Skocz do zawartości

_McHappy

Admin Techniczny
 • Zawartość

  760
 • Wpisy na Czatboxie

  960
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane Dni

  2
 • Czas online

  14h 30m 3s

Cała aktywność użytkownika _McHappy

 1. _McHappy

  Mała organizacja tylko w kwestii pieniędzy. Nie oszukujmy się, zaplecze techniczne wszystkich serwerów OnlyDD2 jest takie samo, bardzo słaba różnorodność, a jedynym czynnikiem decydującym o zapełnieniu serwera jest ładowanie w niego kasy - zazwyczaj bez pokrycia w dochodach (bo to 'klasyk'). Sam jakbym miał coś takiego poprowadzić, to rzuciłbym od razu, bo płacić setki zł, nie wiadomo komu, tylko za to, żeby kilka ogarniętych osób mogło sobie pofragować na dzieciach z Setti to co najmniej stan upośledzenia umysłowego, lub przejaw jakiegoś kompleksu... Takie jest moje zdanie, pozdrawiam Ps. 1.6 umiera nie dlatego, że mniej graczy na serwerach - tylko dlatego, bo większość z nich to randomy z boostów (w tym od groma cziterów - spójrzcie sobie w bans'a). Kiedyś jeden drugiemu dał ip, przez co gra na serwerze zyskiwała na jakości, teraz (patrząc od zaplecza) cały ten interes przypomina opustoszały burdel wypełniony niedobitkami...
 2. _McHappy

  Co ty wiesz o dejavu
 3. _McHappy

  Wiadomość wygenerowana automatycznie. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona pozytywnie! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.
 4. _McHappy

  Masz szczęście kolego, że z przyczyn technicznych hosting nie udostępnił nam nagrań hltv. Chroni cię regulamin, także ciesz się wolnością. Nie zważając na powyższe docinki - życzymy miłej i czystej gry.
 5. _McHappy

  Nie no, epic!
 6. _McHappy

  Ehhh... Nie przesładzajcie, bo temat się rozjeżdża; taka moja dola
 7. _McHappy

  #shiiit
 8. _McHappy

  Mój kultywator
 9. _McHappy

  @UP Przebudowałem serwer od podstaw. Silnik gomod'a jest wciąż stary, po update zostanie wgrana jego nowa wersja. Ze wstępnych testów wynika, że lagi ustały, aczkolwiek zauważyłem, że efekty palącego się molotov'a sprzyjają lagom/ścinkom. Jeżeli to się potwierdzi, efekt zostanie uproszczony. Piszcie w tym temacie, jeżeli zauważycie jakiś problem.
 10. _McHappy

  Tak jak wspomniał mój przedmówca, postaram się ogarnąć te problemy na dniach. @UP Pkt. (5) został poprawiony. Zmiany powinny być już widoczne na serwerze. A tak post scriptum nadmienię - oczywiście wiecie, że na naszych serwerach funkcjonują komendy /spec i /back ?
 11. _McHappy

  <3 [*]
 12. _McHappy

  albo stety, Karolcia nie piła i wraz z Kyczem łakomie wzięła się za zwłoki kolegów. Po wszystkim, pół żywy @cziter począł...
 13. _McHappy

  @Kyczu
 14. _McHappy

  Nie był to jednak zwyczajny telefon - Kodak, po urodzinach szwagra, był spity w trzy dupy. Ku ich zdziwieniu, zaczął opowiadać o jego pomarszczonym...
 15. _McHappy

  Kodak - global moderator - ...
 16. _McHappy

  System AFK jest już opracowany, wystarczy ustalić parametry i kary Skiny będą dodane na bank, to ile ich będzie (dla 1 broni mogą być np. 2 - vip'y będą miały (choć trochę) w czym przebierać), zależy od głosu społeczności Warunkowa blokada przenikania jest możliwa do wykonania Blokada oślepienia sojuszników jest wgrana i gdy ostatnio pogrywałem, to działała prawidłowo Zostanie dodany wcześniej zapowiadany system medali Napisy informujące o zakazanych strefach będą przedstawiane subtelniej Klasyczny system anty-rashu nie wróci do nas na sieć (wspólna decyzja administracji i społeczności, musimy tylko uświadomić tych drugich ) - Spadochron jest wgrany na DD2 - aby uniknąć mindfuck'ów, piszcie proszę do jakiego serwera dana propka się odnosi - Jeżeli chodzi o autolamki to jestem niezmiernie zaskoczony - w przypadku każdego serwera, który stawiałem, z automatu leciały słowa 'zablokuj to ścierwo'. Tu nasuwa się więc pytanie, jak długo z tego rodzaju karabinkami będziecie w stanie wytrzymać. - Zmodyfikowałbym również wspomniany wpis regulaminu odnoszący się do 'mute' dla piszczałek - admin reagowałby tylko w skrajnych przypadkach. - Pomysł dodatkowego HP na start jest dla mnie kiepski - może i vip'y będą wniebowzięte, ale taki Kowalski będzie niepotrzebnie sobie pluł w brodę. Jeżeli jednak myślimy w tym kierunku, warto zainteresować się nieznacznie powiększonym magazynkiem dla vip'a - samo udogodnienie zachęciłoby graczy do zakupu usługi, a wartość bojowa byłaby niewiele większa (tym samym mniej 'toksyczna' dla pozostałych graczy). Jak dla mnie najgorszym z wymienionych pomysłów jest dodanie kilku wersji dust'a. Wtedy to już nie będzie ten 'klasyk' :/
 17. _McHappy

  Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.
 18. _McHappy

  Naprawione
 19. _McHappy

  Z jakiego klienta NS korzystasz? Próbowałeś może na NS'ach z innych źródeł? Podobny błąd miewam u siebie, gdy próbuję przełączyć się na inny serwer (o innym protokole niż ten poprzedni). Jeżeli nie próbowałeś - pobierz instalator CSSetti.pl i sprawdź na nim, czy owy problem wciąż występuje.
 20. _McHappy

  Opisz dokładniej na czym polega problem z wpisywaniem hasła - pojawia się komunikat o niewłaściwym haśle, czy może po wciśnięciu opcji wpisywania hasła nic nie wyskakuje?
 21. _McHappy

 22. _McHappy

  Problem został naprawiony. Dziękuję wszystkim udzielającym się w tej kwestii za pomoc - szczególne podziękowania dla @Primo, @Smiar0, @turb0 oraz @Ociem.
 23. _McHappy

  Ja to mam, jakby nie patrzeć, 1.5h miksem komunikacyjnym do centrum, ale nie wiem jak ta środkowa połowa wakacji będzie wyglądała W razie czego, dam znać.

O nas:

Cs-Zn.pl jest siecią tworzoną z pasją i zaangażowaniem. Na naszych serwerach posiadamy unikalne pluginy co sprawia, że nasze serwery są jedyne w swoim rodzaju. Istniejemy dla was już od 28 czerwca 2016 roku i oby jak najdłużej! Gdyby nie użytkownicy i gracze sieć dawno by już nie istniała. Dziękujemy!

Smiley face
×