Skocz do zawartości

Kyczu ♛

Właściciel
 • Zawartość

  1997
 • Wpisy na Czatboxie

  10485
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane Dni

  94
 • Czas online

  6d 1h 7m 27s

Cała aktywność użytkownika Kyczu ♛

 1. Kyczu ♛

  Dodaliśmy nową rangę VIP - Każdy kto kupił vipa otrzyma również rangę VIPA na forum ! Jeśli posiadasz VIP'a na którymś z naszych serwerów - dostaniesz go również na FORUM! Wypełnij wzór i zostań VIP'em już dziś ! Wzór Nick w grze: Serwer na którym została zakupiona usługa: Data zakupienia usługi:
 2. Kyczu ♛

  Sprawdź co powie Ci kapselek www.angelsms.pl/kapselek.html "Zakotwicz się"
 3. @Green Bajorson smyra tygrysa
 4. Kyczu ♛

  Jeśli chodzi o serwery Fortnite to "Opcja serwerów customowych jest obecnie przeznaczona jedynie dla influencerów dużych społeczności Fortnite oraz specjalnych wydarzeń wspieranych przez Epic Games" Na serwery Fortnite się nie doczekamy i temat fortnite najlepiej ominąć. Dobrą opcją były by serwery Hurtworld'a chociaż nie grywam w gierkę i nie wiem jaka tam obecnie jest sytuacja. CS:GO również powoli traci graczy i podejrzewam że do końca roku jeśli Valve nic nie zdziała stracą dużą ilość graczy. Można by spróbować jedynie postawić krok w kierunku Fortnite i spróbować zrobić serwery battle royale w 1.6 i cs:go. W CS:GO takie serwery widziałem i są grywalne, podejrzewam że w przypadku 1.6 takowe serwery już istnieją. "PUBG MOD" to przykład BT w cs 1.6
 5. Kyczu ♛

  Mnie to już nie interesuje w sumie Niech inni myślą
 6. Kyczu ♛

  To wydawaj co miesiąc po 300 zł na serwer który nie zwraca się w połowie. Stać Cię ? Bo i mi to niż zbrzydło. Niestety takie są realia i nic nie zrobisz. Lepiej inwestować w coś co chociaż się zwróci
 7. Kyczu ♛

  Co tu się od***ało xddd
 8. Kyczu ♛

  warn +2 za spam
 9. Kyczu ♛

  Ja ostrzeżenie kolejne chyba dam Ci ostatniego warna w swojej karierze
 10. Kyczu ♛

  Było już Za dużo wódy tak mi się wydaje
 11. Kyczu ♛

  1. Dalej jestem dzieckiem 2. Katolik ale nie praktykujący Bo w Boga wierzę w kościół już nie do końca 3. Rodzina, przyjaciele no i foczka
 12. Kyczu ♛

  Wiadomość wygenerowana automatycznie. Twoje podanie zostało odrzucone! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.
 13. Kyczu ♛

  Gimby nie znają
 14. Kyczu ♛

  To już nie to samo co pierwsze części ;/
 15. Kyczu ♛

  Wiadomość wygenerowana automatycznie. Twoje podanie zostało odrzucone! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.
 16. Kyczu ♛

  Jaja sobie robisz ?
 17. Kyczu ♛

 18. Kyczu ♛

  Każdy jest kowalem własnego losu - ale nie każdy zna się na kowalstwie.
 19. Kyczu ♛

  Zrobione
 20. Kyczu ♛

  Zostajesz głównym rządzącym w Polsce. Co zmieniasz aby obywatelom żyło się lepiej ? Jakie jest Twoje najlepsze wspomnienie ze szkoły ? Pamiętasz swój największy przypał ? Co wtedy zrobiłaś/eś ?
 21. Odrzucam, powód chyba znasz

O nas:

Cs-Zn.pl jest siecią tworzoną z pasją i zaangażowaniem. Na naszych serwerach posiadamy unikalne pluginy co sprawia, że nasze serwery są jedyne w swoim rodzaju. Istniejemy dla was już od 28 czerwca 2016 roku i oby jak najdłużej! Gdyby nie użytkownicy i gracze sieć dawno by już nie istniała. Dziękujemy!

Smiley face
×