Skocz do zawartości
allu

[ZAMKNIĘTY] Nowy classic serwer?

Recommended Posts

Na wstępie chciałbym zaznaczyć, ze to jest tylko moja propozycja a komentarze w stylu "jak chcesz taki serwer to sobie go załóż i kup reklame" można sobie darować... W sieciach serwerów brakuje mi oraz pewnie wielu graczom takiego typowego classica 6 maps (de_dust2, de_inferno, de_nuke, de_train, de_mirage, de _tuscan) czyli ESL maps bądź 5 maps bez tuscana bo to troche mala mapa na tyle osób. Ten serwer mógłby być takim typowym classiem/ffa bez żadnych skinów z CS GO i tym podobnych dodatków. Byłyby widoczne obrażenia (chociaz nie muszą być skoro ma być bardziej classic), VIP - jak na DD2 wiadomo serwer musi sie z czegoś utrzymać, info po śmierci glosowe i na czacie 5 sekund, FF wyłączone bo za dużo noobów by zabijało swoich, no i komendy /rank /top15 /rs itp też mogą być. Czemu daję tą propozycję? A bo w sieci serwerów tylko widzę jedyny serwer Classic tylko ze on jest 4 maps dd2/inf/nuke/train i całkiem świetnie się on trzyma na godzine 9:35 gra 14 ludzi nieźle nie? Tylko dużo ludzi też lubi mapę de_mirage i właśnie ludziom brakuje tego serwera wiem bo grałem na takim serwerze 4 maps i troche ludzi ubolewało ze nie ma tu tej mapy. 

Odnośnik do posta

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Temat został zamknięty, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

DIMVWKL.jpg

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas:

Cs-Zn.pl jest siecią tworzoną z pasją i zaangażowaniem. Na naszych serwerach posiadamy unikalne pluginy co sprawia, że nasze serwery są jedyne w swoim rodzaju. Istniejemy dla was już od 28 czerwca 2016 roku i oby jak najdłużej! Gdyby nie użytkownicy i gracze sieć dawno by już nie istniała. Dziękujemy!

Smiley face