Skocz do zawartości
 • Ogłoszenia

  • Mati.

   Rozkręcimy ten serwer!   07.04.2018

   Szczegóły pod tym linkiem - http://cs-zn.pl/topic/44829-rozkr%C4%99cimy-ten-serwer/

Kyczυ ⚡

Właściciel
 • Zawartość

  1753
 • Wpisy na Czatboxie

  8948
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane Dni

  78
 • Czas online

  2d 14h 53m 31s

Cała aktywność użytkownika Kyczυ ⚡

 1. 1.Wolisz towarzystwo osób spokojnych i cichych czy głośnych i energicznych ? 2. Co trzeba zrobić, żeby zdobyć Twoje zaufanie?‎ 3. Co Cię denerwuje najbardziej na świecie?
 2. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.
 3. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Twoja prośba o odbanowanie została odrzucona! Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.
 4. Sprawdź co powie Ci kapselek www.angelsms.pl/kapselek.html "Zakotwicz się"
 5. Aim to jedno wytrzymałość psychiczna, odporność na stres, umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach i wiele innych to coś dużo więcej wartego niż strzelanie strzelanie wwytrenujesz z tym wyżej jest gorzej
 6. Kozaczek i ten klip taki życiowy @Iksu-kierowca coś dla Ciebie
 7. http://www.angelsms.pl/kapselek.html Buziaki
 8. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie! W celu uzyskania admina zgłoś się do kogoś z administracji. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.
 9. I Ty poważny jesteś?
 10. Jak pokonujesz strach ? Wierzysz w istoty pozaziemskie ? Na jaką planetę chciałabyś/chciałbyś się wybrać ?
 11. Myślę że zostaniecie z nami najdłużej jak się da Nikt nie będzie Ci dokuczać więc możesz być o to spokojna Witamy serdecznie
 12. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Twoje podanie zostało odrzucone! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.
 13. xd
 14. Mordeczko Ty moja http://www.angelsms.pl/kapselek.html
 15. @Skoczek kupuj te gry
 16. O sieci już słyszałem.. żenada. Tutaj nikt nie będzie wam dokuczać Gracie jakieś mixy ?
 17. Jakim językiem chciałbyś biegle się posługiwać? Możesz nagrać film, o czym byłby jego scenariusz? Jaki wynalazek uważasz za najważniejszy?
 18. http://www.angelsms.pl/kapselek.html Łatwiej lęk ukrywać, niż pokonać go

O nas:

Cs-Zn.pl jest siecią tworzoną z pasją i zaangażowaniem. Na naszych serwerach posiadamy unikalne pluginy co sprawia, że nasze serwery są jedyne w swoim rodzaju. Istniejemy dla was już od 28 czerwca 2016 roku i oby jak najdłużej! Gdyby nie użytkownicy i gracze sieć dawno by już nie istniała. Dziękujemy!

Smiley face
×