Skocz do zawartości

FaRt.

Przyjaciel
 • Zawartość

  706
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

365 Starszy Sierżant III

Ogólnie o użytkowniku FaRt.

Maniak Cs-Zn
 • Ranking
  Bywalec
 • Urodziny 07.08.1999

Podstawowe informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w grze
  FaRt.

Dodatkowe informacje

 • Województwo
  Małopolska
 • Zainteresowania
  Sport

Kontakt

 • Strona
  http://cs-zn.pl
 • Numer GG
  997

Ostatnie odwiedziny profilu

399 wyświetleń profilu
 1. Nazwa Team'u: Czerwoni Team Kapitan: Mati.Linki do steam: Mój - http://steamcommunity.com/profiles/76561198166504727/ Matiego - http://steamcommunity.com/profiles/76561197963832052Mapa: I tak lamimy to na byle czym zagramy Nicki podczas gry: FaRT. | Mati. Rezerwowy: Niepotrzebny Odpowiadający termin z pierwszego weekendu: 03.02.2018.r
 2. Rozpoczynamy zabawę i liczymy do 2000! Osoba, która będzie setną dostaje reputacje od każdego Zaczynam 1
 3. W tym temacie będziecie informowani o każdym awansie bądź degradacji:)
 4. Podanie które nie będą spełniały wymagań lub nie zostanie użyty wzór umieszczony poniżej nie będą rozpatrywane. WYMAGANIA: - Minimum 14 lat, - Konto na forum minimum 3 tygodnie, - Minimum 30 postów (Spam nie jest wliczany), - Minimum 20 godzin przegranych na serwerze. - Możliwość płacenia składek, - Kultura osobista, - Chęć pomocy, Wzór: Nick w grze: Wiek: Masz admina na innym serwerze?: Doświadczenie w byciu adminem?: Liczba godzin przegranych na serwerze: Znajomość AMXX (1-6): STEAM/NONSTEAM?: Dlaczego chcesz admina?: Możliwość płacenia składek?: Link do GameTrackera(GT): Kontakt: Rozpiska znajomości AMXX: 1/6 - Nie wiem co to amxmodmenu. 2/6 - Wiec o co chodzi, ale nie rozumiem obsługi. 3/6 - Orientuje się w amxmodmenu. 4/6 - Umiem korzystać z amxmodmenu w średnim stopniu, znam kilka podstawowych komend. 5/6 - Umiem korzystać z amxmodmenu w stopniu zaawansowanym, znam wszystkie podstawowe komendy. 6/6 - Umiem korzystać z amxmodmenu w stopniu ponad zaawansowanym, znam wszystkie podstawowe komendy + dodatkową wiedzę z tego zakresu.
 5. Podanie które nie będą spełniały wymagań lub nie zostanie użyty wzór umieszczony poniżej nie będą rozpatrywane. WYMAGANIA: - Minimum 14 lat, - Konto na forum minimum 3 tygodnie, - Minimum 30 postów (Spam nie jest wliczany), - Minimum 20 godzin przegranych na serwerze. - Możliwość płacenia składek, - Kultura osobista, - Chęć pomocy, Wzór: Nick w grze: Wiek: Masz admina na innym serwerze?: Doświadczenie w byciu adminem?: Liczba godzin przegranych na serwerze: Znajomość AMXX (1-6): STEAM/NONSTEAM?: Dlaczego chcesz admina?: Możliwość płacenia składek?: Link do GameTrackera(GT): Kontakt: Rozpiska znajomości AMXX: 1/6 - Nie wiem co to amxmodmenu. 2/6 - Wiec o co chodzi, ale nie rozumiem obsługi. 3/6 - Orientuje się w amxmodmenu. 4/6 - Umiem korzystać z amxmodmenu w średnim stopniu, znam kilka podstawowych komend. 5/6 - Umiem korzystać z amxmodmenu w stopniu zaawansowanym, znam wszystkie podstawowe komendy. 6/6 - Umiem korzystać z amxmodmenu w stopniu ponad zaawansowanym, znam wszystkie podstawowe komendy + dodatkową wiedzę z tego zakresu.
 6. Twój nick: Nick oskarżonego: Data / Godzina / Mapa: Opis sytuacji: SS / Demko / Wycinek z konsoli: IP / Steam_ID: Dostosuj się do podanego wzoru, aby Twoja skarga została rozpatrzona. Skargi nie posiadające podanego wzoru zostaną odrzucone.

O nas:

Cs-Zn.pl jest siecią tworzoną z pasją i zaangażowaniem. Na naszych serwerach posiadamy unikalne pluginy co sprawia, że nasze serwery są jedyne w swoim rodzaju. Istniejemy dla was już od 28 czerwca 2016 roku i oby jak najdłużej! Gdyby nie użytkownicy i gracze sieć dawno by już nie istniała. Dziękujemy!

Smiley face
×