Skocz do zawartości
DresiK

Prace DresiKa !!

Recommended Posts

A wypowiem się, bo kiedyś się bawiłem grafiką. Skomentuję każdą pracę a potem podsumuję, krytyka jest podstawą oceny - pamiętaj.

1. Nie wiem czy zastosowałeś przeźroczystość, czy warstwa napisu jest pod warstwą mgły, ale mam wrażenie, że napis jest mało widoczny. Kolor czaszki nie pasuje do motywu płomieni, ja bym ją zrobił w odcieniu brązu, pomarańczy, coś w ten deseń. I te płomienie takie zawieszone w powietrzu.

2. Muszę się przyczepić bo aż mnie oczy bolą - napis i logo nie są po środku, tylko w losowym miejscu. Zastanowiłbym się nad doborem koloru, tęcza na czarnym tle sponiewieranym mgłą.

3. Wypikselowana praca i chyba trochę z nasyceniem przesadziłeś. Napis mi się nie podoba, kwestia gustu. 

4. Nawet spoko, ale napis zlewa się z tłem. Następnym razem zastosuj czarną/białą obwódkę i będzie czytelnie. I też te płomienie takie latające.

5. Ta praca mi się podoba, choć ja i tak bym napis zrobił niebieski/fioletowy, żeby bardziej pasował do tła. ;)

Ogólnie prace są małe, spróbuj popracować na większym formacie - jest łatwiej, serio. Chciałem znaleźć fajny poradnik, nazywał się "typografia w sygnaturach". Znaleźć, nie znalazłem, ale polecam Ci poczytać o tym, można dużo się dowiedzieć o stosowaniu napisów, które swoją drogą są bardzo ważne na grafikach. Kolejna rzecz to fakt, że masz 2 rendery na krzyż (mgła i płomienie), poszukaj w necie gotowych paczek z renderami żeby powiększyć arsenał. 

Odnośnik do posta