Kodak

Problem z celownikiem

Recommended Posts

cziter    222

Ale jak włączasz csa to masz normalnie wszystko tylko po zminimalizowaniu to się pojawia, dobrze zrozumiałem?

A po zainstalowaniu coś robiłeś, wrzucałeś swój cfg, może skrypty jakieś wgrywałeś, czy coś?

Odnośnik do posta
Kodak    22
1 hour ago, cziter napisał(-a):

Ale jak włączasz csa to masz normalnie wszystko tylko po zminimalizowaniu to się pojawia, dobrze zrozumiałem?

A po zainstalowaniu coś robiłeś, wrzucałeś swój cfg, może skrypty jakieś wgrywałeś, czy coś?

Stało mi się to po zminimalizowaniu. I już zostało nawet jak cs'a wyłączam. I włączam z powrotem. Nic nie wygrywał. Wszystko było od nowości takie samo. Reinstalowałem cs'a i jest już wszystko dobrze. Jednak prosiłbym o nie zamykanie tematu. Ponieważ widzę,  że w internecie nie ma rozwiązania. A chciałbym na przyszłość je znać 

Edytowane przez Kodak
Błąd

Odnośnik do posta
cziter    222

Hmm, ja również poszperałem i niczego konkretnego nie znalazłem. Trudno się dziwić skoro działającym i prostym rozwiązaniem jest reinstall, nikt nie szukał prawdziwego źródła.

Mimo to, natrafiłem na post z 2001:

Cytat

My question is, "Have you modified your "view bob" levels in you CounterStrike 'config.cfg' file?"

Basically the author makes mention of a "bug" that makes your gun shoot slightly above your crosshairs if you modify these numbers to eliminate view bobbing when you walk. The first report has a video of him shooting someone right in the head repeatedly from close range and the bullets impacting on the back wall above his enemy.

I would try checking to see that you bob is set to the default.

W głównej mierze chodzi o to, że modyfikowanie parametrów view bob (czyli modelu broni i nie tylko) wpływa na to, że nasza bron strzela nad celownikiem. 

Skoro przy zminimalizowaniu csa możliwa jest zmiana ręki z prawej na lewą (i odwrotnie), może jakieś nadludzkie siły zmieniły Ci również te parametry, nie wiem. :D 

Wydaje mi się, że można zamknąć, bo skoro w przeciągu tylu lat istnienia csa nikt nie upublicznił rozwiązania, próżno jest na nie czekać tu. 

Odnośnik do posta
Kodak    22
15 minutes ago, cziter napisał(-a):

Hmm, ja również poszperałem i niczego konkretnego nie znalazłem. Trudno się dziwić skoro działającym i prostym rozwiązaniem jest reinstall, nikt nie szukał prawdziwego źródła.

Mimo to, natrafiłem na post z 2001:

W głównej mierze chodzi o to, że modyfikowanie parametrów view bob (czyli modelu broni i nie tylko) wpływa na to, że nasza bron strzela nad celownikiem. 

Skoro przy zminimalizowaniu csa możliwa jest zmiana ręki z prawej na lewą (i odwrotnie), może jakieś nadludzkie siły zmieniły Ci również te parametry, nie wiem. :D 

Wydaje mi się, że można zamknąć, bo skoro w przeciągu tylu lat istnienia csa nikt nie upublicznił rozwiązania, próżno jest na nie czekać tu. 

Naprawdę dziwna sytuacja z tym celownikiem. Może i masz rację po zminimalizowaniu różne rzeczy się dzieją z cs'em. W takim razie temat można zamknąć.  Dziękuję wszystkim za pomoc :)

Odnośnik do posta