Skocz do zawartości
Amenos

[PORADNIK] Jak wrzucić screeny na forum.

Recommended Posts

W tym poradniku chciałbym przedstawić jak należy wrzucić screeny zrobione przez admina na forum.

1. Musimy znaleźć nasze screeny:

Lokalizacja dla posiadaczy Cs 1.6 NS C:/Program Files/Counter-Strike/cstrike Jeżeli nadal nie możesz znaleźć screen, to mam na to inny sposób.

1. Klikamy Prawym przyciskiem myszy na ikonę Cs 1.6 NS Następnie klikamy "Właściowści".

2. Tutaj zarazem Klikamy "Znajdź element docelowy"

3. Klikamy na folder "cstrike"

4. Teraz tylko zostało nam spakować nasze screeny w paczke rar/zip. Zaznaczamy 6 screenów i klikamy PPM, a potem Add to archive, lub dodaj do archiwum

49eaac720bd47b69med.jpg

d558849ded194bc6med.jpg

Spakowane screeny wyglądają tak :

f8dc4cc26b1f38a0med.jpg

Teraz wystarczy dodać najlepiej tutaj zippyshare.com

Jak już wszystko zrobiliśmy wystarczy teraz Screeny wstawić na nasze forum:

WZÓR

TUTAJ ZAKŁADAMY TEMAT

Lokalizacja posiadaczy CS STEAM C:/Program Files/Steam/SteamApps/common/Half-Life/cstrike

Odnośnik do posta

Jedyne do czego miałbym sie doczepić to ten sam kod CRC32 wszystkich ss'ów :D a tak to spoko. Leci "+".

Odnośnik do posta

Jedyne do czego miałbym sie doczepić to ten sam kod CRC32 wszystkich ss'ów :D a tak to spoko. Leci "+".

Nie miałem żadnych ss na kompie więc musiałem sobie jakoś poradzić :D

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas:

Cs-Zn.pl jest siecią tworzoną z pasją i zaangażowaniem. Na naszych serwerach posiadamy unikalne pluginy co sprawia, że nasze serwery są jedyne w swoim rodzaju. Istniejemy dla was już od 28 czerwca 2016 roku i oby jak najdłużej! Gdyby nie użytkownicy i gracze sieć dawno by już nie istniała. Dziękujemy!

Smiley face