Skocz do zawartości
Karolcia

[Podanie Odrzucone] Karolcia na moderatora?

Recommended Posts

Imię: Karolina

Doświadczenie w moderowaniu: Brak, ale jestem zdolną dziewczyną i szybko się uczę.

Coś o sobie: Jestem Karolina, mam 17 lat i pochodzę z Torunia. Piękne miasto, kocham je :wub: Interesuje się tańcem oraz muzyką. Kiedyś byłam w grupie tanecznej, ale z pewnych powodów musiałam zrezygnować. Chciałabym wrócić do tych czasów :D Lubię imprezować. Ooo tak. Impreza to moje drugie imię :D

Dlaczego Ty?: Jestem osobą bardzo pomocną, pracowitą, a co najważniejsze otwartą na nowe kontakty. Lubię poznawać nowych ludzi ;) Jak widać mocno angażuję się w rozwój działu redaktorskiego. Chciałabym również pomóc w moderacji forum. Jako, iż nie mam doświadczenia ( ale szybko się nauczę ) to jestem bardzo mocno zmotywowana do pracy.

Odnośnik do posta

Pomimo, że podanie jest krótkie to są w nim najważniejsze informacje. Wiek można ominąć. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Na tak ;)

Odnośnik do posta
Cytat

Podanie które nie będą spełniały wymagań lub nie zostanie użyty  wzór umieszczony poniżej nie będą rozpatrywane. 

wiek + doświadczenie

12 dni od podania na redaktorkę i już nowy kolorek. Na serwerach też dużo nie grywasz, a masz na 3 admina.

"Jak widać mocno angażuję się w rozwój działu redaktorskiego." Nie widać, codzienne pytanie co parę dni, dziś wleciał celny numerek, ogrom pracy rzeczywiście.

Na forum jesteś od czasu do czasu i taka prawda. 

Moim zdaniem są lepsze osoby na to stanowisko.

nie

Odnośnik do posta

18 lat nie jest tak do końca wymagane. Bo nie ma gwiazdki nad nim w wymaganiach. A doświadczenie można zdobyć. Mówi, że się szybko uczy. Jednak nie wiem jak z czasem będzie. Czy dasz radę ogarnąć stanowisko redaktora, moderatora i admina na serwerach?

Masz małe tak ode mnie. Mam nadzieję, że znajdziesz czas.

Odnośnik do posta

Uważam tak samo jak cziter 

nie 

Dodam jeszcze, ze podanie buma jest ładniejsze, dłuższe, przejrzyste ogolnie bardziej staranne, wiec widać, ze bardziej się do niego przyłożył. 

Odnośnik do posta

Niestety podanie muszę odrzucić. @|K4|Bum jest bardziej aktywny, a Ty jako redaktor nie dajesz sobie rady. Działaj dalej, i czekaj aż znowu rekrutacja zostanie otwarta, wtedy spróbuj jeszcze raz.

Odnośnik do posta

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Twoje podanie zostało odrzucone!

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

zI3uvzi.jpg

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas:

Cs-Zn.pl jest siecią tworzoną z pasją i zaangażowaniem. Na naszych serwerach posiadamy unikalne pluginy co sprawia, że nasze serwery są jedyne w swoim rodzaju. Istniejemy dla was już od 28 czerwca 2016 roku i oby jak najdłużej! Gdyby nie użytkownicy i gracze sieć dawno by już nie istniała. Dziękujemy!

Smiley face