałem czasami małe " zaburzenia " i bunty co skutkowało degradacjami bądź rezygnacjami, wiadomo wypiło się parę piwek i sypnęło nie to co miało bądź nie ten guzik został wciśnięty co miał być  Po mimo tego wszystkiego daliście mi kolejną szansę za co bardzo dziękuję i myślę że nie pożałowaliście, może i tym razem tak będzie ? 
Może was przekonałem, może nie, mówi się trudno, spróbować przecież każdy może ;) 

Ps. Wybaczcie ale część podania mi " usunęło " i musiałem na nowo " dopisać " a wiadomo jak człowiek pisze drugi raz to już pisze inaczej niż za pierwszym razem .. :/ 
ale za pierwszym razem podanie lepiej brzmiało no ale cóż .. :/ 

Edytowane przez |K4|Bum

Odnośnik do posta

Od zawsze tego chciałeś, doczekałeś się.

Masz moje tak, jedyne do czego mogę się przyczepić to sytuacji, gdzie ktoś prosi o pomoc na shoutboxie a Ty zwyczajnie w świecie go wyśmiewasz. Nie rób tego, tylko pomóż i będzie ideolo.

Odnośnik do posta

Jestem na TAK ponieważ, 

1. Spełnia wymagania

2. Dobry staż 

3. Nie sprawiał nie wiadomo jakich problemów 

4. Ładne i przejrzyste podanie 

Dlatego myśle, ze można dac szanse. W razie kłopotów wszystkiego się nauczy, a wydaje mi się, ze będzie odpowiednia osoba.

Odnośnik do posta

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie!

W celu uzyskania moderatora zgłoś się do @Mati.

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

LNUpbvN.jpg

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas:

Cs-Zn.pl jest siecią tworzoną z pasją i zaangażowaniem. Na naszych serwerach posiadamy unikalne pluginy co sprawia, że nasze serwery są jedyne w swoim rodzaju. Istniejemy dla was już od 28 czerwca 2016 roku i oby jak najdłużej! Gdyby nie użytkownicy i gracze sieć dawno by już nie istniała. Dziękujemy!

Smiley face